Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Hvala Lucky….objemcek nazaj. Drzim pesti za te…😃➕💓

Mamarc javi danes plusek da dvignes povprecje…in dobro voljo


I feel you… jaz sem 6 dni po ET… čas gre toook počasi..:S

Lina ali katera druga iz mb, kdaj ste dobile pošto za zamrzjencke? jaz sem dobila odpustno pismo danes, drugega listapa ni bilo zraven.. to pomeni, da jih nimam ali kako?

neucakana, bos testkala doma?

Upam da mi rata zdržati do krvnega…. plan je tak, če bom pa zdržala je pa neki drugega 🙂

Punce naredila clear blue in je negativen…

Tudi govorit se mi ne ljubi, ne živet, ne umret ne morem. Rabila bom nekaj dni da pridem k sebi. Reševi sem že javila in čakam sporočilo kaj sedaj naprej. Rabila bom pa pomojem ta mesec pavze…

Mamarc, verjemi, da te razumemo!!! Vzemi si čas zase, klinc gleda vse ostalo… Pa – drži se!!! Vztrajnost se splača – vsaj po statistikah… Objem!

Mamarc, kako mi je žal, da ni uspelo..😔 Pošiljam ti en velik objem! Se kar pridružujem nasvetu Lizaze. Vzemi si čas, ki ga potrebuješ. Potem pa pogumno naprej in predvsem ne obupat! 💝 Tudi vse nas čaka sreča. Drži se! 💝

mamarc, zelo mi je zal..
verjamem, da za vse nas caka nekje pikica, ki nas bo obiskala enkrat..
objem 🤗

Hvala vam puce za objemčke in spodbudo, to človek potrebuje💞
Zdravnica mi je zvečer odpisala na SMS, da naj Estimo prekinem in če želim lahko deseti dan ciklusa pridem na UZ. Nisem še odpisala. Vsak mesec te punkcije in čakanje me že ubija. Od septembra sem imela samo en mesec pavze do sedaj. To bi bil že peti postopek.

mamarc, pet postopkov skupaj si imela, brez pauze? v mb zahtevajo najmanj 3 mesece pauze, da se telo sčisti hormonov, te terapije itak izčrpavajo telo.. to še nisem slišala.. pa tudi, da psihično predelamo neuspeli postopek potrebujemo svoj čas.. jaz bi vsekakor počakala 3 mesece preden bi šla znova..

Mamarc joj zal mi je te razumem…tudi jaz bom sedaj naredila malo pavze predno grem v 6 ivf….pa nekaj preiskav se..

Lucky…ce jih imas bos dobila po posti po navadi pridejo malo pred krvnem testom….pa saj jih ne bos rabila ker bo plusek…

ok… hvala lina.. iz tvojih ust v božja ušesa..

Lucky jaz sem se samo prvič pikala, potem sem imela spontan ciklus, pa dvakrat samo polovičko Klomida. Ni bilo velikega odziva na hormonsko terapijo in zato temu tako.

aja, tako pa ze.. nisem si znala predstavljati, da bi imela vsak mesec injekcije in punkcijo..

Zdravo.. cez dva dni imam prvic punkcijo. Joj.. res se me je strah.. kaksne izkusnje ste kaj imele? Ali to res tako boli? Nevem kaj pricakovat ker je vse to zame prvic in me je res strah.. 😖

Joj, nič ti ne zavidam … Glej, za nekatere je samo neprijetno in neboleče, ene pa noro boli. Vnaprej ne moreš vedeti, pripravi se na obe možnosti. V vsakem primeru vsak ne traja zelo dolgo 🙂 ti pa želim, da bi ti bila cimmanj neprijetna in cimbolj plodna!

Rozica987… mene je bilo prvič tudi zlo strah – ampak neupravičeno.
Ja, zaboli, ampak ni pa tako zelo hudo. Sama imam zelo nizek prag bolečine pa nisem potrebovala nobene protibolečinske doma.
Pred postopkom pa dobiš nekaj za popit + protibolečinske tablete.

Moj strah se je izkazal za neupravičenega! Pogumno v akcijo!

neučakana, že imaš kakšne znake, da je uspelo..
jaz sem do včeraj imela boleče prsi in malo krče zvečer.. danes se je vse malo umirilo.. prejšnjič sem tudi imela krče kot pred menstruacijo in ni pomenilo nič dobrega.. jaz vedno dobim menstruacijo 8. dan po ET.. punce so me potolažile, da so znaki bili popolnoma isti ko je uspelo in takrat, ko ni uspelo.. poskušam bit optimistična..

New Report

Close