Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Vita03
&
Lejla….
Joooj skoda, res sem upala da vama bo uspelo… Upam, da bosta obe cimprej v postopku… In drzim pesti naprej za +.
Reševa… sicer ne vem koliko je panika ce vmes pozabis vzeti estimo, vem pa da ne smes vzeti potem dvojnih odmerkov, tako mislim da tudi v navodilih piše. Ne vem ali se v mojem telesu res ze kaj dogaja ali je to vse samo zaradi estime… Enako na zacetku ful obcutljive bradavice, zdej opazam da so se mi malenkost prsi povečale, ze skos pa v trebuhu ali maternici, uglavnem tam doli cutim da se nekaj dogaja… Obcutim neko praskanje, malo zvijanje, malo krčki… In sem zmedena, ker ne ves v katero smer se odvija vse to….

Pozdravljene punce, kot verjetno že veste sem v samoplačnikem postopku, tako da me zanima če je kateri ostalo še kaj gonala in suprefacta viška, seveda oboje pravilno hranjeno. Hvala 😉

Upanje
… ja ja…enaki znaki danes tudi pri meni. Midve delava test 18, ane 🤘😉Tako kot ostale punce pisejo..ne veš, pripravana mestro al pa +…ful podobno vse skupaj…😃 mene pa prsa zelo bolijo, tukaj čutim največjo spremembo.

Vk…potdravljena…nisem vedela da si v samoplacniskem…jaz ti edino lahko ppdarim skatlo crinone…
Me pa zanima koliko te stane postopek …ker imam se samo enkrat eskimcka in en postopek?

Jonaklara..wiiii..sem sedaj videla..sem ti poslala na email..:):)

24+…Rada bi ti sporočila najlepšo novičko !!!!!!Čakam tvoj odziv..

banana2, mi smo firbčne, deli tudi z nami :))))

Lina 2017 – ja ja. smo že vse ponucali.

Crinone imam. hvala.

Poceni lih ni. ene 1600 postopek, pa še 1x tlko za injekcije in ostale zadeve.

vk17 … zanima me če je to tvoj prvi samoplačniški postopek, a se lahko odločiš tudi za nestimuliran postopek ?

bibika18 – prvi samoplačniški. lahko se odločiš za nestimuliranega. vem da je bla ena punca v spontanem samoplačniškem ko sem bla jaz v enem 3 postopku. samo jaz ne vidim smisla v tem, ker je pol še manjša možnost uspeh. nestimuliran bi mi bil edino smisleln v primeru, da vse štima pa npr ni jajcevodov.

Barva1,
sem vprašala še enkrat in so mi isto rekli kot tebi, da zdaj med prazniki ne morem v postopek.
Drugače pa baje bi lahko šla že s to menstruacijo, ni treba čakat 1 mesec.
Zadnjič mi je pa moja ginek., dr. Jančarjeva rekla da brez problema grem decembra po zamrznjenčka (ker sem bila v dvomih če it novembra ali decembra, ker sem bila nekaj bolna novembra)… eh, kdo bi vedel… saj razumem, da jim ni najbolj do dela med prazniki in potem vsak odgovori, kakor se mu zazdi.
Sem se odločila da grem v četrtek na krvni test, potem v Leonišče po napotnico in potem še enkrat vprašam kaj in kako…

Kako ste ostale? Katere še čakate na test, jaz ne sledim več ko nas je toliko…

Ginkologi pomoje vedo kdaj je telo pripravljeno za naprej, kdaj pa naročajo v postopke in kdaj ne, pa pomoje ne vedo. Drgač lahk po zamrznjenčke hodiš vsak mesec (razen če se prime in sledi splav, potem je odvisno v katerem tednu je bil splav) problem je samo pri napotnicah. Meni termina, četudi samo za napotnico, še ni uspelo dobiti prej kot v 14 dneh…al se da kako priti prej do napotnice?

Si nardila še kakšen test?

Ja sem naredila danes zjutraj test in je po pričakovanjih negativen.

Jaz sem dr. Jančarjevo ravno zaradi teh praznikov vprašala kaj in kako. Da npr. če bi počakala na decembrsko menstruacijo ki sem jo pričakovala nekje sredi meseca, če me bodo vzeli ali ne zaradi praznikov. In je rekla da z zamrznjenčki sploh ni problem, da to že podelajo, edino prav postopke, punkcije itd. to pa ne naročajo.
Sej mogoče pa tudi da so si kaj premislili vmes, ne vem.
Glede naročanja pa danes ko sem klicala sestro mi je rekla da to lahko grem v četrtek ko bom na krvnem v Leonišče in dobim napotnico.
Tako sem jaz razumela, ampak ravno zdaj ko pišem mi je prišlo na misel da mogoče se bom samo lahko naročila za pregled, ne pa da prav napotnico dobim 🤔🙄
Mah ne vem res, se bom poskušala nekako zmenit. Res bi lahko malo poenostavili ta sistem, glede na to da se iz cele Slovenije vozimo k njim. Eno je če si iz Ljubljane in greš pač sproti to uredit, ne pa ko se voziš eno uro v vsako smer miljonkrat.

Hej punce,
jaz sem tudi danes dobila m (s pet dnevno zamudo, za zjokat). V ponedeljek naj bi imela krvnega. Ali moram vse eno iti? Kako je s tem? Koliko časa pa ponavadi to traja? Rada bi malo vedela, kako naj se za bolniško menim.
Lep jokav pozdrav, danes je hudo, jutri bo že boljše.

zal mi je za vse, ki vam ni uspelo.. ampak bo.. bomo prisle na vrsto..
jaz sem samo mail poslala, da sem dobila menstruacijo in je blo to.. nebom se vozila zaradi tega 30km.. pa niso nic komentirali, ampak naceloma bi morala it..

Punce, “sotrpinke” vse lepo pozdravljene. Ker je zame prvič, me zanima, katere teste uporabljate oz.priporočate za preverjanje nosečnosti? In zakaj se odločate ravno za te? V poplavi njih, res ne vem kazerega naj nabavimHvala za informacije in lepo bodite…🤗

Jaz mislim, da bi bilo najbolje, da ustanovimo klub in se nekje zacnemo dobivati, ker mi bomo najboljše vedele kaj prestajamo… 🤗
Ti postopki niso psihicno nic kaj prijetni… Kot sem prejsni teden mislila, dw bom brez problema zdrzala 14 dni… Eeee ne… Priznam, vceraj je bil 8 dan… In me je seveda ze zacelo matrati… Sploh ko sem na Pinterestu videla, da se dolocenim zenskam pozna na testih ze od 5 dneva dalje… (vcasih si mislim, zakaj obstaja internet 😉)… Seveda sem pomislila glede na znake ki jih imam bi se pa lahko ze kaj poznalo… In res, sem sla po teste… Test -… Sedaj sem rekla da pocakam par dni… Vem, da sem bila “pametna”, Viti03 kako naj počaka… Evo mene… Vita03 oprosti 🙂
Danes pa sem se zbudila tako nejevoljna da je kaj… Hahaha…
Reševa kako si ti? Testi pa…jaz sem zaenkrat kupila First sign in clearblue… Kar v DM… Ceprav mi je prijateljica povedala, da se v lekarni kupi test, ki zelo hitro zazna hcg, baje ze minimalni hcg…

Hahah ja sej vem, vse smo iste, neučakane…
Jaz vedno kupim baby check v lekarni, sta dva testa v pakiranju

Inti+…no vidiš tudi ta fora ni užgala,da bi priklicala 24+…žal me ne mara več:)hahahahahaahahhaahhahhahahahhaha
Veš,da bi z vsemi delila najlepšo novičko..:)

Upanje
prehitro delas zakljucke…ti ti ti ☺ no, test se dela 18..😇 drzim pesti za vse nas… sicer sem pa sama po fibem pocutju nekaj dni zbolela…viroza. s tem se zdej ukvarjam, tako da Estima v kombinaciji z Lekadolom siba. Ne gre drugace.

Vsem ostalim zelim seveda – prvo dobro pocutje in -drugo: pluske!
In hvala vsem za info o testih.

Praznicni objemcek!

New Report

Close