Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Lina2017 to je res jutri bom prosila lepo da mi to naredijo. Kr samo enkrat imela morolu 5 krat so blastociste lepe zarodke pa nic 13 dan po punkciji dobim M. Cikel imam 26 dni potem sklepam da cisto nic se nedogaja po prenosu. Upam da jutri moj dan in da bom vse uredila z zdravnico. Mal sem tudi prebrala o tem posegu v nekaterih klinikah to predlagajo sami ce bilo tri prenosa lepih zarodkov i nevgnezdi pol naredijo to praskico. Lep dan vsem. Banana april je tu se cisto mam pa akcija juhej😀🍌

Oxi, dobro se zmeni jutri! Držim pesti, da vse zrihtaš! 😉

Banana, malo še pa akcija! 😁

Upanje, Lejla, kako sta? 🤞🍀🐞

Kiddo jaz sem uredu. Malo sem ze nestrpna, ker nevem kakšen bo rezultat. Ampak gledam naprej, kar bo pa bo. Upam pa itak na pusek.

Hei, tudi jaz ok. M še vedno zamuja, prsi občutljive, počutje pa v nihanjih, ne upam si upat ali kako naj rečem. Delati test ali ne? Čakat do petka na krvnega… jej jej, saj ne vem kaj bi sama s sabo 🙂

Jaz bom najbrž v petek naredila test🤔

Jaz ga bom po moje kar jutri, me že preveč muči vse skupaj 🙂

Lejla ti itak lahko že narediš. Jaz sem imela pa prejšnji ponedeljek prenos in je še prehitro.
Držim pesti!!!!

Ful držim pesti za obe!!! 🤗🤞🐞🍀

Hvaaaala Kiddo!!!

Hvala punce, se jutri javim 🙂

Oxy….fajn zrihti danes…
Leyla….vakam tvoj plusek 😃
Upanje v petek pa pade se en plusek…

Oxi41..,Leila,Upanje2…wiiiiiiiiiiiiiii…go girl go girl..:):)

Kiddooo….jaaaaaaaaaaaaaaaaaa…komi čakam M..sej ne moreš verjet.hahahah.Zdej sm ji rekla,da naj zadnjič teta iz krvavca pride na obisk..in pol naj se vrne čez 9.mesecev:):)
Kako si ti??Kako se počutiš??

Puuncee, danes sem imela potrditveni ultrazvok. Pingota sem vidla ful na hitro. Srček bije. 😍💓💕🐧
Zaenkrat izgleda vse v redu in js sem si malenkost oddahnila. Zdaj pa more še naprej z mano zdržat! 🤞🐞🤗🍀🐧

Super Kiddo!!! Mora bit vse ok🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞

Super Kido kr tko naprej . Upanje Lejla drzim pesti. Evo zdej grem v ljubljano hvala vam za vspodbudo.

Dobro opravi Oxi 🤞🤞

O Kido….super cestitke..vse bo ok bos videla 😃😃😃😃👌🐞🐧

Kiddo čestitke samo tako naprej
💖💖💖💖💖
Oxi upam da si dobro danes opravila
😊
Lejla.,Upanje drzim pesti še mal in bojo pluski že potrjeni
Banana dej povej teti da čim prej pride
😂, bo se mal in akcija špika, špika
👑💕🍀

kiddo..Čestitke..srček dela tika taka in na mamico čaka…Wiiii..vesela zate fulll:):)

Boki81..:):)hahhahahah

New Report

Close