Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

No takole…
po vsem tem času kar hodim na IVF sem danes ugotovila, da se da marsikaj zmenit in poenostavit, samo rečt je treba…
Včeraj zvečer sem dobila M, ampak sem šla danes vseeno v Lj na krvnega, da si vsaj zrihtam papirje za naprej. Poslala me je v Leonišče na naročanje, tam seveda da moram najprej dobit termin pri svojem ginek., itak vse polno do ne vem kdaj… in sem malo pojamrala, da sem od daleč pa da če se res to ne bi dalo kar danes uredit. In je šla prijazna teta kar z mano do ginek. ki je danes delala in vprašala če me vzame. V 10min smo vse zrihtali, dobila napotnico 🙂
Potem sem se šla še v staro porodnišnico naročit na postopek in če ne bi bili ravno prazniki (majo uradno na vratih napisano da prvi dan ZM 30.11 – 23.12 ne naročajo) bi lahko dejansko danes kar začela že z novim postopkom.
Tako pa v nove boje januarja. Saj nas je kar nekaj že, bo pestro 🙂

wuiii.. pa le pridite in se mi pridruzite januarja.. sem se ze bala, da bom sama.. no Linika vem, da bo moja sotrpinka..
jaz si lahko tocno izracunam in tocno vem kdaj bo punkcija.. hitro bo minilo, takoj po praznikih zacnemo z gonalom.. se kerav mb poleg Linike?

Tudi jaz bom januarja z vami…tako kot ti Vita s 🐧🐧 ☺

Tudi jaz mislim da bom morala ponovno v postopek… Sem naredila danes zjutraj test in je tako močen – da se ga z letala vidi, niti malo se ne vidi se kake druge crtice, tako da sem kar ze malo obupala… Dvomim pa da bi mi v 4 dneh hcg tako narasel da bi se lahko kaj spemenilo… Ali se je kateri izmed vas ze kaj takega pripetilo? Sicer menstruacije se nimam, ampak zadnje case mi je zacela kar zamujati…
Jaz bom morala celotno zgodbo ponoviti, špikanje, punkcija in transfer… Po vaših izkušnjah, ali bom morala res 3 mesece cakati ali bi sla z januarjem/februarjem lahko v postopek?
***

upanje
ze nick imas zelo pomenski…le napravi se kak testek 18….😉 meni je rekel zdravnik da febr dalje, se pravi 2 meseca pocitka…

Najmočnejše punce!
Kako ste kaj? Se mi zdi da se je nekam potihnil tale forum zadnje dni – ste se izgubile v veselem decembru? 🙂

Reševa, jutri uradni dan za test? Živčna?

Bt1 in Butterfly90, kako se vidve počutita? Nosečniški simptomi že v polnem zagonu?

Če bo tako kot je do zdaj ne bo hudega 😀 Malo slabosti (trkam za naprej), sem pa res ves čas napihnjena, ne glede na to kaj jem, boleče prsi in nenormalno čustvena 🙂

Kako ste ve kaj?

Punce a mogoče katera ve kdaj zjutraj začnejo v Ljubljani v sprejemni pisarni delat? ob pol osmih ali kaj prej?

Mene je povsod spikalo, imela sem rahle krce, ampak od sobote naprej pa nic… Nobene slabosti, tudi utrujena nisem… Me je pa parkrat zvecer ze ob osmih na kavcu zmanjkalo 🙈 Me vsake toliko casa kar malo “zaskrbi”, da ni kaksnih večjih simptomov (slabosti itd), ampak taka sem – (pre) dolgo cakamo, potem pa mogoce malo prevec razmisljamo… Konec tedna imam UZ, takrat bom po mojih izracunih dobrih 7 tednov ….

Hej zenskice…ja dobro se drzite ve, k ste ze pristopicale cez test… ja inti, jest ga imam jutri, pa nisem zivcna se…potem se skrbi sele zacnejo 😉 me pa spika spodaj…ne prav hudo, stalno pa opominja. A tista druga crtica na testu je lahko samo blaga, komaj zaznatna in se temu rece plus? ☺ sori, prvic je to zame…postopek in test in vse…joooj! 😉

Lucky…ja midve skupaj v nove boje 2019…upam da dobiva kak isti termin v mb da spijeva kavico…mogoc smo se pa ze gdaj vidle pa ne veva hihi…komi cajam nove boje..
Vsem cestitke za plusek…
Se vam kmalu pridruzimo hihi

Reševa z vami deli plusek. Prvi postopek, prvi poiskus, prvic zanosila… no, sedaj se pa zacne..j…… 8 mesecev 🙃 drzim pesti tudi za vse ostale v podobnih godljah!!!

Jeiiiii bravo Reseva… cestitke!!! 😉

Inti+ … srecka, jaz morm cakat do naslednjega petka za uz . Se mi ze prav vlece.

Reševa iskrene čestitke ❤❤❤

Ooooo BRAVOOOO Reševa👏😁💖 superca… Sem fuuul vesela zate oziroma za vse, ki vam je v letu 2018 uspelo priklicati + 😁😘

Meni na žalost ni uspelo…test je – in danes zjutraj se je pojavila M., katera mi je 5dni zamujala…
Danes bi morala obvestiti doktorja, vendar ga nikakor ne uspem priklicati… Me fuul zanima kako za naprej…seveda po potrebno vse od zacetka, ker zmrznjenčkov ni bilo… Ampak me zanima koliko mesecev je dejansko potrebno pocakati? Ker sem prebrala veliko različnih info…

Bi pa z vami delila se kaj vse sem jemala pred postopkom, vendar se mi zdi da mi ni veliko pomagalo 🤣 100% matični mleček (1 mesec pred postopkom), maco v prašku in folno kislino… Bom pa poskusila se kaj drugega… 😉

Ali še katero čakamo s pluskom pred novim letom? 😍😍

Reševa iskrene čestitke…želim ti lepo nosečnost :).

Hvala Inti+…💕 se pa pocutim ekstremno zaspano, prav nic fino…

Hvala seveda tudi Butterfly in Upanje… pa se vsem ce sem katero spregledala. Blazno neprdgleden je tale forum.

upanje
.. naceloma se gre – tako by the book- po 3h mesecih, se pravi 3.menstruacijo. slisim pa in je tudi logicno glede na stanje tam spodaj, pa leta in kolicino postopkov…da se zdravnik odl9ci tudi prej, ne pa takoj naslednji mesec. Te zelo razumem, da se v temu primeru cas vlece. V katerih centrih pa ste varovanke? Sama sem pri dr.Rešu. vsesorte sem prebrala o njemu in njegovih, veliko negativnih stavkov. Moja izkusnja pa je ok. Ne zaradi +. Zelo zanesljivi so glede terminov, noro prilagodljivi casovno in pragmaticni. Tako da moram izpostaviti mojo pozitivno izkusnjo druzenja z njimi…ce katera se koleba med centri, kjer bi delale postopke. Opravka sem imela poleg dr.Reša tudi z dr.Lomšek- oba sta super.
Mislim na vas in mocno drzim pesti, ceprav virtualno…🤗✌💕

Hvala seveda tudi Butterfly in Upanje… pa se vsem ce sem katero spregledala. Blazno neprdgleden je tale forum.

upanje
.. naceloma se gre – tako by the book- po 3h mesecih, se pravi 3.menstruacijo. slisim pa in je tudi logicno glede na stanje tam spodaj, pa leta in kolicino postopkov…da se zdravnik odl9ci tudi prej, ne pa takoj naslednji mesec. Te zelo razumem, da se v temu primeru cas vlece. V katerih centrih pa ste varovanke? Sama sem pri dr.Rešu. vsesorte sem prebrala o njemu in njegovih, veliko negativnih stavkov. Moja izkusnja pa je ok. Ne zaradi +. Zelo zanesljivi so glede terminov, noro prilagodljivi casovno in pragmaticni. Tako da moram izpostaviti mojo pozitivno izkusnjo druzenja z njimi…ce katera se koleba med centri, kjer bi delale postopke. Opravka sem imela poleg dr.Reša tudi z dr.Lomšek- oba sta super.
Mislim na vas in mocno drzim pesti, ceprav virtualno…🤗✌💕

Mi je doktor že vrnil klic, jaz sem v Postojni pri dr. Merlu… In sicer je rekel, da greva s februarjem ze naprej in da bova malo spremenila taktiko 😁👏👌 jaz sem z njim zadovoljna je pa res, kot je ze ena izmed punc na forumu omenila, da smo tam res kot stevilke in gre reees vse zelo na hitro… Čakalnica je vedno polna… Ce se ne motim je on tudi edini tukaj na primorskem koncu, ki se ukvarja z neplodnostjo… Ampak vseeno vsa čast dr. Merlu, jaz ga občudujem da je pri vsem delu ki ga ima vedno tako dobre volje in pozitiven.

Upanje umre zadnje, držim pesti da bo naslednji postopek uspešen. Tudi sama nisem ne v prvem in ne zdaj v drugem pridelala nobenega zamrznjenčka. Sem šla pa v drugi postopek s tretjo menstruacijo. Se pravi danes se ti že šteje prva, tako da s februarsko lahko že štartaš z zdravili.

Sama sem se v prvem krogu res trudila zdravo jest in vse. V drugem sem se normalno pregrešila, sem pa spila ogromno domačega jabolčnega soka, ker smo ga ravno imeli doma in pa pojačala vnos vode. Sem pa tako v prvem in tudi zdaj v drugem jemljem folno kislino od Jamiesona Prenatal

Jst sem v Ljubljani ukc, stara porodnišnica, slabih izkušenj ni bilo, osebje prijazno. Uz, punkcija in transfer je pa tako odvisno od zdravnika kateri je takrat na urniku.

New Report

Close