Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Vk17..veš te popolonoma razumem in boš vidla,da še tole daš čez in pol boš zelooo kmalu šla v postopek in bo vse se lepo izteklo.Bodi ponosna nase,da si že tako blizu dojenčka..še malo..samo še tole daš čez in bo.boš vidla..M TO MAMO:):)Drugače pa kaj posebnega počneš ..si počela za ves postopek?

Banana2 koncno si prišla nazaj👍😁

Banana2 – ma ko se ti “zgodi” že 100 stvari, ki jih ne pričakuješ in se samo še dogaja, ampak ja obupala še nisem.

Drugače z mojim jemljeva raznorazne dodatke, če sva v postopku ali ne, ker sva ugotovila, da je potem nasplošno boljše počutje, bolna pa nisva bila nobeden že več kot 1L.

Pa kak mini dopustič bo še padel zdaj ko itak ne grem v postopek.

Mene je pa danes glava bolela. Od vceraj me vsake tolk casa zvije. Ocitno foliki rastejo z veliko hitrostjo. Upam da bodo v sredo dost veliki, da neham s spikanjem. Mam že cist plav trebuh. Napihnjena sem pa tut kot balon.

Evo punce, tudi jaz sem spet nazaj, danes sem imela transfer 2 zamrznjenih zarodkov, eden ni preživel odmrznitve, tko da so odmrznili 3, še dobro, da sem jih imela. Prvič sem si upala na svojo željo vstavit 2, zdej bomo pa videli, po 3. neuspešnih transferjih bom zdaj tudi prvič na bolniški, prej sem šla vedno takoj naslednji dan delat, sicer sem pazila, zdaj bom pa probala še mal doma bit, mal na sprehod, pa kakšno knjigo prebrala😀
Še kakšna, ki je bila pred kratkim na prenosu?
Vsem želim velikoooo sreče!🐞🐞

Banana, Vk17, Oxi.. sem vas kar pogrešala😉
Vk17, ja, te zadeve ti lahko res čist vzamejo zagon in dobro voljo. Bi si človek mislil, da smo že dovolj dale čez in da bo končno šlo enkrat tako kot mora,.. Drži se, privošči si dopust, potem pa držim pesti, da boš lahko šla v akcijo🤞🍀

Upanje in Oxi, držim pesti, da folikli veselo rastejo in da so polni celic! 🤞🍀🐞 Da bosta imeli čim prej punkcijo😉

Saška, lepo ju grej. Držim pesti!🤞🍀🐞

Jaz sem danes 10. dan po transferju, krvni test imam v petek, ampak bom test verjetno delala že enkrat v tem tednu še pred petkom.

Bananca moja….heyyyyy. Super tako se govori kr akcija..Sem te ze pogresala. Jaz pa imam 26.3. posvet in zvem gdaj bo pik pik. Imam pa sedaj 15.3. spet hsg ker sumijo da se mi v jajcevodu nabira tekocina ki je lahko toksicna in ubije zarodek – to bi bla lahko moznost za moje splave v zacetku nosecnisti…

Kiddo…..drzim pesti za naprej juhuhu plusek bos imela…javi takoj k delas test..

Punce, en soliden plus sem danes nalulala!!! 😍🤗😁
Prva bitka je torej očitno dobljena, ampak dajte zame kar še stiskat pesti. Bom rabila veliko sreče, da se bo vse srečno končalo. Držte pesti, da se zame ta, zdaj že peta nosečnost, končno prvič srečno konča..🤞🍀🐞

Res sem fuuuuul vesela zate in držim pesti da bo vse ok. 🤞🤞🤞🤞

Upanje, hvala! 🤗😊🤗

Kidoooooooooooooo…………….BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO..Čestitkeeeee ..jupiiiii..fullll sm veselaaaaa…:):):Kakšni so občutkii??

Lina2017,vk17,upanje2…tudiii jaz vas pogrešalaa..res navijam in vem ,da nam bo slej ko prej uspelooooo….;);)
Saska 84…držimm pestii in uživaj v pričakovanju:):)
Oxi41..kako si??Kako se je iztekloo?

Jaz sem pa kar živčna. Jutri imam Uz, da vidijo koliko so folikli že zrastli. Upam da jih je vsaj 5 in da so vsaj 18 veliki😉. Ta dolgi postopek je pa naporen.

Banana, hvaalaa!😁🤗😉 Ja, občutki so seveda fenomenalni😊, zdaj mi na petek, ko imam krvni test sploh ni več tako težko čakat. Me je pa že zdaj ful strah prvega uz-ja, če bom sploh prišla do tja🙈 Res upam da! 🤞🍀🐞💪

Upanje, držim pesti za jutri, da se je dolgo pikanje obrestovalo in da bodo lepi folikli! 🤞🍀🐞

Aja, Oxi, kako si? Kako je šlo včeraj na uz? Upam, da se že boljše počutiš.

Hvala kiddo!!! 🤞🤞🤗🤗

Oxi41 kje si ti? Kako je bilo zadnjič na uz?

Kido CESTITAM juhuhuhu…joj poznam ta strah…ampak vse bo ok…bos videla. A so ti naredili shraching? Ves kaj me zanima a si med postopkom jedla jake dodatke…?
Upanje drzim pesti tudi zate…
Bananca pikaj se pikaj hihi pol pa se vidve plusek juhuhu…

U petek imam spet UZ🤪. Ni še vredu.

Aja, pa še desnega jajčnika ni najdla… Mislm kar naenkrat je zginu…. 🧐

New Report

Close