Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Joj, Upanje, imaš pa res smolo, da niso našli jajčnika.. kakšno pa je stanje v drugem?
Tud pri meni so pri stimulaciji (v kratkem postopku) folikli rastli počasi in jih je bilo najprej v bistvu malo takih, ki so bili približno primerne velikosti.. Na srečo so se odločili, da kar počakamo še na ostale manjše folikle.. je trajalo dlje – punkcijo sem imela 14. dan od začetka stimulacije – ampak se je splačalo. Je bil potem končni izplen 12 celic. Če bi delali punkcijo že prej, bi bil rezultat bistveno slabši.
Držim pesti, da se bo tudi pri tebi splačalo! 🤞🍀🐞😉

Lina, ja pred postopkom sem tokrat imela scratching, ampak v bistvu bolj zaradi biopsije endometrija, ker vgnezditev pri meni očitno ni največji problem.. Med postopkom nisem jemala nobenih posebnih dodatkov.. samo folno kislino in nič drugega.

V levem so bli pa 9,9,12,13. Endometrij pa 9.

No, sej to je pa kar obetavno, glede na to da itak samo ta večje štejejo. Pri meni so na prvih dveh uz-jih prešteli samo po tri na vsaki strani, na koncu je blo pa 12 celic.

Hvala Kiddo za spodbudo, upam da imaš prav. 🤞

Kido…aha po tem imava isti problem tudi pri meni vgnezditev ni vec problem. Vmes sem po naravni poti zagledala plus. Za kratek cas….no jutri grem na hsg ker so razmisljali da je mozno da se mi v jajcevodu desnem ki ima nekaj zarastlinc ki jih niso mogli odstranit pri prejsnem hsg in bi te lahko povzrocale tekocino j jajcevodu ki je toksicna in tako unici zarodek v nosecnosti…bomo videli kaj bodo jutri rekli…

Upanje….pocasi se dalec pride kar pogumno vse bo ok…

Bananca malo malo se….

Lucky……pa kje si ti?

Pozdravljeni . Cestitke Kido drzim pesti do konca. Upanje vse bo ok bos vidla moje drzim pesti . Jaz nadalevala postopek neglede na virozu sicer mi pomirlo vse do punkcije v ponedeljek sem pa imela punkcijo 13 celic prvic . Vceraj sem imela celi dan neznosno bolecino v jajcnikah sem ze mal ustrasila danes mal se zateguje ampak znosno v soboto transfer upam da bo kaj zavstavit. Kr resnicno ze nevem kaj in kako se uplivat da se prime upanje se vedno imam. Bananca lepo te spet zasledit na netu Vk17 samo volja in zelja po otrocicku nas drzi in daje zagon v nove boje verjami v sebe bo vse ok. Lep soncen dan vam vsem zelim

OXI41…toooooooo..bravooo..lepoo število celic..to si srečna kajne:)Ja itak bolečine,,k so te tolk prerofkal pri punkciji,ampak za takšno število celic..odličnoo..in v soboto..boš vidla ..bodo vse bolečine odplaknjene stran.Držimm in sem v mislih s tabo do Sobote..UUU..SAM ŠE 2.DNI.jupii..in še naprej do testka.A se boš odločila ,da ti 2.vstavijo??

Banana me sploh prasajo ne kok ustavit pri moji starosti kr po 2 vstavlajo upam upam res srcno upam da bojo pikce lepo razvijali in mi ih vstavli bom lepo lepo ih grela

Hvala punce za spodbudo. Ampak se vseeno sekiram. Tut glede ivf ali icsi nevem kaj bo.
Oxi41 bravo upam da ti tokrat rata. Mislim da vem katera si. V ponedeljek smo bile skupaj na UZ. V prvi vrsti si sedela.

Oxi41..ja superr..tokrat bo bo …sam verjet moramooo…to je vse kar nam ne more nihče vzeti..😊😊

Upanje2…razmisljaj pozitivno in ne misli kar se sploh se ni zgodilo. .vse bo ok..spet imas moznost in nov začetek.. .veseliii se ga..
Lahko jest govorim a?haha..se mau pa se bom spet tresla,pol lekarne izpraznila in mojmu živce najedala…ahaha..

Hvala vam punce za spodbudo. Upanje uz res sem imela v ponedelek sam prejsnij pol v ctrtek i v soboto v tt ponedelek bla punkcija . Uh un ponedelek sem bla grozna boga fulll glih viroze bilo konec ampak hodila sem se tezko tezko spomnik ki sem sedela bila sem pa v temno modri dolgi jakni blond lase grozne so bili tist dan sem res bila boga od virusa.

Banana2 hvala ti😁😂.
Oxi41 nisi bla čist nč grozna. Ja potem si prava. Pa spete blond lase si imela. Jaz sem pa za tabo sedela v drugi vrsti.

Lina, uspešen poseg ti želim jutri. Upam, da bodo pri tebi ugotovili kakšen vzrok.. potem vsaj veš kako lahko težave nasloviš oz. jih poskušaš odpravit..😉 Javi, kaj bodo ugotovili. Meni hsg sploh niso nikoli delali, ker je pri nama slab spermiogram in sva bila zato takoj kandidata za icsi.

Upanje, srečno jutri!💪🤞🍀 Držim pesti za tvoje folikle! 💪😉

Oxi, fajn da si končno premagala virozo. Lepo število celic si pridelala! 😉 Zdaj pa samo še 2x spat in bo transfer! 🤗

Upanje veliko sreci danes . Kiddo danes imas test juhej drzim pesti . Jutri pa jaz dan d mal me stiska upam da bo vse ok. Lep dan vsem pri nas je soncek😊

No danes je pa vsaj oba jajčnika najdla😂😂😂. Ampak še niso dost zreli. Tako da jih redim do nedelje. V nedeljo pa spet UZ. Srečno vsem puncam!!!!!
Ja oxi sonček sije. 😁

Upanje, v nedeljo pa bodo! 💪😉 Grejo lepo počasi ampak vztrajno.😉

Js sem danes dobila še uradne rezultate krvnega testa. Beta je 2769,7! 😍🤗 Zdaj pa ima da lepo pridno ostane z mano! 🤞🍀🐞 Uz imam pa 2. aprila, če ne bo že prej kakšnih komplikacij🍀

Kiddo čeeeeestiiitaaaaaam še enkrat!!!!!!! 😁😁😁😁😁

Hvaalaa! 🤗🤗🤗

Upanje super vse bo bos vidla😊 Kiddo bravoooooo tko se naprej vse bo vredo bos videla 🐞🍀

Oxi41 dobro opravi jutri🤞🤞🤞.

New Report

Close