Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Punce, srečno vsem ki že grejete svoje pikice 😉

Še sploh katera čaka na M ali samo mene heca? Znorelaaaa bom

Punce, srečno vsem ki že grejete svoje pikice 😉

Še sploh katera čaka na M ali samo mene heca? Znorelaaaa bom

Saska..v Mb imava nepojasnjena neplodnost. Dala sem ze cez laparoskopijo, hsg, histeroskopijo… vse je blo ok.edino sedaj razmislajo da dam de kri ce se mi mogoce kri pravilno ne strjuje…

Saska..v Mb imava nepojasnjena neplodnost. Dala sem ze cez laparoskopijo, hsg, histeroskopijo… vse je blo ok.edino sedaj razmislajo da dam de kri ce se mi mogoce kri pravilno ne strjuje…

Saska..v Mb imava nepojasnjena neplodnost. Dala sem ze cez laparoskopijo, hsg, histeroskopijo… vse je blo ok.edino sedaj razmislajo da dam de kri ce se mi mogoce kri pravilno ne strjuje…

Imam eno vprasanje. Ali je katera od vas jemala maticni mlecek? Ali ga je tudi po transferju? Meni je cebelar rekel, da naj ga jemljem 30 dni, potem pa 14 dni pavze. Sicer ni vedel za kaksen namen sem ga kupila. Moram pa povedat, da verjamem v carobnost maticnega mlecka😊😉

Lina, ja čudno mal, jaz sicer zase vem, kaj je narobe, če se pa zarodek ne ugnezdi bi lahko še temu namenili mal pozornosti, se ti ne zdi?Dostikrat so krivi hormoni, al pa kakšne druge stvari…mogoče tut scratching maternice, si že kaj prebrala o tem?
Mamarck, jaz ne jemljem ničesar, razen folne, nikoli nisem😊

Punce, ali ima katera izkusnje s prehladom/virozo po transferju?A je to kaka panika a je dovolj da pocivam, veliko pijem…?Vrocino imam 37,1.

Saska…ja meni se dkoraj vedno ugnezdi ampak pride do takojsnega splava. Scracheeng sem mela ko so mi delali histero ja to je da se zarodek lazje ugnezdi.. glede splavov pa pravijo da je to neraziskano podrocje. Edino se to da ko se mi zarodek ugnezdi se prime na zilico in ko bi mogla zilica prenehat krvavet je mozno da se meni kri ne strjuje pravilno. Za test me caka po eskimcku ce ne bo nic. ..ampak bo uspelo nam bo vsem…kako si ti imas kake podebnosti…

Viroza ne spremeni nic vsaj nekje sem prebrala to. Je pa za vrocino tako rahlo mozno kriv tudi progresteron to je tudi pisalo..

Pikajte se z ljubeznijo…grejte pikice

Tudi jaz sem zbolela po transferju.

A imate kakšne znake, jaz jih nimam…

Lepo grejte pikice, vsem nam pa želim en velik +

Punce, lepo grejte svoje pikice! Držim pesti! 🙂

Jaz imam ta teden nuhalno, tako da vi pa držite pesti da bo vse OK! 🙂

Kakšna samoplačnica tukaj? Meni je ostala polna škatla progesterona (Crinone 80 mg/g vaginalni gel) in z veseljem podarim tisti, ki ji bi prišel prav…

Lina 2017, v Ljubljani so naju s partnerjem po tretjem splavu poslali na genetske preiskave, potem pa so mene testirali še za antifosfolipidni sindrom, za trombofilijo (motnje strjevanja krvi), preverili ščitniške hormone in me poslali še na ultrazvok ščitnice. Vse to bi lahko bili vzroki za ponavljajoče spontane splave. V najinem primeru so bili sicer vsi izvidi brez posebnosti, tako da vzroka za splave žal še vedno ne poznamo. No zdaj po četrtem splavu pa mi bodo naredili še biopsijo endometrija, kjer bodo vzeli vzorec sluznice in preverili, če imam slučajno kakšno kronično vnetje sluznice, kar bi prav tako lahko bil vzrok za splave. Sicer imam občutek, da je to že bolj iskanje igle v senu, ampak škodit ne more, če preverimo še to. Res je, da je to vsaj pri nas še precej neraziskano področje, ampak te preiskave pa vseeno lahko tudi v vajinem primeru verjetno naredijo. Ful sicer držim pesti, da vama ničesar od naštetega ne bo treba delat, ker se bosta eskimčka, ki ju greješ lepo vgnezdila in obdržala! 🤞🐞🍀

Kako ste kaj ostale, ki grejete svoje pikice? Katera ima prva test? Navijam za pluske! 🐞🍀🤞

Drage moje koliko žalostnih zgodb, koliko ste nekatere izmed vas že dale skozi, lahko sem samo tiho, pa še vedno tako trdno voljo in toliko upanja, občudovanja vredno❤

Katera je zdaj prva na vrsti, kdaj mate teste, ste imele ET??
Se kateri že kaj čudnega dogaja!
Navijam za vsako izmed vas, zase pa seveda tudi, in komaj čakam, da vidim katera bo prva sporočila veselo novico!!1🍀🐞🐞

Heeej😉
Jaz delam test 4.2.,to je bil moj prvi transfer. Četrti IVF, ker dvakrat ni bilo celice, enkrat se pa ni oplodila. Sedaj se nama je oplodila edina celica, ki sva jo imela😊 Vec kot to tko ni bilo za pricakovati, ker imam AMH zelo nizek in sem bila samo na polovički Clomida. Dr je rekel, da se je super oplodilo, boljše kot to ne more bit, da še v enciklopediji tezko najdeš takšno😊😉
Srečno vsem🍀🐞

Pikapoka kakor jaz vem prehlad naj nebi nič spremenil. To je tko zaščiteno tam notri. Poznam punce, ki so imele visoko vročino, respiratorne infekte in so bile v zacetku nosečnosti, za nosečnost še takrat vedele niso. Pa so donosile in rodile zdravo dete. Tko da ne skrbi. Veliko tekočine in vitaminčke😉čuvaj se in počivaj😚🐞😉

Kido..ja poleg motnje strjevanja krvi mi bodo tudi genetiko naredili. Bom pa rekla se za scitnico. Biopsijo so mi naredili pri histeroskopiji in izvidi so bili ok. Tako da ne vem vec…nobeden mi ne zna razlozit. Ampak kot si rekla sedaj se bo prijelo in bo vse ok. Ceprav pri eskimckih se meni ni nikoli ugnezdilo. Sem pa pred eskimckom imela po naravni poti plus ampak kmalu spet ss. Ti pa tudi kmalu v nove boje..gdaj zacnes?

Jaz imam krvnega 30.1.

Drzim pesti za vse nas..

Lina veliko si že skozi dala. Kar ne morem verjet, ko vse to berem. Tudi druge punce. Iz srca ti privoščim, da se sedaj obdrži in da nadaljne preiskave ne bodo potrebne🐞🍀
A krvni test imaš? Meni ni zdravnik nič rekel kakšen test. Predvidevala sem da urinskega. Sem tud smotana, ker nisem nič vprašala😐

Lina, jaz imam zdaj 5. 2. biopsijo in scratching, potem moram počakat na izvide biopsije, po izvidih pa grem po eskimčka, če bodo seveda izvidi ok. Tako da se bo tudi pri meni kmalu začelo dogajat 🤗

Mamarc, na polno stiskam pesti, da bo še naprej teklo vse tako kot mora in da vama je vajina pikica usojena in da kmalu zagledata plus!🤞🐞🍀😉

Tud za vse ostale punce močno stiskam pesti! 🤞🐞🍀
Držte se! 😉

Jaz delam test v torek 29.1. Dogaja se pa še nič ne, nič drugačnega ne čutim. Včasih mi zvečer postane slabo, kar pripisujem vsem tem tabletom, ki jih jem.
Stiskam tudi jaz pesti za pluske in tudi za ostale punce za uspešne postopke 🤞
Vita si že dobila menstruacijo, ti imaš sedaj eskimčka?

Jaz ga pa delam 28.1…razen občasnega špikanja v jajčnikih nimam nikakršnih znakov.

Upam, da nam rata in zagledamo težko pričakovane ++ 🙂

New Report

Close