Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Mi lahko katera napiše kako poteka dolgi protokol. Do zdaj sem imela kratkega.

Mamarc ja res je blo kar psihicno..hvala tudi jaz tebi zelim velik plus…

Vse smo na kupu…joj sami pluski bodo.

Upanje….O zivjo…hihi. Pri dolgem p se pikas cca 10 dni z eno inekcijo jaz imam ponavadi dipherelyn in pol dobis se gonal no jaz imam ta zdravila. Vse skupaj se pikas cca od 20 do 26 dni odvisno od foliklov pogosti uz zadnji teden pred stopko. No mene enkrat napihne drugic ne…

Pikajte se z ljubeznijo….mi pa grejmo nase pikice da bodo pluski padali drug za drugim 😃😃

Jaz imam tut gonal. V bistvu danes sem sla po napotnico. Zacnem 11.2.s pikanjem Tako da bo treba se malo pocakati.

Sem zdravnici rakla da mi je zadnjic napacno zdravilo napisala. Pa mi je rekla da je vseeno katero mi napise. Al gonal al pa menopur. A je to res? Ce bi blo pol nevem zakaj ene na enga bolj reagirmo kot na druzga. Vcasih sploh nevem al bi jo kaj vprasala al ne.

Upanje…ne mislim da ni isto. Moja kolegici so dali najprej gonal najvisjo dozo in ker je imela samo dve celici. So ji potem menhali na menopur…

Jaz sem imela vedno gonala 150..

Uuu saj to bo hitro…pik pik

Ocitno sm ji na žulj stopila😁. Sej mi je pol gonal spet napisala. Komaj cakam da zacnem.

Puncam ki imate pogoste splave malo v spodbudo , v 2. , 3 in 4 ivf sem zanosila in kasnej imela splav od 8 – do 12 tedna ponavadi, v 6. ivf-u pa zanosila in donosila zdravega fanta. Spremenila nisem nič, baje je to tudi loterija. Določen procent nosečnosti se konča s splavom , in ene imamo pa to nesrečo da to tega pride večkrat. Po nosečnosti sem 2x spontano zanosila in tudi splavila. Sedaj sem pa v 9, postopku in upam da se bo zgodba zaključila z zdravo nosečnostjo in še enim otročkom. Skupaj z zamrznenčki sem imela do sedaj 11 transferjou pa še vedno nism obupala. Se borimo. Lep zasnežen dan vam želim

Rean, si prava borka.💪😉 Srečno v postopku! Držim pesti, da vam uspe razširit družino! 🐞🍀🤞
Ja, trenutno je meni to v izjemno spodbudo, da vem, da je mnogim enkrat vendarle uspelo kljub večkratnim slabim izidom. 🤗
Midva se ne dava.💪😉 Zdaj bova pač poskušala, dokler bo šlo in upava, da se bo enkrat srečno končalo.🤞🐞🍀

Uuuu smo pa razvrščene ena za drugo😊Niti 2 nista na isti dan, jaz imam krvnega 31.1….ko pomislim da se bližajo ti dnevi me kar stiska, nazadnje sem jo dobila 12.dan po ETZ, zdej bo verjetno isto, ker sem v spontanem ciklusu in to je že v nedeljo🙄Strah me je, priznam!!
Držim, navijam, molim za vseee🐞🍀🐞

saska84….verjamem:) Jaz imam v petek punkcijo..tako da nisem daleč za tabo…..
Držim pesti za vse….💪😉

Nosečka someday srečno v petek, da bo čim manj boleče in seveda velikooooo celic🍀🐞

Rean…hvala za spodbudo…
Saska tudi jaz sem v nestimuliranem ciklu za eskimcka vedno sem…jaz pa imam 30.1. krvnega. Mormo drzat pesti da bodo pluski..
Danes sem 6 dan po etz pa ni nic znakcov se. Pa pri vas ko cakate je kaj posebnosti?

Pikapoka9 ja končnooo se me je usmilila M in prišla.
4. februarja mam prvi UZ za zamrznjenčka

Super Vita, 4. 2 bo kmalu tu, pol pa čez nekaj dni že transfer.
Lina jaz tudi brez znakov, upam da bo vseeno plusek 😊.

Oo Vita, super! 🤗 Zdaj pa samo akcija! 😉

Se katera po transferju počuti zelo utrujeno, jaz sem čist zanič. Sem si šla telesno temperaturo merit, vendar je v mejah normale. Je za to lahko kriva Estima? Transfer sem imela v ponedeljek. Po naravi nisem takšna, redko sem takole utrujena…

Mamarc jaz sem tudi mela transfer v ponedeljek..pocutim pa se cist normalno razen tu pa tam me spikne v levem jajcniku jaz mislim da se je to od punkcije in nisem niti vec tak napihnjena😊 dnevi pa se mi tak vlecejo da groza..
🍀🍀🐞🐞🐞

Ja po progresteronu si lahko utrujena. Ceprav pri meni je crinone gel slabse uplival na utrujenost kot estima. Ja pikanje je po punkciji normalno..

Pluskiiii 😃😃😃😃 bodo

Upam, da je progesteron krivec takšnega zdravstvenega stanja in da ne zbolim. Še jest mi ne paše :/

Za transfer ne vem, sem pa zdajle par mesecev jemala Estimo in nisem bila nikoli utrujena, me je pa zelo zelo zeblo.

Danes sem imela 1. UZ, po 7 dneh špikanja smo našli 5 foliklov, lahko da jih je bilo več, zdravnica ni povedala točne številke, na zaslonu pa nisem prav dobro sledila, ker sem imela na pol poln mehur in je bilo vse skupaj zelo neprijetno. Veliki so 13-14 mm, naslednji UZ v soboto. A mislite, da to pomeni, da bo punkcija v začetku naslednjega tedna?

Držim pesti za vse!

New Report

Close