Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Oxi, kako je šlo danes? Upam, da si imela lep transfer! 🤗🍀🐞

Oj hvala punce moje zlate ja transfer je bil dve blastaciste zdej samo cakam. Upanje nevem ce mislis ti me tapravo kok se spomnim sem bila samo en ponedeljek na uz in nisem imela spetih las sedela sem v drugi vrsti in sem cvekala z eno tudi blond punco . Upam da hiter bojo dni leteli pa tudi ce bojo vlekle sam da ze enkrat bo vse vredo i da bomo nosecki da se pridruzimo Kiddi😀

Oxi, super! 😊 Lepo ju grej! 🤗 Zdaj pa navijamo, da se lepo vgnezdita!🤞🍀🐞😉 Je tudi kaj zamrznjenčkov?

Upanje, srečno danes!💪🍀🐞🤞😉

Super oxi41🤞!!!
Hvala Kiddo💪!!!

Upanje srecno 🐞🍀 za zamrznjencke se nevem en mogoce bo . V ponedelek ko sem bila na punkciji nas je bilo 16 i vceraj mi vsi cakamo na uhodniku kr dolgo pol prijde sestra i rece gdo za prenos naj se gre preoblecit jaz itak morem nekaj butnut i recem kako preoblecitse ce nevem a bo prenos a sestra rece vsi imate prenos cel uhodnik skor v luft dvignilo od veselja kaj takega res lepo vidit vesela sem za vseh od srdca. Lepo soncno nedeljo 😀

Jutri še enkrat na UZ😩.

Oxy…lepo grej…juhu.

Kido cestitam 😃🍼…..seveda bo vse ok💓..
Pri meni hsg ok kot prejsnic. Levi jajcevod prehoden. Desni pa zal se vedno ne ze na zacetku je zamasen. Tako da mi je moja G priporocila da ga odstranimo ker se lahko v njem nabira toksicna tekocina ki vpliva v zgodnji nosecnosti na plod in ga unici. Skratka ta jajcevod mi dela vec skode kot profita od njega ni nic…tako da grem v zacetku aprila na lapariskopijo ( spet) in ga odstranimo..po ten pa pik pik novim zmagam naproti z ivf-om..
Lepo grejte pikajte se z ljubeznijo…
Cmok cmok

Upanje, saj zdaj si pe že res na ciljni ravnini!💪🤞🐞 Čisto malo še!🤗

Lina, v tem primeru je pa mogoče res najboljše, da ga odstranijo. Drži se! 😉

Oxi, ja.. verjamem, da si je res cel hodnik oddahnil. Tisti trenutki, ko čakaš na novico al sploh bo transfer al ne, so res kar stresni. Včeraj je bil kot kaže uspešen dan! 😊

Ja Kiddo, rekla je da bi še jutri UZ naredile, ker so šele proti koncu začeli rasti. Tako da bo potem stopka in najbrž v sredo punkcija.

Upanje, kako je šlo? Bo stopka?

😢Sploh nevem kaj naj si mislim o teh UZ na katere hodimo. Menjava zdravnic ipd. Danes pridem na UZ in itak druga zdravnica kot včeraj. Gleda in gleda, in reče da sploh neve če so to folikli. Jaz jo začudeno gledam. In ona še enkrat isto. Res nevem kaj naj si mislim. 34 dni se špikam 5 UZ do zdaj in na petem UZ mi to prijavi. Tako da je rekla da naj pridem še jutri in da bo zraven še ena zdravnica da bodo še enkrat pogledale. Ampak jutri bom pa znorela nad njimi, sigurno. Pa še moj gre zraven. Zdej mi je pa dost tega, res.

Celo pot domov ko sem se vozila, sem jokala ko dež. 😢. Res nevem kaj naj si mislim.

O bogica upanje kaj tacga drzim pesti da danes zdravnica zmotilas vcasih zdravniki nekaj butnejo i nepomislijo jaz verjamem da bo vse ok. To me tudi zelo moti vedno da vsak uz vsak pregled punkcija itd vedno drug zdravnik . Upanje prav hudo mi za te 😢 posiljam ti objemcek in en kup dobre volje😚

Upanje katera pa bila danes na uz.?

Nevem kako se piše. Vglavnem rdeče pobarvane lase je imela, pa starejša je.

Upanje, upam da se jutri razreši kaj in kako. Dolgi postopek je res neprijeten in kar traja in traja …, držim pesti zate, poskušaj razmišljati pozitivno.
Mislim, da je bila dr. Požlep danes na UZ. Sem pa dobila občutek, da je bilo zelo naelekterno ozračje danes tam, tudi na oddelku, ko sem šla po terapijo.

Misli nase, spočij se in sprosti kolikor le lahko, jutri pa ti želim vse dobro na UZ.

Hvala zeliva si. Tut jaz sem imela čuden občutek. Res upam da bo jutri vse ok. Vbistvu saj je bilo vse ok.Najprej je 12.13 izmerila, potem čez dva dni 17,18. Danes mi pa to prijav. Grozno sem se počutila.

0xi41…jaa superr novickaa..res vesela zate in vsak dan te imam v mislih..držiii see…😘😀❤🐣🐣🐥🐥

Upanje2..joj te čisto razumem..se menjavajo in vsak drugače reče. .res Zalostno..😥ampak jutri boš razturala..ti..in tvoji veliki folikli..bos vidlaa vse bo superr..le spocij se in čez par urc akcijaa😀😘❤

Kiddoo..😀❤🐣🐥pocutje??

Oxi41, tudi jaz sem stala na tem hodniku v nedeljo, eden lepših trenutkov, kar sem jih tam doživela 🙂
Jaz sem bila ravno z UZ, v četrtek imam transfer. Me že kar malo zvija, po neuspelih poskusih, po drugi strani pa komaj čakam.
Drugače se je pa napeto ozračje čutilo že konec prejšnjega tedna (smo delale vsak dan še lh test, potem pa kar na lepem ne več, ne vem kaj se dogaja)

Ne nedeljo, v soboto, saj imam že vse dneve pomešane, ko smo tudi čez vikende ves čas v lj. 🙂

New Report

Close