Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Punce vceraj sem vse zrihtala tudi poseg mi odobrila sem ze prijavilas tko da zakam M 22 dan cikla grem na poseg pol v akcijo po pingota. Lahko bi ze 13 aprila zacela sam ko pol 1 maja nedela labaratorij in ne vpisujejo za zamrznjencki jaz pa glih takrat mogla hodit na uz tko da mal morem pocakat. Upanje Lejla drzim pesti za vaju mocno. Kido kr tko naprej 🍀🐞

Oxi 41, super sam da si zrihtala. 👍😁
Jaz sem pa čist živčna že.

Punce nisem zdržala nič več in sem kar naredila test. Pou ure sem se jokala…. ampak od veseeeeeljaaaaa. Pikica se je prijeeeeelaaaa, juuuuhuuuhuuuuu!!!!!!!! 😂😂😂😂

Uuupaaaanjeeee!! Sem kar kurjo polt dobila! 🤗🤗🤗 Super!! Čeeestiiiitkeee!!🤗💜💙🤗

Oxi, fajn, da si uspela vse uredit.😉

Hvala Kiddo. Zdaj moram pa samo težit da mi dajo še crinone gel, da ga bo imela vsaj do 12.tedna. Upam da ga bom dobila.

Upanje super….cestitam…
Za crinone ce ga rabis ga imam jaz…celo skatlo ti lahko poslem 😃

Lina super. Lahko telefonsko napises da ti naslov pošljem?

UPANJE2….Bravooooooooooooooooooooo…čestitkeee…punca našaa:)Ja gelllll ti bom še jest kupla,če bo treba..sam,da ga boš tokrat dosti imela in ,da si ga do konca vstavljaš—-jeeeeeeeeeeee..!

oxi41..no super..vse si zrihtala in Maja bo pingoo se že grel v trebuščku..:):)

Banana dej nehi😂😂😂😂😂😂😂

Upanje…moja st. 040 858 150. Danes ti poslem 😃

Hvala Lina!!!! 😁😁😁

Upanje2..kuga nej neham?!sej se zacela nisem😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂 Aha pol se šele ogrevaš? 👍

kiddo in upanje, cestitke!!!!🐞☘💪👶🤰

HURAAAA UPANJE TOK SEM VESELA ZA TE 🙌 zdej pazi na se in lepo razvajajse. Hvala za vspodbudo vsem. Ja banana maja v akcijo po pingvincke. Ti tudi se mal pa zacnes. Upane nam je pilepsala dan juhejjj😊😁😃😄

HURAAAA UPANJE TOK SEM VESELA ZA TE 🙌 zdej pazi na se in lepo razvajajse. Hvala za vspodbudo vsem. Ja banana maja v akcijo po pingvincke. Ti tudi se mal pa zacnes. Upane nam je pilepsala dan juhejjj😊😁😃😄

Upanje bravo!! Tudi jaz imam plus 🙂 nisem in nisem mogla vrjet 🙂 joooj to pa je veselje!

Oxi hvaaalaa! Tut jst sem vesela da sem ti dan polepšala. Zdaj si pa ti na vrsti, da nam ga polepšaš z veselo novičko😁

Lejla čestitkeeeeee, juupiii. Same dobre novice. 😁😁😁😁😁

Leejlaaa, čeeestiiitkee!!🤗💜💙 Danes je pa res super dan! 😉

New Report

Close