Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

o punce ste se razpisale pa razburile, saj sem se tudi jaz danes in šla peš iz službe čeprav me že kar špika po jajčnikih.

Ena taka moja, če me ker sprašuje, od starejših, kdaj bo kaj, pa pač rečeš, sicer ni lih lepo ampak če dobiš kaj grdega daš pa tako nazaj, da mora en it, da lahko en nov pride.

drgače pa ne se preveč sekirat, ker to škodi lepoti 😛

Vk17…oooooo..ti ga pa hecaš. Zdeleee si me toliko nasmejala,da mi je skoraj v hlače ušlo. To ti pa ukradem..in zih bom svoji sosedi,takšno spustila..hahahaha

drugače pa, jaz sem imela prvo menstruacijo po postopku tudi daljšo (celo 8 dni, kar je res dolgo za mene) in tako bolečo, da sem mislila, da je že kaj resnično narobe. tako so vsi ti hormoni pač vplivali na mene (očitno).

dolenjca – ti kar ukradi jaz sem tudi nekje slišala/prebrala pa nevem več kje, ampak definivno zapre kaka usta 😀 mislim pa da je v originalu blo nekak tak, da ko sorodniki na družinskih srečanjih sprašujejo kda bosta pa vidva na vrsti, ti na pogrebih sprašuj, kda bo ker na vrsti, samo tale pa mislim da je prehuda, tako da sem malo prilagodila 😀

Jaz pa vedno pravim, jah kaj midva imava ful akcije brez reakcije… pa se vsi kar pogledajo, midva pa sladko nasmejiva.

Dolenca,kaj pa potem naslednjo si jo dobila kot ponavadi al se ti je kasneje prikazala,ker si imela tako dolgo to ta prvo po etju. Tudi zame je to zeloo dolga menstruacija. Me pa zanima zato ker je rekel zdravnik naj se pridem pokazat ob naslednji m. Pa saj ves vsak dan manj se lazje pricaka:)

naslednje še nisem dobila, tako da ti bolj težko povem…

Hehe joj punce kok pase se pritozvat…nemorm vrjet sam mi je lih to manjķal…ja sej ni lih lepo sam ves kaj…jebat ga…a je pa lepo poslusat vse une komentarje? Tut nam mal pripada rect kksno kontra 😊😋😚

Alta ti neznam pomagat…ja je potrebno da se spuca vse..sm lih zasledila nekje ce kdo vrjame….
ce je v zacetku in na koncu m lepo rdeca kri je super. Je maternica v ravnivesju
Ce je na zacetku rjava pomeni da se puca neki izpred enega meseca
Ce je pa na koncu m rjavi madezi pa se puca neki izpred pol leta (preteklosti)

jaz se strinjam s tandan – včasih si lahko pa tudi me “privoščimo”, da povemo kaj nam leži na duši. saj nenazadnje se o tem ne moreš pogovarjati kjerkoli… če kje, lahko pa ravno tukaj 😉 😀

Alta, jaz sem na drugo menstruacijo po neuspešnem ET jat dolgo čakala, ko je pa prišla pa je bila precej boleča…

Punce, jaz sem tudi kdaj jezna ob veselih novickah drugih, pri določenih sem pa zelo vesela… se počutim kar malo egoistično. Sorodnika je pred kratkim povedala, da je zopet noseča, kar je super, ker se ji ni dalo nazaj v službo (pred prvo nosečnostjo je delala cca pol leta). Zdaj ne more delati, ker je revica noseča in ima 1 leto starega otroka… in potem si mislim – zakaj takim rata, meni pa ne!???

Banana2 kako si kaj danes? Veliko srece ti zelim…pa javi kasni so rezultati 😉 bom nazdravla pop na vaju 😉

Punce meni je zdravnica dala en dobr nasvet glede slabega spremiograma…moj je v tem postopku jedu tablete:magnezij,vitamin c in cink (magnezij zjutraj,cink pop..ker ne smes obe skupi uzet), in spermiogram se mu je poboljsu. Kupila sva pa v lekarni. ce katera zeli probat se s tem 😉

Zdravo.
Bila sem na ET 2.3.čakamo na krvnega 15.3,.ojoj kako se vlece.
Vstavili so mi 2 pikice

Punce..moje.moj rezultat je 5 btch.ocitno je bila crtica od stop inekcije.menstre še nimam,to se mi še ni nikoli zgodilo.ampak dvomim. Oz.upam da bo kej iz tega.jojj..tolk sm sita tega vsega..
Lep dan vam želim🌹😃

Oh banana zal mi je da ni vec pokazalo..pocaki se malo pa naredi se en test.do zdej stopke nimas vec v telesu. Useeno je upanje;) samo pozitivno misli

Anna27..Hvala ti res:) ma ja sej druge nimam,k da čakam..upam,da se ne ulije..,če pa se bo pol pa komi čakam ,da grem spet na Boothcamp ,da se našportam in sfiltriram glavo in pripravim za nov postopek..;)
Kako si ti??

Banana zato smo pa tle..da smo si v oporo.nevem zakaj ampak zate mam dobr obcutek. Kdaj si pa mela stopko?jst sm dobro..menstruacija je skoraj mimo..z dragim greva pohajat in streljat..tko da se bova sprostila 🙂 sva se tko toku prepustila..ko bo cas pa greva po pingvincka 🙂

Nisem napisala,da že imam eno hčerko, ki bo letos stara 5let (ISCI) Imela sem se dva zamrzjencka (5dnevna) in sva šla po njih v MB.
Želim vam vsem +.

Lp

Anaa27..Ja to bi blo super:) A ,kr strelat?!hudooo..zanimiv šport..:):)No super ..potem tudi ti kmalu akcija..Uživaj v dnevu:)

Emma..Dobrodošla..:)Držim pesti za test:)In hvala,ker deliš svojo zgodbo..in ,da že imaš hčerko..to mi je res motivacija in,da bo nam tudi enkrat uspelo;)

New Report

Close