Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Lucky555 ja upam da nama rata 😊 sem pa v prvem postopku in sem se malo nevedna glede vsega.. V sredo mam punkcijo in me je ful strah. .. Se dobro da bom v splosni narkozi😳

aa88 seveda bo ratalo.. glede punkcije si lahko popolnoma mirna, niti ene bolecine ne cutis.. traja samo 15 min spanja.. meni najhuse od vsega 8. dan po ET ker takrat dobim menstruacijo.. tole cakanje me ubija.. pa seveda ET ker nevem kaj me bo pričakalo.. le pogumno jaz imsm punkcijo naslednji teden..
malo sem nervozna, da nebo uspelo spet.. verjetno je z vsakim postopkom malo tezje..
upam, da bo koncno plus.. 🤭

Ja sej jaz tudi nevem kak bo to cakanje pol in se na bolniski bom do testa ker imam tako sluzbo da nebi mogla delat. Se bom mogla s cim malo zamotit. Jaz ti res zelim oz. Vama da uspe❤️ kaj pa glede “prtljage” ki jo mormo met na dan punkcije to more bit spalna srajca prav al lahko pizama?

Aa 88 če si v Lj ne potrebuješ s seboj spalne srajce, ker jo dobiš tam, potrebuješ pa copate. Je pa najbrž zaželjeno da je spalna srajca, ker puncija poteka kot ginekološki pregled in potem doiš spodnje hlačke za enkrato uporabo ..

Sem v mb in mi je rekla danes da morem met zraven haljo spalno srajcko in copate.. Sem mislila da tam dobis. 🙃

Ja, v MB moras imeti s sabo…jaz pa danes et pri dr. Resu 😉

Lep dan vsem 🙂

Jaz čakam na M… upam da me ne bo predolgo hecala, ker ti moji cikli so malo tako-tako.
Kar se bolniške tiče itd. pa ja vsaka po svoje, oz. presodi kar je zate najboljše.
Jaz grem vedno delat takoj po transferju, ker mi bolj paše da se zamotim, kot da sedim doma in mam preveč časa za razmišljat. Res pa je, da ne delam nič fizičnega…

Mala…jaz sem tudi v Mb. Ze 5 ivf-ov. Lahko imas pizamo jas jo imam vedno…punkcija ni strasna ker jo prespis tako da nic bat..

Zdravo 😊
Tudi jaz sem v MB, sredi postopka, prvič 😊. Imam pa verjetno v četrtek punkcijo, jutri še en UZ.
Držim pesti, da je Januar srečen mesec in da nam uspe 😊

dobrodosla allstar..
mala kako je slo na et?
je se se kera na punkciji naslednji teden v mb?
linika a si ze bila na transferju zamrzjenckov?

Hej. Transfer je bil BP…vstavili so mi enega zamrznjenčka…sedaj pa čakanje… 🙂

Lucky…v petek imam 😃 pa ti? Kako gre?

a je imela katera v ljublani punkcijo z intravenozno analgezijo. Jaz sem imela vedno samo z lokalno, sedaj pa so mi ponudil še to možnost ali pa splošno. Je to nekaj novga?

Jaz pa sem imela danes transfer dveh zamrznjenčkov 😊.

Pikapoka ohohoo 3 dni bova narazen jaz imam v petek…in po tem bojo sami pluski…😃😃

Pikapoka9 in Mala87, lepo grejta pingote!🐧🐧🐧 Naj se lepo vgnezdijo!🤞🐞🍀

Aa88, tebi želim jutri uspešno punkcijo! Da bodo kvalitetne celice! 🐞🍀🤞

Ostale, ki se še pikate, pa saj veste, pikajte se z ljubeznijo! 🤗

lina jaz mam uz v petek.. 9.20h..
vse lepo grejte pikice.. jaz mam naslednji teden punkcijo..

Po dolgem času se vključujem nazaj na forum:)

Vidim da ste vse zelo pridne in aktivne. Tokrat sem se vam pridružila še jaz:) Grem pa KONČNO v prvi postopek…jutri imam prvi UZ. Komaj sem začela, pa imam tak trebuh da ga komaj skrijem za v službo..hehe

Uf, imam kar malo treme in strahu kako in kaj…

Nosecka_someday, dobrodošla nazaj! 🤗 Kar pogumno in brez treme! 😉 Želim ti uspešno pikanje še naprej, pa da bo jutri uz pokazal, da folikli pridno rastejo! 😉🤞

Hvala Kiddo:)

Se počutim kot da grem po vrečko presenečenja…samo da tokrat ne govorimo o dobri in slabi igrači ampak novici…)
No, pa kaj to govorim vam, ki ste na istem:)

New Report

Close