Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Uh. Na tisti list mi je napisala doze samo do četrtka, za takrat mi tudi zmanjka Gonapeptyla, tako da si ga itak ne morem dat. Kaj pa če si dajem takole: danes ob 6:50, jutri 6:20, ponedeljek in torek 5:40, sreda 6:30 in četrtek po uz, verjetno okrog 8? Sama sebi grem na živce, ker toliko kompliciram.

Polhek35 jaz sem hodila v 1. postopku na ultrazvoke k dr. Rešu. On jih ima med 5:00 in 6:00 zjutraj. Tam mi je tudi dal inekcijo in je sovpadalo s časom ko sem si sama (oz. mi jih je moj dajal) pred službo dajala inekcije. Jaz sem sicer pri dr. Lomškovi. Kaj pa če bi vprašala, če lahko prideš na UZ k dr. Rešu zjutraj, da ti je tako boljše zaradi službe? Potem jo boš dobila približno takrat ko si jo sama daješ.

Ja, te uri bi mi najbolj ustrezale, ampak če sem čisto odkrita, se Reša malo bojim. Sicer z njim nisem imela še nobenega kontakta, ampak po vseh prebranih komentarjih ugotavljam, da ne spadam v skupino njegovih najljubših pacientk (imam ene 10kg preveč) 😀 sem se odločila, da si bom zdravila jemala v službo in jih puščala v avtu, itak je zunaj vsaj zaenkrat dovolj mrzlo.

Lina tudi jaz sem imela ET zamrznjenčka 16.1. 2018. Danes sem 4. dan😊 Pa ti, si že imela?

Zmotila sem se v letnici, jooj še kar se nisem navadla na 2019!!!😊

🙂 mislim, da se dr. Resa nimas zaradi nicesar bat 🙂 on samo ne olepsuje zadev in ti direkt pove stvari….jaz mislim, da je vecina stvari o njemu prenapihnjenih….sama sem sprobala Lj, Mb in Resa….in lahko recem, samo kapo dol za dr. Resa 🙂 je pa res, da ne smes biti obcutljiv in ne smes pricakovat, da ti bo rozice sadil, ker ti jih ne bo 🙂 bo pa povedal stavri kot so, vcasih tudi na sarkasticni nacin…in men je ta sistem prav vsec… ima pa tudi rad, da ves kaj se dogaja s tvojim telesom, katere zdravile jemlejs in da ves za kaj jih jemljes….

Lp

Saska….juhu jaz pa sem imela transfer zamrzjencka v petek 16.1. Skupaj bova cakali na pluske 😃

Meni in tudi mojemu se zdi dr. Reš fajn. Tudi sama imam 10 kg preveč in mi ni nič v zvezi s tem rekel. Mi je pa dr. Lomšek rekla, ko sem vprašala kaj lahko sama naredim, da je pomembna zdrava prehrana, telesna teža,… To vse vemo, je pa na nas ali kaj glede tega naredimo 😊.

Lina in Saška lepo grejta svoje pikice, tudi jaz z vama čakam na plusek 😊.

Hvala, ste me malo potolažile. Saj načeloma tudi jaz raje vidim, da mi nekdo odkrito pove in mi ne daje lažnega upanja.

5. dan menstruacije imam in se še kar ne zaključuje, pa zdaj ne vem, a je to mogoče zaradi teh zdravil?

Pozdravljene punce😉
Jaz sem vceraj imela cetrto punkcijo. Dobila eno samo celico. Danes sva vsa zivcna cakala klic, da spet ne bo transferja, kajti do njega se nisva nikoli prisla. Klica ni bilo, tko da greva jutri prvic na transfer. Obcutka srece se ne da opisati👌🍀🐞

Pozdravljene punce😉
Jaz sem vceraj imela cetrto punkcijo. Dobila eno samo celico. Danes sva vsa zivcna cakala klic, da spet ne bo transferja, kajti do njega se nisva nikoli prisla. Klica ni bilo, tko da greva jutri prvic na transfer. Obcutka srece se ne da opisati👌🍀🐞

Hvala pikapoka, upam, da tokrat bo, pri meni in pri vseh vas❤💖
Lina, si mislia 18.1.?😊Potem si 2 dni za mano😊Kako se počutiš, kaj posebnega, itak je še prezgodaj, jaz sem dons 4. dan, pa me spet na vsake tok časa boli kot pred M…ko bi vsaj lahko preskočila te dni😏🙄😊

U superca🐞 drzim pesti za vse ko se mamo transfer in tiste kaj ze grejete svoje pikice. Midva imava tudi jutri transfer. 🍀🍀

Mamarc in Aa88 srečno obema!!🐞🍀

Aa88 srecno jutri🍀🐞

drzim pesti za vse, ki cakate na plusek..
mamarc samo eno celico pravo potrebujes za uspeh.. 👏

Saska ja 18.1. Joj ti datumi. Hihi. Nic kaj podebnega se. Kateri ivf je to za teboj iz katerega mas eskimcka,?
Za vse en velik plussss

Lina,
to je moj 2. postopek, v 1. imela samo en sveži ET, ni uspelo, potem sva šla narazen, ostali so še zamrznjeni, ki gredo februarja letos v smeti, ker ni hotel podpisati…v glavnem ni važno.
Lani sva šla potem z zdajsnjim partnerjem v 2. postopek, ET je bil prekinjen, zaradi hiperce. Potem sem šla po parih mesecih na prenos🐧, prvič novembra, neuspešno, drugič zdaj, imela sem 6🐧, zdaj so še 4je…sem pa brez obeh jakcevodov, ostalo naj bi blo normalno, čeprov nikol ne veš, kaj se notr dogaja😊

Aha…pri nama je to 5 ivf. V prvem svezi zarodek samo eden nic eskimckov prijelo se je potem pa ni bilo srcka in sem mogla na splav. Drugi in tretji ivf 2 sveza vstavljena in dva eskimcka ni bilo nic. Cetri in peti ivf dva sveza vstavlje obakrat spontani splav in dva eskimcka ni bilo nic. No sedaj pa grejem dva eskimcka se iz 5 ivf in bo plusek do konca 😃

Uf Lina že kar nekaj imaš za s sabo, tko kot si rekla, bo plusek do konca!!Ne more drugače bit😊😍Kaj pa je vzrok, da je temu tako, te ponavljajoči splavi, si bla na kakšnih dodatnih preiskavah?
Držim pesti, da tokrat res uspe🍀🐞

New Report

Close