Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Živijo punce!
Upanje 2 drzim pesti 🤞da boš imela lepe novice.
Lina2017 bodi močna in čim vec odmisli
Oxi41moras gledat samo naprej ne razmisljat kaj je bilo zanazaj. Verjami v sebe bos enkrat zmagala😘
Banana2 kjesi kako si ti
😉
Kiddo kako se počutiš 😘🐞🐞
Jaz sem dobila zjutri M kr se ulilo, tako da v petek nebom delala testa mi je povedala sestra. Zdaj se moram naročit za napotnico novo in krrr čakat🙄

Upanje, woohooo! 🤗 Končno! 😁🤗 Držim pesti za dober izplen! 🤞🍀🐞

Joj, Boki, žal mi je, da ni uspelo.😔 Drži se!💜

Ampak res, koooncno!! Nevem ce je mela katera taaakoo dooolgoo spikanje

Kiddo nimam kej😪 razen na boljše case
💕. Sem se naročila za novo napotnico sem dobila datum 17.5tako da do takrat čakat z potrpljenjem.
Vsim puncama veliko sreče in čim več nasmehov za dobre
➕➕➕➕

Jaz tut mislim, da iz tega nebo nič. Če mam 3 folikle mogoče. Tako da nevem, če bo kaj.

Boki81 iskreno mi zal res i hvala ti za lepe besede. Upanje vazna kvaliteta i dost samo en . Moja znanka je imela 20 oplodilse samo en tko da to ni merilo kolecina glavno da bo et i da boms se pol 9mesecov cakala 😉. Glava boli celi dan vrocinske vale nore.vse vse bom preterpela sam da bo pljusek☺

Imaš prav oxi, hvala. Ja jaz bi tut vse pretrpela, samo da bi bil plusek.

Boki81..Res mi je žal,ampak boš vidla,da bo slej ko prej uspešen postopek..mi je pa hudo zate in za vse,ki moramo to prenašati,čakati,upati in na koncu,kot ,da je vse zaman.Ampak jaz se tolažim s tem,da vsaj poskusimo in to je ..to je..najboljše,kar lahko naredimo..res res nam bo slej ,ko prej ratalo. Pošiljam ti eno lepo MAVRICO:):)

Banana2. Hvala😘💖😘
Točno tako kot si napisala se strinjem. Enkrat do šezga postopka bo ratalo je sicer da leta že mal bolj hitrejše grejo.
Ko se zgodi tisti čas bomo ziher vse slaba dogajanja pozabile in uzivale v našem Cilju🐞💕👨‍👩‍👧‍👦

Boki81..takoo se govori punca.☺☺zdej pa pomlad prihaja in vse bo cvetelo..in z njo tudi me..bodoče mamicee..😘😀❤
Uuu…kolk se dobro slisi..

Banana2 točno tako zelo lepo si rekla😄😉. Moramo čim več migat med naravo da nas pomirijo ptički, roze, disave… In tako pride čas D in eto pika pride da nas izpolni🐞😍😊

Lejla16 veliko srece ti zelim danes uspesen transfer🍀

Danes imam pa dan brez inekcij, kar paše. 😁
Pomlad se je že začela. Tako, da bo sedaj šlo itak vse naboljše. Že sonček dobro vpliva na nas. Tako da mormo it pogumno naprej čez vse ovire. Na koncu bomo vse poplačane z našimi, dolgopričakovanimi sončki. 💪🌹🤞🤞

Punce, tiste ki ste imele oz imate crinone gel. Kdaj ste si ga dajale, zjutraj ali zvečer?

Upanje2 jaz sem si ga dajala dopoldne vsaj tak nam je rekla sestra.

Ja sej men je rekla zjutrej preden vstanem naj si dam. Tle u lekarni mi je rekla pa zvečer.

Meni je sestra tudi rekla zjutri jaz sem ga ponavadi ob pol osmih, osmih zjut..V lekarni mi je tudi svetovala da ga zjutri uzamem🍀🍀🍀🌼🌼🌼

Boki81..kako si danes?

0xi41..še malo še malo…kako si ti kej? Počutje?

Upanje2..vidim,da si končno na not inekcije..verjetno paše kajne?

Kiddo..kako si ?Počutje?

Banana2 itak da paše. Upam da jutri dobimo kakšno celico. Me zanima kdo dela jutri punkcije v lj.

Banana2, zjutraj sem bila tako bolj švoh popoldan sem bila v šopingu in zdej me kr še drzi tista pozitiva.
😘😘💟

New Report

Close