Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Zdravo.. imam vprasanje.. kako je kaj z alkoholom med postopkom? Imam se 2dni spikanja in 3praznovanja 🤔… je lak narobe ce spijem kak kozarec vina?

Saška žal mi je. En velik objemček zate😚
Lina čestitke🍀🐞
Mene test čaka v ponedeljek🍀🐞

Hvala vsemi sotrpinkami…cez par urc bom izvedela ce je zrastel hormon…

Mamarc drzim pesti za test. Imas kaj znakcu?
Rozica seveda lahko kak deci…

Pikajte se z ljubeznijo…..grejte pikice…in razmisljajmo pozitivno..
Cmokkk

Lina v tem času sem bila 2x zelo utrujena, v ponedeljek sem imela čuden občutek v trebuhu, kot da bom dobila menzes. Zadnje dni pa me zelo bolijo bradavice, dotaknit se jih ne smem. So pa to lahko tudi znaki da se bliža menstruacija. Oboje bi bilo lahko. Najrajši bi preskočila ta čas.

Drage moje moj bthcg. Se vedno isti. V nedeljo imam zopet kt. A je imela katera isti problem…in kako se je koncalo?

Jaz sem imela enkrat pri zamrznjenčku bhcg na prvem testu 72, čez en teden sem imela kontrolo in mi je narasel na 380. Potem se mi je čez par dni pojavil rjav izcedek in potem sem začela krvaveti. Bila je biokemična nosečnost in nisem dočakala prvega UZ. Na kontroli so mi rekli, da so imeli primere, ko so ženske rodile in so imele prvi bhcg 50. Upam, da se bo pri tebi dobro izteklo.

Pozdravljene punce,
Najprej vsem želim v novem letu čim več pridelanih celic in ogromno pluskov! Mogoče katera ve, zakaj so v MB ukinili 1urni počitek po trasferju? Sana sem bila na prenosu in sem bila kar rahlo presenečena, da tega ni več, včasih si moral poleg tega se 5min počakati na stolu predno si šel 1uro odlezati… Hvala

Pozdravljena
Ja ze kar nekaj casa kar so ukinili . Baje da ni bilo nobene razlike v uspehu za vgnezditev.

Mamarc saj imas super znakce..gdaj delas test?

Lina jutri😕imam že danes tremo. Mislila sem danes naredit, ampak moj pravi da bova jutri popoldan…

Sem se že sprijaznila s tem, tako pač je, v četrtek grem po novo napotnico, tokrat bom rekla, naj mi vstavijo 2.
Lina, Mamarc močno stiskam pesti, da vama uspe, in da bo vse ok❤Tko lepo je slišat dobre novice!
Vsem ostalim pa tudi veliko sreče!!🍀🐞

Mamarc drzim pesti za te…
Saska se ti bom kar morala pridruzit razocaranju…

Danes je moj b hcg se samo 22. Upam samo da zacnem krvaveti kmalu da se sama scistim.. Groza vedno strah ko vidis plus in gdaj bos zacel krvaveti. In zdaj nova fora plus nic krvavitve in nuzki hcg..joj. Pravijo temu zapozneli splav. Vedno splavi. Ahhh….

Drzim pesti za vse ostale.

Mamarc drzim pesti za te…
Saska se ti bom kar morala pridruzit razocaranju…

Danes je moj b hcg se samo 22. Upam samo da zacnem krvaveti kmalu da se sama scistim.. Groza vedno strah ko vidis plus in gdaj bos zacel krvaveti. In zdaj nova fora plus nic krvavitve in nuzki hcg..joj. Pravijo temu zapozneli splav. Vedno splavi. Ahhh….

Drzim pesti za vse ostale.

Joj Lina, res mi je žal za tak izid.. nimam besed..😞 Te popolnoma razumem glede splavov.. so tudi za mano že štirje..
Ti pošiljam en velik objem! 💝 Držim pesti, da ne bo treba na čiščenje.. naj se vse čim prej uredi.. Drži se! 💝

Jooj Lina, žal mi je…si ne predstavljam kako je, ko je že pozitiven test, pa potem ni nič…jaz sem po enem tednu zmeraj vedla, pa je blo konc živciranja…ampak se ne damo, borbamo naprej!!
A maš še kej zamrznjenčkov, mal sem že pozabila, ker je to tolk različnih zgodb…
Mamarc ti pa jutri prosim sporoči veselo novico, ker mam dost teh žalostnih zgodb!

Joj, Lina!!! Mogoče se smešno sliši, ampak prav ves čas sem mislila nate in si želela, da ti uspe… Objem!

Jok Lina, žal mi je za takšen izvid😐 En velik objemček🐞🍀
Spremljam tole in opažam, da je veliko negativnih izidov. Žalosti me to..

Kido….Saska….Liza….hvala za objemcke in misli posiljam nazaj.
Mamarc danes bos ti imela pluseek da popravis malo krivuljo…

Joj res bi lahko ze knjigo napisala o mojih dogodivscinah pri ivf vedno drugace…. nimam vec edkimckov. Morm v 6 ivf…

Žal mi je punce za negativne rezultate😟. Mamrac daj vsaj ti sporoči dobro novico.

joj lina velik objem.. 😪
jaz se se vedno borim, sem 4 dni po ET, ampak sem kr nervozna..
mamarc drzim pesti, upam da bo pluuus..

New Report

Close