Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Hvala Oxi, že grejem pingvinčka, upam, da se me bo tokrat držal 🙂
Crinone tudi jaz jemljem zjutraj, mislim pa, da ni bistvene razlike, kdaj ga, samo da je nekako konstantno.
Ali jemljete po transferjih elevit ali katero drugo zadevo? Folno kislino so meni sestre priporočale, vendar tega je v tolikih različnih izdelkih …

Lejla držim pesti 🤞🤞🤞.

Pozdravljene punce ,imam vprasanje!!??
Ali je katera imela spontano oploditev?kako poteka ???
V petek 29.3 imam uz. ,in mi sestra rekla da dobim za domov urinski test.
Ali to pomeni da mi takoj vse naredijo al kako.
Hvala vnaprej.

Upane zelim ti dober rezultat drzim pesti mocno mocno. Lejla81 lepo grej pikico. Pri meni nic novga svicam noro zvecer so glavobol nor vse kot v prejsnih postopkih cisto semm obupana joske ze cist uplahnili zdej se upanje pocasi uhaja. Upam da saj zamrznjencek bo ce ne pol za me zgodba koncana.

Upanje2…Srečno danes..in sporoči 😀😀

Oxi41…😘😘😀❤

Punkcija je za mano. 3 jajčne celice, v sredo transfer. 😁

To upanje zdej pocivat i cakat srede😊

Upanje2, zdej počivaj čim več crkljanja in se pripravi da varujes tvog pikija/pokico. Bodi pozitivna in vse odmisli
🌼🌼🌼🐞🐞🐞

Hvala punce🤗🤗🤗🤗

upanje2 ..no vidiš 3.peresna deteljica..veselaa zate in zdaj pa lepši del ..postopka:):)

Banana2 vidš na to pa nisem pomislila😁😁😁😁. Deteljica👍🤞

Banana2 kdaj ti gres v postopek, al pa si že?
😊😉

Oxi41 kako si? Kdaj imaš krvni test?

Upanje za me se je vse koncalo celi svet se mi porusil dobila sem M kot vedno 7 dan

Ja vežde😤. Grozno. Že veš če imaš zmrznječka?

Upanje nevem se nic tok kok rekli je bila moznost za enga . Moje upanje je na nuli cisto sem obupala tko hudo tok razocaranje nad sabo sej skoz isto i nevem kaj vzrok tega da sploh nevgnezdi nebom vas morila. Lep soncen dan zelim veliko dobre volje.

Oxi ne govori tako. Razumem tvoje razočaranje, ampak ne rabiš sebe krivit. Vse bo še uredu. Pojdi na sprehod, zjokaj se, ven daj iz sebe. Mogoče te pa zmrznjenček čaka in da bo ta pravi.
Pa nobenega ne moriš. Ta forum je zato da se pogovarjamo, tolažimo, veselimo…

Oxi41 😣moras bit zelo močna enkrat boš zmagala. Ne tako hitro obupat ni še končano. Življenje je tako usponi in padovi. Tako da zdej se zrihti v nulo in pejt na sprehod, trgovine kar koli da te vse to mine. Enkrat ziher bomo dosegle tisti cilj
😘😘😘💃

Upanje, bravo za triperesno deteljico! ☘🤗

Lejla, lepo grej! Držimo pesti!🐞🍀🤞

Oxi, tako mi je žal zate! 😔 Pošiljam ti en velik objem! 💝 Tako kot so rekle punce, zjokaj se, vzemi si čas in ne obupat! Močno stiskam pesti, da te čaka še pingvinček! 🤞🐞🍀 Punce smo na tem forumu ravno zato, da lahko brez skrbi izrazimo vse naše občutke, strahove, razočaranja, dvome, upanje in tudi srečo,.. zato nikomur ne moriš. Smo tukaj, da se bodrimo v vsaki situaciji! Drži se!💝

Punce res najlepsa vam hvala za spodbudo za lepe besede. Sem ze javla na odelek ivf da sem dobila M. Tudi sem prasala za zamrznjencka pa sla pogledat in rekla da se nimajo rezultata da v roku enga tedna dobim popisti. Ta forum mi res v veliko podporu kr tu razumemo ena drugo i podpiramo. Probam se sestavit bol slabo gre v ponedeljek grem v sluzbo bo lazje zamotimse . Cudno mi je da imam vrocino 37,3 a je to normalno mogoce posledica crinone gela ?

New Report

Close