Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Hej.

Tiste, ki pijete krvomocnico, kako jo pijete oz. Kdaj?

Lp

mene tudi zanima, ce pomaga krvomočnica za boljšo vgnezditev? pa kako se pije

Krvomočnica odebeljuje sluznico. Zato se priporoča ppri nosečnosti. Jaz sem jo pila zvečer. Zdaj sem jo nehala, ker sem v dolgem postopku in si dajem superfact za zmanjsanje sluznice.

Pozdravljene punce.
Jaz pa čakam menstruacijo, da pričnem jesti Estimo pred ultrazvokom in nato upam na prenos zamrznjenčka. Naročili so mi, da moram vzeti Estimo prvi dan m,3krat na dan in nato 12 dan ultrazvoj.Je imela še katera tako izkušnjo.
Hvala in srečno vsem:)

Čudež1234, jaz imam ponavadi prenos zamrznjenčka v stimuliranem postopku, ampak meni so do zdaj vedno dali estrofem od 1. dne ciklusa 3x na dan, potem 12. dan je uz in če je sluznica dovolj debela, si moram ponavadi od istega dne poleg jemanja estrofema vstavljati še estimo 3x na dan, potem pa peti dan po uz sledi transfer. Nikoli pa še nisem dobila navodil za vstavljanje estime že od 1. dne ciklusa..

Cudez…jaz imam vedno eskimcka v spontanem ciklu. Tako da zacnem estimo jemati po vtavitvi.. estima je progresteron mogoce ga imas bol malo in so ti ga ze preventivno prej predpisali.. nic hudega.

Kido….Lucky…Upanje…Bananca…kako je pri vas?
Haz cakam na razgovor za 6 ivf postopek. Vmes pa se naredim krvne preizkave genetike in scitnice to je se vse kar lahko…

Lina 2017, evo jaz se že več kot en teden pikam s superfactom. V ponedeljek imam pa UZ.

Hvala vsem…imela sem punkcijo, pridelala veliko, ogromno celic, prišlo do hiperstimulacije…in transferja ni bilo. Sedaj čakam menstruacijo in pričetek jemanja Estime in nato uz in transfer…
čudno…
:)srečno vsem

Upanje….super. Pikaj se z ljubeznijo. Jaz pa grem konec marca na razgovor za nov postopek imam malo pavze…

Cudez…aha verjetno so ti dali progresteron cimprej zaradi hiperce da se jajcniki spravijo k seb…

Lina2017, tudi jaz sem že v akciji. Pridno jemljem estrofem, v petek je 12. dan ciklusa in imam uz. Pri meni je bila do zdaj sluznica pri jemanju estrofema vedno že na prvem uz-ju primerno debela. Če bo tudi tokrat tako, potem bo transfer že naslednji teden 😊

Upanje, uspešno pikanje še naprej! 😉

Pozdravljeni…prejšnji teden sem se naročila v Ukc Maribor za prvi posvet glede neplodnosti. Zanima me koliko časa se čaka na datum in ali ga dobim po pošti, napotnico sem namreč imeL elektronsko katere št. Sem jim skupaj s podatki poslala po mailu…

Hvalaa za odgovor

Hvala Lina, Kiddo.. 💪

O super Kido….sedah bo ta vidve z Upanje odprle pluske juhuhu…

MatejaJ…..jaz sem v Mb. Za prvi posvet muslim da se caka id 6do8 tednov. Vsaj tako je bilo…je ze kar dolgo ko sem ga imela…dobila bos vabilo po posti.

Kiddo kako je bilo na uz?
Lina2017, to bi bilo zelo lepo. 🤞

Punce vsem lep pozdrav vidim da se na forumu nekako mirno seveda vas redno berem vesela za tiste katerim uspelo mocno drzim pesti in veluko sreci v novem boju katerim ni . Upanje mi smo zeli blizu z pikanjem jaz zacela 8.2 kot sem razumela ti 11.2. Tko da skupaj bomo cakale na pljuske . Vk17 kako si nic kj ni te videt. Bananca kako pri tebi . Vsem skupaj zelum lep soncen dan

Pr meni nič novga, drug teden posvet pa da vidmo kaj pravjo.

Oxi41 tebe sem tut ze pogrešala. Super da bomo nekje skupej. A si ti že daješ hormone? Jaz še ne. Imam še do pondelka superfact, pol bomo pa videli kaj bo.

Oj upanje jaz ze en teden danes na harmonih zdej cisto obupana fasala nek mocen virus driskam ze tri dni cisto sem fertik v ponedeljek uz strah me da mi bojo prekinili postopek . Mogoce gdo ve kaj v takih primerih. Slabostna sem ful se tezko hodim joj prau zdej se mi moglo to vse zgodit.

Punce..mojee..oxi41,kiddo..lina2017..
Upanje2..Vk17..pa se vse ostale.
Evo pogodbo mi niso podaljšalhaha.dobila za nedoločen čas .tako da sem vrgla stran ves ta čas in od sedaj naprej ne bom več. .prvo stalca..pol pa kravca..haha.
Z službo ali brez sluzbe..grem zdele okoli 20.3 k pride menstra v spik spik..in nikoli vec ne bom imela pavze v postopkih..zaradi sluzbe..😰😰
Kako ste kej?

Evo mene s posveta včeraj, že razmišlala kdaj bom mela sprejem … Pravi dr. ne bo šlo imate jajčnike polne cist :O in sem na kt, tako da niti v teoriji niti doma ne more ratat niti ne grem v postopek, ko misliš, da se ne more več nič novga zgodit, te presenetit, evo meni se vse zgodi.

New Report

Close