Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

dolenjca, verjetno en teden še ne naredi take škode, se pa zna zgodit da boš morala počakati na naslednji cikel. nikar paničarit dokler zdraviku ne poveš kakšna je situacija in ti da nadaljne napotke. Pomoje ne bo nič tragičnega, glavo gor! Seveda da vama je namenjeno postati starša, vsem nam je! Včasih samo traja malo dlje časa.

Dolenjca – ne skrbi ti bojo ze povedali kako pa kaj… tako kot je rekla (zelim si) vsem nam je enkrat namenjeno! Vse ob svojem casu..

Zelim si- bos imela v soboto punkcijo?? 🙂

24+ danes sem bila na pregledu, baje folikli kar lepo rastejo. Punkcijo imam v nedeljo 🙂 Se počutim pa malo mešano-veselo, da bo to kmalu, malo pa me je tudi strah-bolečine in možnih zapletov, pa potem okrevanja. Koliko časa ste ostale, ki ste že dale čez punkcijo, ponavadi bile na bolniški?

Končno se bolj aktivno pridružujem, dočakala sem svoj začetek akcije, dons zvečer prva injekcija.

24+ kako pa tebi kaže? 🙂
RenKo, kar pogumno in srečno! 🙂

Renko- boš videla kako hitro bo minilo ( vsaj meni je =) )

zelim si- danes bila na UZ foliklov je veliko =O lepo so zrastli tako da danes zvečer STOPKA v soboto punkcija… 🙂 upajmo da bo kaj iz teh foliklov hihihi…. po pravici povedano je tudi mene strah punkcije in kasneje kakšnih bolečin… v glavi bom imela samo dojenčka in čisto nič drugega pa bomo videli kako bo šlo skozi hehe…

moj ginekolog je rekel, da gremo tako ali tako v transfer šele z naslednjim ciklom in ne tem.
muči me ali mi zamuja zato ali ne. in pa z zamujanjem se mi tudi podere plan v službi in s tem je takoj vprašljivo tudi ali bom lahko potem sploh dobila dopust ob transferju ali ne – zaradi že zastavljenega plana na delovnem mestu (dopusta imam kot blata in ga dam raje kot bolniško)…
v glavnem… cela zbrka…
res sem jezna na sebe… mah…

Punce, mene nekaj zanima.
Kako ve stejete 1.dan menstruacije? Ze dejansko tisti dan ko sem vam npr. ze zvecer pojavi rahla kri al sele od takrat k se dejansko res ulije?

Luca glih to mi je zdaj moj dr razlozil,da prvi dan je ko se ulije in tisto rahlo ni se prvi dan! To mi je rekel prav zdaj v torek
Jaz po punkciji sem bila samo en dan doma,sem pa punkcijo dobro prenesla im nisem imela nobenih tezav.

Okej, thx.

Jaz sem tudi obe punkciji kar lepo prezivela. 1. in 2. dan sem pocivala.

dolenjca če si jemala prevlko dozo euthyrox-a načeloma nebi smelo bit nič narober ker itak je v postopku boljš, da je TSH nižji oz med 1-2, če te skrbi si idi preverit tsh, stane ene 6€ pa boš vedla na čem si 😉 Glede planiranja pa je tako, da meni nikoli še ni šlo po planih, tako da … pa pejta prej kam na dopust, da se malo sprostita od vsega, pa boš pol makar koristla bolniško.

Meni je sestra rekla, da je prvi dan tisti, ko je kri zivo rdeca in je vsaj 1 vlozek za zamenjat. Tako da se kaksne rjave pikice(spotting) ne stejejo kof menstruacija..

24+ srecno na punkciji, porocaj! Jaz ze komaj cakam, da bo mimo. Se mi zdi, da so teli hormoni zaceli name vplivat, v smisluu da sem ratala bolj obcutljiva.

Vk17 pokoristi dopust za to, da das misli malo na off, se vedno lahko kasneje izkoristis bolnisko

Ups, zadnje je bilo namenjeno za doljenca, sem pa mislila napisat da tako kot pravi vk17.. malo sem utrujena 🙂

Ja tudi meni so rekli da se steje za menstruacijo ko bo prava kri noben rjav izcecek ali roza ne pride v postev…

Zelim si- ja jaz tudi komaj cakam da bo cimprej mimo… drugace pa od teh hormonov mene ful glava boli… saj bo boljse cez par dni ko bo vsega konec hehe…

Tele injekcije bojo hitro mimo, upam da tud punkcija in da ne bom preveč trpela 🙂 Tega me je najbolj strah. Potem me pa spet čaka čakanje pred transferjem, saj sm PGD-jevka 🙂

Upamo na najbolše, da čimprej s kar se da malo bolečinami pridemo na cilj, do naših malih beb, mamo to punce 😉

Ewo punce,da se še jaz pohvalim,folikoli so koncno po 14 dneh zrasli 😀😀sam da bo se kaj ratalo z njih.
Dans dobila stopko,v nedeljo punkcija.

Super _bonika_, uspešno in nebolečo punkcijo ti želim 😉

Potem nas bo pa kar nekaj imelo zdajle punkcijo:) A katera ve, koliko časa to vse skupaj traja-ker je zame prvič, ne vem še ravno kako vse skupaj poteka. Nekje sem zasledila, da po punkciji počivaš v eni sobi še kakšno uro? Ko sem govorila s sestro, mi je povedala samo, da smo zaradi vikenda vse naročene ob isti uri in da ko prideš nekaj spiješ proti bolečinam. Sem pričakovala inekcijo..no, še dobro! 🙂

z eutiroksom imam sedaj pauzo. mi je tirolog rekel, da je izostanek M gotovo zaradi tega. in da naj me to ne skrbi preveč(lahko rečt, težko naredit)
ne vem, že celo dopoldne sem živčna razvalina, sam cmerim se. ne vem, mogoče imam mood swings zaradi viška euthyroxa. sva pa s tirologom že v osnovi ciljala, da bo vrednost med 1 in 2, jaz sem ga jemala pa 100% več.
enostavo me je čist iztirilo, ker sem mislila, da bova maja šla pa res po zmrznjenčka in da bom KONČNO dočakala svoj PRVI transfer. ne pa da je minilo že toliko mesecev, jaz pa niti enega transferja še nisem dočakala… danes me prau srce boli zaradi tega… res. tudi možnosti nisem še dobila sploh za to. grozno mi je, res.

dolenjca, pa saj maja gresta še vedno lahko v akcijo, saj je šele april pred vrati.. če bo vse po sreči bom tudi jaz takrat šla po svojega.

New Report

Close