Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Punce tudi jaz vam zelim vse dobro v letu 2019. Se vam ponovno pridruzijem v januarskem boju 😉 Imam sicer dolg protokol. Upma da tokrat pridelam vec kot 3 celice…Spikajte se z ljubeznijo 😉

Drage moje, srečno zdravo in predvsem plodno leto 2019 😉

Aprila grem v drugi postopek in me zanimajo vaše izkušnje z dodatki Qferil/FertilUp/Profertil…ima katera kakšne izkušnje, a se sploh splača v to investirat al je lari fari?

Punce, čimveč pluskov vam želim! Vsekakor bo plodno in razburljivo leto 2019!

RenKo, srečno! Ne veš, kolikokrat se spomnim nate…

Drage punce veliko sreci,zdravja,ljubezni, v Novem 2019. Vse zelje naj uresnicejo.

Oxi41 kako si pa ti? Kdaj gres v nove boje?

Kiddo najlepša hvala za odgovor.. 🙂 Kakšno anestezijo ste izbrale pri puknciji? Na voljo so 3? Jaz sem splošno izključila.. še vedno pa nevem katero naj izberem..
Drugače pa srečno v novem letu VSEM.. naj bo letošnje leto naše 🤞🐞

RenKo… naj odgovorim kar se tiče Fertilup-a in ostalih… mož je Fertilup jemal cca 4 mesece. Seme se ni kaj dosti spremenilo. Mogoče količinsko, ampak procent pravilnih oblik pa ne… tudi dr. Drobnič nama je svetoval naj greva raje na “dobro” večerjo.. 🙂

Flouer2 isto je dr Drobnic rekel nama glede Prodertila 😉

Sem pa enkrat brala da v Mariboru jim to priporocajo? Bojo punce ki so tsm v postopku povedale.

Kaj pa Elevit? Ga jeste cel cas postopka dli sele po pinkciji/transferu?

Punce, tudi jaz vsem zelim srecno, zdravo in da vsaka zagleda svoj tako tezko pricakovani +.
Jaz imam v januarju transfer zamrznjenckov…prihodnji teden imam ze UZ.

NovaNova jaz jem Elenatal od pricetka prvega postostopka, ki sem ga imela v novembru.Nisem vmes nic prenehala z jemanjem.

super pikapoka, jaz mam vse v kompletu ta mesec.. punkcijo, in upam da ET.. v četrtek prvi UZ.. upam, da v tretje gre rado..
Pa se to, zdaj bi morale it z kolegico skupaj na ivf, in je zanosila naravno pri 40. kljub temu, da so ji rekli, da to ni mogoče.. tako, da jaz verjamem da je vse splet naključij in, da se pač mora vse poklopit.. srečno..

Drobnič je res faca, mislm, da je njegov nasvet kr dobr 🙂

Tudi nama je predlagl vecerjo namesto dodatkov.
Dekleta zelim vam pluskov polno leto 2019.
Jaz imam za seboj dva neuspesna postopka,po drugem,ki je bil aprila,tudi popolnoma zmeden cikel.Trenutno se zbiram pogum in voljo za nov postopek.
Srecno vsem…

Punce, tudi jaz vam želim čarobno leto 2019, ki naj bo polno pozitivnih zgodb in pozitivnih testov, pa tudi seveda da bi se vsi pozitivni testi tudi srečno končali, predvsem nam pa vsem želim, da bi bile kos vsemu, kar nam bo življenje prineslo!🤗🐞☀️

Jaz trenutno čakam, da enkrat v drugi polovici januarja dobim menstruacijo, ker se jim moram takrat javit, da me v drugi polovici ciklusa naročijo na scratching. Hkrati bodo naredili še biopsijo endometrija, ker bomo preverili še, če imam slučajno kakšno kronično vnetje sluznice, kar bi tudi lahko bil vzrok za splave.
Računam torej, da me enkrat v februarju čakata scratching in biopsija, potem bo treba pa počakat še na izvide biopsije, tako da po zamrznjenčka ne bom šla pred marcem.

Pozdravljene drage moje…
Kido te zadeve sem tudi jaz imela …suprr.
Jaz pa imam 9.1. uz in dobim ovulaciske teste za eskimcka ki me cakata…
Je se katera ki bo v januarju zopet na trnih in z menoj cakala plusek?

jaz zacnem v petek z injekcijami.. zgleda se ne bova srecali v mb, jaz sem pa 10.1. na UZ..😒

O skoda…ti javim gdaj imam etz mogoc bos mela takrat uz..

zmenjeno lina.. 😉

Lina tudi jaz grem ta mesec po eskimčka. 11.1 imam uz, tako da bova lahko skupaj na trnih 🙂

Super, da bo že kmalu postalo živahno. 😊
Jaz bom pa seveda za vse vas ful navijala in stiskala pesti! 😉

New Report

Close