Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Upanje, danes bo lep dan! 🤗 Imej lep transfer! 😊

Oxi41 žal mi je za takšen izid. Ne izgubi upanja draga moja. Razumem te kako ti je. Jaz v treh postopkih nisem prišla niti do transferja, četrtič je bil transfer, vendar se je končalo z negativnim izidom. Obupana sem bila, tudi nisem več verjela v nič, želela imeti pavzo s postopki, čeprav zdravnici ni bilo najbolj po godu. V tej pavzi sem spontano zanosila. 1.aprila imam prvi UZ, ne bom si delala težav dokler jih ni. Ne izgubi upanja, kajti čudeži se dogajajo.

Mamarc hvala za vspodbudo pri nas naravno ni sans pri mojem zelo slab spermogram Zorn mi povedal pred prvim postopkom da tudi ce bi 200let sexali nebi zanosila naravno. Upanje upam da ze grees pokico veliko sreci ☺

Oxi41 midva sva bila v ambulanto za neplodnost napotena kot moški vzrok-slab spermiogram, pri meni je bila potem ugotovljena slaba vrednost AMH.

Mamarc…kajjjjj???čestitke. .res me takšne novickee spravijo ponovnoo v upanjee..da namm vsem uspeee..hvala ker delis to z nami in želim ti vse najlepše trenutke v nosečnosti😀☺❤

Oxi41..dohtar ne ve kako je in bi bilo če bi 200 let sexala..hahaha😀☺zato mu ne vrjemii..😀😀vrjemi čudežem ki kot vidiš se dogajajo..in to nam naj bo motivacija k zanosjo po naravni poti.❤😀😘☺

Jaz že grejem svojo pikico. 😁😁🤗🤗

Upanje..🤗🤗🤗.. Pridno grej! Pa fino se razvajaj! 🤗 Mi pa držimo pesti!🤞🐞🍀

Banana2 hvala za čestitke in z veseljem delim to z vami. Tudi sama rada prebiram pozitivne novičke na forumu, negativne so me vedno v slabo voljo spravljale. Moj možek se je jezil zarad foruma, ker sem bila potem žalostna.
Naju pa čaka še dolga pot, prvo UZ, potem nuhalna in Nifty plus,….Ne bomo pa delali panike in skrbi dokler to ni potrebno.

Upanje2..lepooo jo grej in veliko se smej:):)

Marmac… ja vse bo ok..boš vidla:)en dva tri..štručko v roki Marmac drži..:)

Greejeem grreejem in se zraven smeejem smeeeejeem, 😂😂😂😂😂

Upanje2… lepo grej svojo pikico 🍀

Punce hvala za lepe želje🤗🤗🤗

Mamarc zelim ti res vse naj bols tvoja zgodba mi dala upanje hvala. Upanje lepo grej pikico in ahti sebe☺ . Se kr cakam posto skoz samo cakam haha se mal pa bom penzijo docakala haha . Vse v zivlenju se naredi z zazlogom . Lep dan vam vsem zelim veliko smeha dobre volje zdej se jaz skoz govorim da vsem nam bo uspelo zagledat pljuske😊

Pozdravljene…evo mene..
Vsem ki ni uspelo mi je zelo zal. Ampak punce moje glavo gor in pozitivno naprej.

Upanje drzim pesti lepo grej in vidla bos plusek…ja to pikanje…jaz se ponavadi pikam od 25 do 28 dni groza..

Jaz pa imela vceraj razgovor v Mb za 6 ivf..jajcevoda mi ni potrebno odstranit ker je zamasen na zacetku. V maju grem v postopek. Zraven pa sem dobila se napotnice za odvzem krvi..genetika,avtoimune bolezni in strjevanje krvi…tako da iscemo vzroke za spontane splave…
Pikajte se z ljubeznijo…grejte svoje pikice in kar je pomembno ne ubupajte…
Cmooookkkk

Lina2017 super saj dajo na preiskave iscejo vzrok do je res lepo lepo zrihtaj vse. Jaz ko povem dohtorju da bi mogoce poiskali vzrok zakaj nevgnezdi pa meni samo zabrusijo da sem ze stara in nikol me neda na kaksno preiskavo posto se kr cakam. Mogoce kira ve ce bi sla direkt v leonisce narocitse kr kri za spolno prenoslive morem spet dat poteklo pa za to tudi rabim napotnico misla da bi kr sla v leonisce pa vse tkoj uredila sam nevem ali to mozno

Oxi po moje se moraš naročit. Al pa poklič pa vprašej bo najbolje.

Oxi41…evo jest ze danes vse ponovno podpisala in startava z Aprilsko menstro.ampak je nama tud izvid za SPB potekel in zdej rihtam napotnico od moje ginekologinje in moz od osebnega.k bosta v racunalniku napotnice pol bova sla v leonisce vsak dan od 8.30 do 14.00 je rekla..dobiva papir in piciva kri dat..
No imava cas do takrat preden M ne pride.
Nc nisi prestara..pa kaksne to govorijo😳.tud 20 letnicam se ne vgnezdi.nc se ne sekiraj..sam itak vem kako se pocutis k skoz nam nekdo daje obcutek krivde.
Kako si drgac?

Oxi41..ja nc se ne rabis narocit.k prides v staro porodnisnica spodaj se v Zdravomatu(hahaha)stempljas in pol gor v sprejemno po papir in te usmeri kam gres kri dat..pol pa izvide oni baje posljejo..gor al dol.no tm k je treba..😀😀
Ce mas pa solde pol pa kr samoplacnisko za oba okoli 90 evrov v Adrialab..pa izvidi. Bodo en dva tri.
Sej jest bom vidla..k zdej neki ni baje moje ginekologinje oz.baje 8.4 naj poklicem..to je res pozno.pol bom pa zivcna ce bodo izvidi do pikcanja. Pol mi bo pa zarad stresa spet menstra cirkus delala..pa sej ves. .
Uglavnemm ce ne dobim do 13.00 ure napotnico.😂😂😂😂hecam se.
Bom sla samoplacnisko.sej vrtec za ta mesec ne rabm placat😂😂😂😂
Joj..to nisem jaz..to so hormoni..ahahaha
Al pa prevec razigrana..k sm brez otrok..😘😀☺

Hvala za odgovore pol bom sla en dan kr v leonisce kr tudi moja zdravnica mi je rekla da naj kr prijdem da necakam tri menstruacije zaradi let mi bo dala napotnico drug teden bom sla kaj bo pa bo.lep dan jaz pa veselo na delo.

New Report

Close