Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Kiddo tudi mi bomo zate…da se bo eskimcek marca prijel 😉

Punceeee..to vidim,da ste že v akciji in vem,da bo to leto plodno in uspešno leto:):)Za vse držim močno pesti in kmalu se vam pridružim..,ker se bliža tudi moj čas:)Še 2x M in postopekkkkk..jupiii…:):O)

Pa en lep Torek vsem skupaj:):)

Midva sva rekla, da bova poizkusila. Moj je jemal Fertilup in prepovedala sem mu nošenje telefona v žepu že kar nekaj časa pred postopkom. Sama sem malo pred postopkom začela jemati folno z vitamini. In je uspelo v drugem krogu, ko sva najmanj pričakovala. Če nama je to pomagalo ne vem, ker nisem spraševala, če so njegovi plavalci kaj boljši. Po drugi strani pa menim, da nama je pomagalo, ker so bile napovedi zdravnika pred postopki zelo zelo slabe.
Mi je pa bilo zanimivo ko sem že bila v drugem postopku, sem malo raziskovala na temo menstruacije in lune, ter lune ob rojstvu, in se mi je slučajno vse povezalo s samim postopkom, kdaj sem imela punkcijo, transfer in je bilo uspešno. Mogoče komu lari fari, ampak name luna zelo vpliva.

Jaz se tudi ze “veselo” spikam…imam dolg postopek tako da racunam na punkcijo konec januarja/zacetek februarja…kot zanalasc mi M zamuja 🙁

Pozdravljene!

Ena čisto nova tu, 16.1. pričakujem menstruacijo, potem pa 1. IVF/ICSI v Dravljah. Nekako še vedno upam, da sva bila ta ciklus uspešna in da ne bo treba v postopek, ampak glede na vse znake oz. pomanjkanje znakov, mislim, da nama ni uspelo. Lep dan vsem!

na polno dogaja..
polhek dobrodosla, ce te ksj zanima v zvezi z icsi vprasaj.. me smo v manjsini ba tem forumu.. jaz sem si tudi mislila, samo ne v postopek, bo ratalo naravno ampak sploh ni bav bav..

O super Pikapoka…bova skupaj cakali na plusek. Joj to leto bo res nase leto
..da koncno prispemo na cilj 😃

Polhek35, dobrodošla! 🤗

Banana, midve bova pa morda potem ob približno istem času trepetali za plus😉.

Novanova, želim ti uspešno pikanje, naj menstruacija čim prej pride! 🤞

Drage punce,

Naj bo leto 2019 čimbolj plodno…naj bodo postopki čimmanj mučni. Srečno! 🤗🤗🤗

Jaz že komaaaaaj čakam to mojo menstruacijo.
Razmišljam da bi si kar kak dober teran odprla in vsak večer spila deci 🙂 baje pomaga da prav čas pride. LOL

Še točno 14 dni in tudi jaz grem v nove boje. Kooomaaj čakam!!!!

Upanje, midve bova spet blizu, če ne hkrati… jaz grem tudi 23.1. po napotnico in imam potem prenos zamrznjenčkov…++ 🐷

Super lizaza, zdej pa bo tako kot treba bos vidla. Potem pa fajn pesti drzat za + pa bo. Ja jaz racunam da se me bodo usmile sestre in da mi bodo dale tisti dan tut inekcije al pa vsaj naslednji in da se prec zacnem pikat. Ker takrat tut rdecko dobim.

Očitno bo januar spet pester – velikoooo sreče vsem! 🍀🍀🍀🍀

Pozdravljene 🙂
Tudi jaz grem po eskimcka im me zanima kako je s sportno aktivnostjo in bolnisko? A ste bile na bolniski? Kaj se priporoca?

Pozdravsem vsem in zelim vam cim vec ++

Eno vprašanje za tiste, ki ste v Dravljah. Obravnavana sva pri dr. Reš Muravec. Ali to pomeni, da bodo UZji, punkcija in transfer prav tako pri njej, ali jih bo delal dr. Reš? Sprašujem zato, ker bi mi zelo zelo ustrezali jutranji UZji.

Midva sva bila tudi pri njej in je UZ opravljala ona, ponavadi okoli 7:30 zjutraj. Če se ti mudi, se splača priti prej, ker je sistem “prej prideš, prej melješ”. Če ti je prepozno, vprašaj, če lahko hodiš prej k Rešu, on ima mislim da okoli 5:30. Jaz sem 2x šla k njemu zaradi službenih obveznosti in ni blo nobenih komplikacij.
Punkcijo in transfer pa opravljajo po urniku, tako da je odvisno, kateri dan v tednu imaš.

Pozdravljene. Zanima me kdaj ste si dajale injekcijo cetrotide? Isti cas z ono injekcijo ali lahko par ur kasneje?
Hvalaaaa..
Vsem pa zelim +++ 🤗

tako, tudi jaz se pikam z ljubeznijo..
tokrat zjutraj namesto zvecer..
aa88 meni je rekla istočasno.. naprej si bom dala gonal pol pa zi zmesam cetrotide in v drugo stran trebuha..
hitro, kera bo prva otvorila sezono pluskov.. 🙌

Mala87, glede bolniške in počivanja – vsekakor se odsvetuje intenzivne športe, raje kakšna joga… Jaz mislim, da je dobro, da kri cirkulira, sicer pa, kot sem brala, po različnih klinikah različno svetujejo… Od strogega počivanja nekaj dni do tega, da grejo ženske delat takoj po transferju. Bi rekla pa, da si je fajn vzet čas zase (beri-bolniško), da se sprostiš… Jaz imam kar stresno v službi… Poleg tega pa tako lažje sprejmem kateri koli rezultat že, kot če sem že sicer pod pritiskom zaradi službe… No, ja, vsaka po svoje… 🙂

New Report

Close