Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Mamarc hvala in srecno ti zelim

vidim, da na polno dogaja..😁
jaz pa jutri punkcijo v mb, imam 10 foliklov.. tokrat so mi bolj počasi rastli, me je ze skrbelo, ampak se ne bom obremenjevala.. prvic sem se pikala zjutraj in mi ne odgovarja tako kot zvečer.. tisci pa me ze vse od srede, ze ko imam poln mehur cutim bolecino, tako da komaj cakam, da mi folikle posrkajo..
mislim, da imam jutri edina punkcijo kolko sem videla.. mi je kr smesno malo…
vita sem vidla, da si dobila tecko, zdaj pa akcija.. 😁
menstruacija pa se ne šteje izcedek ampak prav krvavitev, tako so mi rekli..
ja rabimo novo temo 2019 🤭

BM1 na tujih forumih sem zasledila, da obstaja neka povezava med vitaminom D in FSH. Če ti primanjkuje vitamina D, je možno, da je tudi FSH višji. Sem tudi zasledila, da FSH lahko precej niha, ne vem pa, od česa je odvisen.

Mamarc,
mogoče je res še prezgodaj, dokler se ne ulije, je seveda še upanje😊
Ampak nardila sem ga😊Bomo vidli, me sicer zvija na trenutke, kot da jo bom vsak čas dobila, po izracunih v nedeljo, testa ne bom ponavljala😊Mogoče v ponedeljek, če še ne bo😊

Saska…ne obupaj se…
Lucky…drzim pesti za jutri veliko celic…
Morjo zdaj bit res pluski 😃😃😃

hvala lina..
za vse ostale pa drzim pesti tudi jaz za pluske.. itak bo vsem ratalo na koncu.. 🤗

Hvala vsem za vse info.. sem imela sreco in se je v roku dveh ur ulilo in pravocasno prisla po injekcije, tako da jutri zacnem.. 😊 me prav zanima kako bom reagirala.. me je kar malo strah..
Drzim pesti za vse 🐞❤🤞

Punce, držim pesti za vse! Kot obljubljeno, naj bo leto pujsa res plodno!!! Jaz čakam na M, potem začnem s stimuliranim ciklusom in sledi prenos zamrznjenčka. In seveda se mi ravno sedaj dogajajo neke izvenciklične krvavitve (ugotavljam, kolk smo res pod vplivom psihe oz. stresa – ker zelo sovpada z določenimi scenami v službi 🙁 PCO-jevke, se je katera že spopadala s tem? Govorim o krvavitvah, ki niso M in pridejo na 14 dni in tudi trajajo več dni? Ko hormoni ne ubogajo…

Dobro jutro! Takole, 6 foliklov, vsi okoli 16mm, punkcija bo v torek ali sredo, jutri imam še en UZ. Nisem mela Reša, je bila kar Uršula.

Lep vikend vsem 😊

Dobro jutro! Takole, 6 foliklov, vsi okoli 16mm, punkcija bo v torek ali sredo, jutri imam še en UZ. Nisem mela Reša, je bila kar Uršula.

Lep vikend vsem 😊

takole, tudi jaz doma, pridelala 10 celic..
ET pa v četrtek..
zdaj pa malo ravajanja.. 🤗

Polhek in lacky zelo lepo. Vso srečo še vama in tudi ostalim🍀🐞
Polhek izšlo se ti bo😉

Vidim da nas je kar veliko ze drzim pesti za vsee🍀🍀🐞

Ve katera mogoce ce lahko vzamem lekadol sem 5 dan po transferju.. Ful mam mocn glavobol.

mamarc hvala..
lekadol se lahko vzame, nalgesin pa raje ne, tak so meni rekli..

oj, a katera ve telefonsko od oddelka v Lj. Ker sm dons dobila papirje za analgezijo pr punkciji in piše da moram narediti krvne preiskave in ne vem če mi bo rala vse v 1 dnevu. A je to potrebno naredit? Bohvar prej povedat, da bi imela več časa ne pa 1 dan pa še nedelja je dons k nč ne morm.

Rean, jaz sem jih nazadnje dobila na tej številki 01 522 62 61. Glede teh krvnih preiskav pred analgezijo pa žal ne vem nič, ker imajo zgleda s to analgezijo nek nov sistem, kot takrat, ko sem bila jaz na punkciji (meni npr. nihče ni ponujal intravenozne analgezije, ampak sem dobila samo protibolečinske tablete in potem lokalno injekcijo v steno nožnice).

hvala. sm klicala, pa ni treba čeprav piše na papirjih da rabiš. Ja to je očitno nekaj novega, jest sem imela do sedaj 8 punkcij in še nikol niso tega ponudil, sedaj pa so in bom kr izkoristla 🙂

Fajn, da si jih dobila na telefon. Ja, itak, je za izkoristit, če ponujajo:) Poročaj potem, kako se obnese.😉

Inti+ kako je bilo na nuhalni?Vse ok?
Mala 87 srecno jutri na testu.❤🐞🍀

Mamarc, ja res se mi bo izšlo 🙂 punkcija bo jutri zjutraj, do četrtka se bom pa najbrže že sestavila.

A lahko katera, ki je bila v Dravljah, pove, kako to zgleda? A je res tako hitro konec?

New Report

Close