Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Oxy…hvala ti. Tudi tebi zelim vse najbolse…pa nisi stara jaz bom to leto 36…tk da..
Pa ne vem kake probleme imate to joj se mi kr smilte s temi napotnicami. Men moja g da napotnico za ivf za celo leto…kar se tice krvi za preizkave vse dobim v Mb takoj nic ne cakam. Ravno ko sva bila z mojim v Mb na razgovorju so mi dali vse napotnice idti dan tudi za SPB. .. amm pa glede na to da se ne vgnezdi imas moznost za preiskave po moje bi blo ok naredit histeroskopijo..

Bananca ti aprilsko m jaz pa majsko m…

To nam bo uspelo sedaj to pomlad vsem…

Lina 2017..jaaaaa…jupii pomladni bejbeki bodoo:):)hhaahah..sm polna upanjaaa:)

UPANJE2…Kako si ??Počutje ??

Punce, po dolgem času se oglašam in sporočam, da sem rodila zdravo deklico in čeprav vas ne spremljam več pogosto, še vedno mislim na vas! Ne obupat, pozitivno naprej!💪🤞🐞☘ Čisto vsaki od vas želim, da bi zagledala tisti magični plusek in kasneje v rokah držala svojo štručko❤🤰👶

Zelim si, čestitke!!!
Banana2, zvija me vsake tolk časa že od transferja, pika me tut… Bomo vidl kaj bo drug teden.

Jojjjj Zelim si iskrene cestitke seveda se te spomnim kok dolgo cakala si na rezultat iz Rima. Upanje drzise jaz pa mocno drzim pesti za te. Punce jaz dobila posto dva pingvincka imam v eni slamci skor v nezavest padla od veselja jokala od sreci kot dez vceraj kr letela po napotnico ko mi potekla za leonisce. danes ze bila v ljubljani v vtorek grem po napotnico za pingvincke in tudi kri bom kr dala. Tko da upanje se ostaja. Banana kak protokol imas kratek ali dolgi

Zelim.si..cestitkeeee🐣🐥🎉🎊❤😘😀uzivajjj z princeskoo😀😀

Oxi41…jaaaa to so superr novickeee..bravooo..zdej pa nc cakatt in kar po pingijaaaa.
Vedno imam kratek protokol..

Oxi41 vaau suuuupeer. No vidš da ni konc sveta. 😁 Držim pesti. 🤞

Dražite se punce! Bomo vse mi enkrat zmagale samo malo potrpljenja rabimo

😊A ste kakšne v postopku, čakate na krvnega?!

Hei, jaz čakam na krvnega, prejšnji četrtek sem imela transfer. Po mojem “koledarčku” (spontani ciklus) bi mogla včeraj m dobit. Znake sem imela, čakam, da se bo ulilo, čeprav je danes vse skupaj mal preminilo. Sem ok. Crinone, ko se vrača kot izcedek pa včasih kar malo na roza potegne, a je to normalno ali se mi na m pripravlja? kdo bi vedel, ane …

Držim pesti za vse vas ki čakate
🤞🤞na krvnega da bojo pluskiiii pomladanski. Izklopitese čim manj razmišljajte kaj bo, kako bo na krvnem.

Oxy….nekaj sem se spomnila..pravis da imas probleme z vgnezditvijo. Prisili jih da ti naredijo schreching…zo je zarezca ..in meni se je po tem takoj 3 prijelo zaporedno. Pa mislim da je bila Kido tudi na tem. Embriolog mi je rekel da ta zarezica drzi nekako 4 mesece pol se pa zaraste..

Zelim-si, čeeestiiiitkeee! 🤗💜🍼👶

Oxi, super za pingvinčka!😊 🐧🐧 Ja, vprašaj za scratching. Meni ga je tokrat naredla, preden sem šla po pingota, ampak pri meni so ga v bistvu delali tudi zato, da so vzeli vzorec maternične sluznice, da bi preverili, če imam slučajno kakšno kronično vnetje, ki povzroča splave. Ker pri meni drugače ni problem vgnezditev, so se 4 pred tem vgnezdili tudi brez scratchinga, ampak, menda da lahko pomaga pri vgnezditvi.

Upanje in Lejla, navijamo! 🤗🤞🍀🐞 Kako sta?

Hvala punce!🤗💓 drzim pesti za pozitivne rezultate!🤞☘

Lina Kido a to v leoniscu povem i tam naredijo ali kako joj to besedo si morem zapisat in zapomnit. Ali mores cakat na ta poseg kako to gre hvala za odgovore. Jaz se ful cudno pocutimse skoz me spikajo jojcnike prvic imem te bolecine od postopka.

Aja punce dajte se mi povedat kok mores cakat na ta poseg jaz drugac hodim v Lj. V torek imam v leoniscu razgovor sicer moje zdravnice ni upam da mi bojo takrat dali saj teto proceduro joj prav za vse mormo sami prosit . Kido pa Lina a vam zdravnik sam predlagal?

Meni je ginekologinja, ki me vodi na GKLJ predlagala, da lahko še to poskusimo in ona je izdala tudi napotnico. To je drugače ful kratek poseg in je v bistvu kot na ginekološkem pregledu. Meni so ga naredili 22. dan ciklusa (ampak, lahko da drugače dan ni tako pomemben, pri meni je blo pomembno, da je v drugem delu ciklusa, ker so mi hkrati odvzeli tkivo za preiskave). Ko sem dobila napotnico, sem jim kar po mailu (isti mail, kjer se lahko naročaš za zamrznjenčke) sporočila št. e-napotnice in napisala, da bi se rada naročila za scratching, potem so mi odgovorili, da naj se jim javim s 1. dnem menstruacije, da me naročijo na 22. dan. V bistvu neke druge čakalne dobe za ta poseg po mojem ni. Sam poseg traja par sekund. Drugače ga delajo v dnevni kliniki (1. nadstropje v stari porodnišnici), ampak ker so takrat ravno nekaj prenavljali, ga je meni dr., ki mi je izdala napotnico in me tud drugače vodi na kliniki, naredila kar v tisti sobi zraven ultrazvoka, kjer potekajo običajno administrativni sprejemi za zamrznjenčka. Vse skupaj je trajalo cca. 10 minut. Potem z naslednjo menstruacijo pa greš že po zamrznjenčka.

Kido hvala ti najlepsa bom jaz kr sama rekla . Aha isti mesec nessmes it po pingvincke joj upam da bo se strinjala zdravnica. Upanje Lejla derzim pesti za vaju mocno mocno . Lep soncen dan vsem zelim😊

Ja, kar predlagaj, da ti naredijo. V istem ciklusu ne moreš it po pingota zato, ker če scratching naredijo šele 22. dan ciklusa, je pol itak že prepozno za transfer, zato potem pač počakaš na menstruacijo in akcija😉

Punce, uživajte danes na sončku, ker bo očitno danes lep dan.

Oxy…Kido je lepo povedala…jaz nevem kako mate vi v Lj. Pri nas tudi v Mb delajo to. Drugace pa srm jaz kar svoji osebni G rekla in mi je naredila ket ona dela v bolnici tudi laparo in vse ostale..to res pomaga meni se je takoj vgnezdilo…cudno da ti niso na ivf se to predlagali. Ja vcasih mores biti mal sam svoj zdravnik…

New Report

Close