Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Saška84 je kaj novega?

Pikapoka9

Sploh ne znam opisat mojih občutkov ob nuhalni… Nepopisna sreča 🙂 Vse OK, rezultate sva imela super, ampak sva se potem vseeno prevenitvno (in ker je ginekologinja rekla bi to priporočala vsakemu) odločila tudi za nifty – te rezultate pa še čakava.

Čeprav sem sama kdaj pa kdaj kar izgubljala upanje, za dežjem res posije sonce! Vso srečo na vsem puncam v postopku želim :*

Hej. Jaz zal nimam veselih novic….test bil negativen…ceprav sem ful imela obcutek, da tokrat pa bo…tudi od devetega dneva dalje znaki….obcutljive prsi, spikanje…itd….zal tisti, ki deli + mene se nima v planu….

Upam, da boste ostale, ki cakate, imele lepse novice….

Kar se pa tice postopka pri resu…vse gre zelo hitro, ure punkcije in vstavitve se dokaj tocno drzi. Nazadnje sem imela vstavitev ob 8ih zjutraj…

Mala87, žal mi je da se ni izšlo.😔 Ti pošiljam en velik objem. Drži se in pogumno naprej! 💛

Inti+, kako lepo je brati, da je pri vas vse v najlepšem redu! Super! 🤗 Takšne zgodbe so vedno lepa spodbuda! 😊

Inti+ super, res sem vesela zate. Želim ti lepo nosečnost. Kdaj imaš rok?
Mala87 žal mi je, da se tokrat ni izšlo. Pošiljam ti en velik objem.

Polhek postopki pri Rešu potekajo hitro. Če se prav spomnim sem za punkcijo malo čakala glede na uro, ko sem bila naročena. Sama punkcija pa ne traja dolgo. Pri meni so partnerja poslali, da je oddal seme. V tem času sem že imela punkcijo, tako da ga ni bilo ob meni. Na začetku ti dajo protibolečinsko injekcijo, ki prime ko je punkcija že končana in je namenjena, da ti zmanjša bolečine po posegu. Sama punkcija meni osebno ni bila preveč boleča, se da zdržat normalno. Je pa trajanje postopka odvisno od tega koliko foliklov imaš. Transfer pa traja nekaj minut. Na zadnjem postopku so oni čakali mene. Imela sem uro ob 9.30 in ker so s punkcijami zaključili že prej, so me že na vratih čakali 😊.

super Inti.. 👏👏
mala, posiljam objemcek, naslednjič pa bo..
jaz pa cakam na četrtek, ko imam transfer. ampak sem ze prav nervozna, ker me skrbi kaki zarodki bojo in koliko.. ze 2x sma imela malo zarodkov.. ns koncu prezivita samo 2 ali eden, upam da bo zdaj bolje.. 😒

Evo mene, dobili smo 5 celic, me je pa na sredini punkcije začelo precej boleti. Dr. Reš je bil nadprijazen, res ena zelo pozitivna izkušnja. Transfer v četrtek, zdaj pa počivat.

no punce, tale analgezija pri punkciji v Ljubljani je zakon 🙂 škoda k 8x prej tega niso ponudl, mau se mi je zavrtel pol je bilo pa že konc. Dobil so 7 celic, sedaj pa čakam in upam da se jih bo čimveč oplodilo in lepo razvijalo.

Rean.. to je to ko ti dajo v zilo? Koliko casa je pa trajalo? Si morala 2-3ure tam pocivat?
Jaz imam se 1dan spikanja potem pa ultrazvok da vidim kako in kaj naprej..
Je mozno da se nimam nobenih stranskih ucinkov spikanja? 🙈
Hvala za info in srecno naprej 🐞❤

Ja v žilo ti dajo – pmoj sm bla ene 15 minut notr, potem moraš pa vsaj 2 ure tam še počivat, Sam ni panike, jest sm kr mau zaspala 🙂

jest nikol nisem mela kkšnih posebnih znakov , ko sm se zažela špikat, samo prot koncu občutek , da je mau gužva v trebuhu, kot da bi me hlače tiščale pa mau napihnjena.

Punce eno vprašanje imam. Bolj se bližam datumu, ko začnem s dolgim postopkom bolj razmišljam o tem.. Kaj če ta čas zanosim in potem 22.dan v ciklusu se začnem pikat? Sicer če do zdaj ni ratalo potem tut ta mesec najbrz da nebo. Ampak kaj če… Prvic imam dolgi postopek pa vse sorte gruntam.

Upanje – seveda obstaja to tveganje… Tako kot če greš na scratching maternice ali kaj podobnega… Ampak sej je “samo” en cikel to… Ja, vedno več poskusov imaš za sabo, več gruntaš… Je pa eni moji znanki ratalo sedaj po 10-ih letih truda!!! Prej nič, niti plusa. Vztrajnost se splača!! In meni je bilo všeč, kar sem enkrat prebrala na teh forumih – otrok je pri tebi nekje 20 let, tvoj partner pa do smrti… Tako da v vsej tej kolobociji ne pozabljajmo na naše drage in na čudovite skupne trenutke… ❤️Imejte se radi!!!

Lizaza hvala, imaš čist prav. 👍🤗

Pozdravjene, tudi jaz se pripravljam na drugi IVF postopek v Mariboru. Prvega sem imela pred dvema letoma. Zanima me, če katera ve, ali je še vedno pred postopkom treba nujno jemati kontracepcijske tablete. Sama jih zelo težko prenašam.

Mamarc in ostale, jaz sem dobila menstro že v soboto🙄Kako ste kaj ostale??
Nič nisem bla aktivna kej dost te dni, še vseen pa navijam za vas🍀🐞

Pozdravljene…
Ja v Mb dobis kontracepcijo. Samo jaz sem v zadnjem postopku prosila fa bi bila brez njih ker jih tudi jaz slabo prenasam. Pa so mi ugodili…

Dekleta moj krvni test vceraj je potrjena nosecnost. Ampak ker pri meni nikoli ne gre brez ampak…imam jutri ponovno krvni test da vidijo ce mi beta hcg nsrasca. Vceraj je bil 116. To j ok ampak hocejo vidit ce se dviguje…😈😇

Pozdravljene…
Ja v Mb dobis kontracepcijo. Samo jaz sem v zadnjem postopku prosila fa bi bila brez njih ker jih tudi jaz slabo prenasam. Pa so mi ugodili…

Dekleta moj krvni test vceraj je potrjena nosecnost. Ampak ker pri meni nikoli ne gre brez ampak…imam jutri ponovno krvni test da vidijo ce mi beta hcg nsrasca. Vceraj je bil 116. To j ok ampak hocejo vidit ce se dviguje…😈😇

Lina2017 držim pesti da bo vse ok.

Lina2017, tudi jaz držim pesti, da se vse lepo izteče! 🤞🐞🍀

Saska84, žal mi je da se ni izšlo.😞

Rean, hvala za povratne informacije glede intravenozne analgezije 😉 Fajn, da je zdaj tudi to možnost.

Kako ste ostale, ki še čakate na plus?

Punce, pred dnevi je Allstar odprla novo temo za 2019, tako da lahko tud tam klepetamo 😉

Lina2017, držim pesti za najlepši možen izzid… ❤️

New Report

Close