Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Jaz sem za…😁👌Katera ga bo otvorila?

mnjamko bananko 🍌🍌🍌🍌 evo mene tukaj, odmah, prec…kjes pa ti? 😁 menda ne znas uporabljat zasebnih sporocil, sam tole je ful vazna zadeva, zato se bos zdej naucila…. 😁 ce si na telefonu in prijavljena pod svojim uporabniskim imenom BANANA2, pol kliknes na mozica na vrhu strani, desno zgoraj…in tam te v predalu zasebnih sporocil caka moje “ljubavno pismo” 😂 no tko, to je vsa znanost, zdej pa prebrat in odgovori…ker je to zlo vazna zadeva…hahha 😂

aja, ups, zdej pa se formalne zadeve foruma…..o moj bog, babuske, kr pluske strelate…no sej, me jih bomo pa v novem letu, treba se neki za naslesn let pustit 😉
vsem vse dobro, lepo noseckajte, nema alkohola, me pa z novoletnimi zeljami in pismom bozicku, da si naslednje leto zelimo dojencka 😁 uzivajteeeee

mnjamko bananko 🍌🍌🍌🍌 evo mene tukaj, odmah, prec…kjes pa ti? 😁 menda ne znas uporabljat zasebnih sporocil, sam tole je ful vazna zadeva, zato se bos zdej naucila…. 😁 ce si na telefonu in prijavljena pod svojim uporabniskim imenom BANANA2, pol kliknes na mozica na vrhu strani, desno zgoraj…in tam te v predalu zasebnih sporocil caka moje “ljubavno pismo” 😂 no tko, to je vsa znanost, zdej pa prebrat in odgovori…ker je to zlo vazna zadeva…hahha 😂

aja, ups, zdej pa se formalne zadeve foruma…..o moj bog, babuske, kr pluske strelate…no sej, me jih bomo pa v novem letu, treba se neki za naslesn let pustit 😉
vsem vse dobro, lepo noseckajte, nema alkohola, me pa z novoletnimi zeljami in pismom bozicku, da si naslednje leto zelimo dojencka 😁 uzivajteeeee

aja, banana, sori, zdej vidm, da mas ti to neki onemogocen al kaj? visja matematika tole, za JonoKlaro. no dej, pol pa napisi mail na afna002 (afna) gmail.com, pa se bomo tm naprej zmenile 😁

Dej ga ti… 🤘pod istimi niknejmi 😉

Hvala punce.
Inti+ pravilno dešifriraš moj nick. 😉
Hehehe, pri alkoholu ne bo problema, ker ga res redkokdaj pijem, sploh ce se moram kam peljat, potem pa sploh ne. Bolj bodo tatarski biftki problem, ker vsi vedo da sem nora na njih.🤣

Upanje umre zadnje, cel dan sem ga hodila gledat ce res tako kaze, kakor da se bo crtica zbrisala, pa ceprav se ne more ko je enkrat tam. Sem cisto nora, kar se testov tice. Glavna porabnica zadnjih nekaj let. 🤣
Mozno je vse. Veliko pa psiha pri nas naredi. Mene je kriz najbolj bolel, ker nisem nasla prave poze za spanje, ker me je vse motilo.

Lejla16 naredi test.😉 drzim pesti za lepo novicko.

Punce drzim pesti za vse nas. Za tiste ki smo ze zagledale plusek, da priguramo do konca, in da ga tudi ostale cimprej zagledate, ker ce si res kdo zasluzi, smo to me. Toliko solz, špikanj,punkcij, bolečine in čakanja…Gremo cez pekel, da pridemo do svoje najvecje nagrade. In ja res je, močne smo, čeprav pridejo dnevi ko se ne počutimo tako. ❤

Ce se boste preselile na drug forum javite prosim ☺.
Jaz pa svoje dva 🐧🐧 dobim v januarju, ta mesec se ni mogoce.Bom pa lahko zato kuhancke pila in biftek jedla ☺☺☺.

Punce, hvala.
Jutri naredim test, če me slučajno vmes kaj rdečega ne preseneti. Imam nek izcedek ki malo na roza-rdečo potegne (vmes ko pride gel ven, sej razumete kaj mislim ane). Je pa drugače danes en teden od transferja (imela sem ga prejšnji petek). Po moje relativno pozno ampak toliko časa je trajalo, da je vodilni folikel počil. Jaz sem vedno mislila, da se pri meni to dogaja prej. Povem vam, tako kot me analiziramo svoje telo in vse občutke v trebuhu … to te nekdo, ki ni v tem samo debelo gleda. Tukaj je res en prostor, kjer druga drugo dejansko razumemo in vemo kako je v taki situaciji. Sama se s tem borim tri, štiri leta in sem sita sama sebe in tega vrtiljaka čustev, ki ga doživljam čisto vsak mesec. Ali si v postopku, ali pa na pavzi, je isto, še zmeraj si misliš, kaj pa če je naravno ratalo. In se vrti in vrti to vsak j… mesec. Sedaj se tolažim le še z matematiko: enkrat moram pa tudi jaz pasti na pozitivno stran statistike. Torej med tiste, ki jim uspe. In za vse tako velja.

Jaz sem pa kupila danes test, da ga jutri delam, ko bom 10. dan po transferju. In pol nisem zdržala in sem ga že kar danes naredila, čeprav vem da je boljše zjutraj… in je sam ena črtica 🙁
Tak da zdaj ne vem al je prezgodaj… pa tuk mam zmedo v glavi, da niti nisem ziher če sem narobe dneve štela… a če sem v sredo mela transfer je pol danes v bistvu 8. dan po ET ne pa 9. kot jst skoz računam? maaaah salbe volje sem zdej 🙁
Ziher 10 min sem buljila v tist test in gledala če se vsaj blaga črtica vidi.. in se prepričevala da mogoče je pa res prezgodaj

Vita, tudi jaz se sprašujem kako se štejejo ti dnevi po transferju. Vem, da Pušenjak ves čas pravi, da prehitro teste delamo, kar sem brala po forumih … Razumem tvojo zmedo, sej nič ne veš pri čem si. Počakaj še nekaj dni in poskusi še enkrat. Določena raven hormona mora biti, da jo test zazna. Lahko, da je še prenizka. Držim pesti.

Zdravi punce 🙂 sem vas prisla malo prebrat po parih tednih in vidim da ste nalulale kar nekaj pluskov juhuuuu!
Jaz cakam torek, ko imam nuhalno in drzim pesti da bo vse ok. Mislim, da se bom sele po tem res sprostila. Ker sem vmes sesaj ze dvakrat nalo krvavela, prvic hematom, drugic pa nepojasnjeno – Res pravi, da je najbrz kaksna zilica pocila. Nevem, ampak mene vse to res sekira :/ taka borba do plusa potem pa kar naprej eni custveni vrtiljaki. Ampak, upam, da mi je tokrat namenjeno in bomo junija zibali 🙂

Vsem, ki se cakate na svoje magicne pluske pa zelim, da vam jih uspe cimprej zagledat in boste srecke nosecke 🙂 2019 bo vase leto, vam povem 😀

Vita03… Jaz mislim da cisto prezgodaj delas test… Nasi doktorji ne recejo zaman da je potrebno pocakat 14 dni… Ce je pri tebi minilo sedaj 8 oz 9 dni… Imas se vedno najmanj 5 dni fore… Tako da, prosim ne delaj prehitro zaključkov. Pocakaj se… Ce pogledas tako, je za eno pikico kar veliko dela, da se ugnezdi, da zacne delati svoje, da zacnejo delati pravilno hormoni, pride vse v kri… Vsaj jaz so to tako razlagam..
Je pa definitivno neprijetno konstantno cakanje in iskanje odgovorov. Še take kot smo mi ženske… Vedno bi rade imele odgovore takoj na vse… Je pa dejstvo da se po vseh teh naporih ne moremo vec sprostiti in normalno ziveti… Zato sem tudi jaz neizmerno srečna da imamo to moznost, da si delimo vse nase obcutke in izkusnje,da ves da nas obstaja ogromno z istim problemom in ne glede na to da se ne poznamo, da si lahko vse to delimo. Hvala vam.

L263….cestitke se enkrat…seveda bo na nuhalni vse ok…javi in nam zaupaj spol hihi…

Lucky seveda nam bo uspelo..

Testki…ja res ne mores iz sebe da ga ne bi prej delal…meni vedno pokaze plusek ze 8 dan zjutraj ampak baby cheak ki je odporen ze na malo hormona. Dnevi se stejejo na primer danes et jutri je prvi dan… po et pride vgnezditev nekje do do 3 dni…po tem traja do 5 dni da pride hormon ze nalo v urin. Tako da je pa res da ne delaj panike in ponovi test cez kak dan z jutranjim urinom…

Ta forum je odlicen ha da si izmenjamo obcutke..

Tiste ki cakate na pluske drzim pesti…tiste ki se pikate se pikajte z ljubeznijo…nosecke grejte svoje bebice..
Jaz sem bozicku napisala da mi prinese plu ta mesec po naravni poti in brez izcedkov…hihi

Lep vikend borke moje..

Sem ponovila test danes z jutranjim urinom in je negativen. Tako da več sreče prihodnjič zame.
Ja vem da je mogoče malo hitro, ampak v prejšnjem postopku sem prav tako 9. ali 10. dan naredila in je bla že čist konkretna črtica… tak da jaz sem se pač sprijaznila da tokrat ni.

Zdaj pa dve vprašanji, če mi zna katera odgovorit…
A moram vseeno v Lj na krvni test?
In ali je kakšna možnost da mi pustijo it že zdaj takoj s to menstruacijo po novega eskimčka? Oz. kaj pomeni z naslednjo menstruacijo? Da eno vmes spustiš in greš potem z naslednjo?
Meni se gre najbolj zarad tega, ker bi mi blo ful, res ful lažje zdaj tole med prazniki, kot pa potem po novem letu ko bo gužva v službi in bom spet stalno manjkala in si zmišljevala izgovore zakaj me ni…

Vita03 v Lj moraš najprej po novo napotnico, kar zna malo trajat, če se nisi že naročila.
Morda ima katera kakšno drugo informacijo, ampak meni so rekli, da decembra sicer naročajo, ampak za UZ v januarju..kar pomeni, da če dobiš menstruacijo proti koncu decembra, potem lahko gres takoj…če dobiš pa menstruacijo prej in bi mogla ravno med prazniki na UZ, pa te ne bojo naročili. Vsaj tako je meni rekla, ko sem 30.11.klical kako naprej…
Popravite me, če imate kakšne druge informacije.

Aja pa js bi na tvojem mestu vseeno ponovila test cez 2 dni, meni je prvič čisto rahlo črtico pokazal šele 13 dan…

Barva1, mislila sem da mi mogoče velja ista napotnica, ker je samo nov zamrznjenček.
Ja bom seveda še ponovila test čez dva dni, za vsak slučaj 🙂

Drugače pa jaz sem isto spraševala kako je decembra med prazniki in mi je rekla da za zamrznjenčke ni problem, ostalo pa

Žal je za vsakega zamrznjenčka treba po novo napotnico, se prijavit, dobiš novo številko in pokličeš prve dni menstre. Ni pa nujno, da ti jo napiše tisti ginekolog, ki te vodi, ampak lahko katerikoli. Tako sem jaz prišla do termina cca 1 mesec prej, kot bi sicer.
No zdaj pa res ne vem, tudi jaz sem spraševala za zamrznjenčke, pa so mi tako rekli..no saj najbolš da pokličemo, ko bo menstruacija, pa bomo vidle kako in kaj.

Živjo punce,
4.dan po ET in sem 1.popoldan “pozabila” vstaviti Estimo, 2. pa so me začela precej boleti prsa. Na dotik zelo in tudi kar tako jih čutim. Ima katera podobne občutke? Ammm..kaj pa glede Estime? Seveda si nisem kasneje vstavila niti dvojne doze zvečer in upam, da nisem fejst zamočila! 😃 od danes naprej imam naštiman tajmer…😉

Pozdravljena dekleta,
jaz sem včeraj zjutraj delala test, pokazal negativno, vendar m še vedno ni, sedaj mi zamuja že 3-4 dni, kar se meni zellooo redko zgodi. Bom počakala še nekaj dni, očitno res malo “prehitevamo dogodke”, ali pa mi je moja psiha toliko menstro prestavila, kot da telesu ne dovolim, da jo dobim, nekako tako se počutim 🙂 sem se pa končno malo sprostila sama pri sebi, nekako plujem naprej… Glede novega postopka ne vem kako hitro lahko gre, lahko pa povem, da je meni ravno največ časa vzelo pridobivanje napotnice za transfer. Sem se na koncu že kar malo skregala s sestrami iz naročanja. Nato se me je ena nekega dne usmilila in me poklicala: kaj pravzaprav rabite, mi je rekla. In jaz povem, da samo napotnico – sem bila potem na vrsti v treh dneh. Se je treba kar malo poborit, če ne si žrtev nesmiselnega sistema.

New Report

Close