Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

oxi41…vedi,da si mi vzgled,ker je tvoja osebnost zeloo močna,si vztrajna in vem,čutim,da ti bo slej ko prej uspelo..res me srce boli,ker moraš vse to doživljati in res ,ampak res boš vidla..,da bo tudi tebe,mene,nas doletel velik plusek:):)=En močen bananin objem ti pošiljam:)

Boki81..ja jaz pa sem danes dobila M in letela v Lj.po inekcije in mi sestra reče,da žal ne bo šlo saj se moram ponovno naročiti oz.dobiti datum za podpis pred postopkom.Ker je le ta potekel.Tako,da sem že na email poslala ..V ponedeljek jih še pokličem kdaj pridem in pol upam,da z Aprilsko Menstruacijo začnem.Tako,da bom še morala malo počakati..:)
Je blo pa luštno danes videti v Lj-kliniki ,ko sem čakala,kako so 4.punce v haljicah ena za drugo lepo korakale na transfer..res res lepo videti,koliko nas je in res vedno več..in tudi bo nam vsem uspeloooo..:)Kako pa si ti ?Počutje?Kateri pa je to tvoj postopek?

kIDOO…hij hej hoj..:)

Upanje2…kako kaj ?Počutje po punkciji?Kako pa je potekala punkcija?Kaj bolelo?

Punkcija je bla ok. Nč posebnega. Ekipa fajn tako kot vedno, nasmejana. Bolečine minimalne. Malo mam še izcedka, pa malo še rahlo zaboli. Drugače pa ni panike.

Zanima me, če je imela katera črn izcedek, pa kar kakšn kos črn zraven, ko se je obrisala. Meni se je ravnokar to zgodilo.

Upanje2..ja to imam jaz včasih preden menstruacijo dobim.Izcedek črne barve,kot oglje in ,kakšen delček,kot kos ..to naj bi blo nekaj starega še notri in se potem sčisti..
Po punkciji pa ne bi smelo to biti..ne vem no.To vprašaj jutri dohtarco.No sej važno,da ni to po transferju..se bo do srede sčistilo in pol bo super.Je pa zanimivo zakaj je šele sedaj priteklo in ne na dan punkcije ,da bi bilo od punkcije.Jaz bi vseeno vprašala dohtarco..kaj to pomeni.Sej lahko tudi sedaj pokličeš..so skoz tam..
K jest recimo sem pri 2.punkciji krvavela.,ker mi je nekaj tam zadel z iglo.samo do večera je ponehalo..
to bi lahko bila ena stara kri..ki gre sedaj ven..

Tud men se zdi da je stara kri. V glavnem se čisti. Je že manj. Tako da bo ok. Tut pijem ful. Tako da mora bit ok. 👍

upanje2..no super..važno ,da pojenja. Ja pri punkcijah nas res prevrtajo..:):)

😁 Na UZ prežokajo, pri punkciji prevrtajo…. Kar naprej noge narazen, užitka pa nč…
Očitno je blo to to, zjutraj. Hvalabogu.

upanje2…hahhahahahah…dobr si napisala:):)

Banana2.. a se to tudi zgodi da lohka poteče?! mislim kr…. Neki
kako pa z napotnico nerabiš novo.. Drzim pesti da zares bo april da spet neki ne…..
Vredu sem zdej, ker se trudim res da odmislim tisto kar je za mano in samo mislim na maj. Na tisti način dobim energijo uceraj sem bila celi dan od zuni v soncku
😊🌞Zdej bo moj drugi pistopek in se malo bojim ko pride cas da se špikam in tistih hormonov ko zacnejo delat da samu sebe ne poznam takrat
😊 Drzite se punce

Mene so pa glih kar iz lj klical, da naj jutr pridem na transfer za me ena pikica čaka.

Super upanje drzim pesti za te✊🍀

Banana hvala ti za vspodbudo. Zdej se je upanje na zamrznjencka upam da bo kmal posta. Lep soncen dan vsm vsem zelim veliko dobre volje i res hvala vam vsem da ste tko vlkega srdca .

Upanje2 držim pesti za jutar
🤞💖
Oxi41 bo.. Bo boš videla.
Banana2 si na sončku
Tisti forum je pa za to da si delimo izkušnje in da poveve kaj nam leži na srcu tistega momenta,ker to nemoremo povedat sorodniku, prijatelju, službi…. Nobedan nas noče razumet kot tle na tistem forumu in vi punce se najboljse razumemo, podpiramo. Zato glavo gor in bo tudi tisti naš čas sreče
😘❣️

Boki81..
Ja k podpiseta oba preden zdravila vzameta..je rekla da naj bi pol začel z naslednjo M postopek.jaz takrat nisem začela z postopkom..je nekaj vmes prišlo in sedaj po parih mesecih..ne velja več. Tako da morva zdej še enkrat pridet podpisat in pol bo.sam sej veš. .če clovek ne ve ..pol se spet vse skupi zavlece.takrat mi je blo receno da k se odlocim da samo na 1.dan M pridem po zdravila.vceraj sem šla v lj.in je blo tko .
Upanje2…superrr…😀😘☺

Banana2… Meni je to najhujše, najslabše ko veliko tega nevemo in se neupamo uprasat pol one neki rečejo mi pa kao vse razumele na koncu pa spet pride da se zamakne postopek. V tem časo pridejo še počitnice oziroma prazniki in spet se zavleče in samo neki čakamo (pa se M) vcasih cakamo.

Boki81…ja sej to.Men je rekla,da k jo dobim M ..pridem sam po zdravila.Pač sedaj so nova pravila očitno..in nimam kaj..sem pa malo razočarana,ampak bom že počakala še ta 1,.mesec al pa 2.meseca.Sam pol pa res grem do konca..na vsake 3.mesece bom hodila..nč ne bom več premikala zaradi službe itd..Upam,da rata čimprej.Bova pa tudi vzporedno dala vlogo za posvojitev,da naju dajo na seznam oz.,da nama sploh prej odobrijo,da sva primerna(no,kar sva):):)Pol bi pa iz tujine otročka posvojila.Vem,da bo dolga pot ,ampak nekje je potrebno začeti..kajne??

Hvala punce!!! Sem ful živčna. Komaj čakam da jutri gremo po mojo pikico.

Banana2
Ja pač takoje mi smo odvisne od njih in moramo potrpeti marski kej
😮Jaz sem tudi malo razocarana sploh ko sem hodila na et ko sem imela zamrznjenčke 5krat in vse v spintanem ciklusu brez zdravil in nič. Zdej se bom pa res pogovorila z zdravnico za tale drugi postopek malo širše. Vpam da mi rata do 6postopka pa tudi ce pride do posvoitve kaj cemo bolse neki kod da nič. Men se zdi da vsi mi cakamo na bolso sluzbo in cakamo pol pa ko zacnemo se zakomplicira in zacnejo težave. Nic več ne čakaj na sluzbo tudi ce bi bila brez sluzbe stevilka ena :cilj za pokico in redno hodit. En velik objem faca si
😂🤓😇

Upanje2..Danes je Tvoj dan..in uživaj v njemuuu ..(Pa še nekaj !?)A ti veš,da je danes Materinski Dan?sigurno veš…:):)In res na najlepši praznik dobiš svojo PIKICO …:):)Uživajj

🤞🤞🤞😘😘😘😇😇😇 Upam da odstane tokrat pri meni. 🤞🤞🤞

New Report

Close