Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Vrtičkarstvo, zelišča in urejanje okolice iščemo nekoga za košnjo trave in ostala (ob)hišna opravila

iščemo nekoga za košnjo trave in ostala (ob)hišna opravila

Za občasno pomoč bi potrebovala koga za razna tehnična opravila v stanovanju, manjša popravila avta ipd. Okolica Celja.

Nudim košnjo trave, obrezovanje dreves in sadnega drevja, vzdrżevanje okolice okoli hiš in manjša popravila v hiši. Ljubljana z širšo okolico.

040 583 522 – Denis

Me zanima koliko ste pripravljeni plačat za taka dela.
Sam se ukvarjam s tem ,ažal sem predaleč.

Spoštovani !

Minilo je 17 let, odkar sem se začel ukvarjati z hišnimi vzdrževalnimi deli + polaganje naravnega kamna, predvsem škriljavca. Lahko se pohvalim , z na stotine zadovoljnimi strankami (priložim priporočila) .
Moj moto je vedno temeljil na tem, da je stranka “Kralj” in , da je cilj obejestransko zadovoljstvo, kajti le na takšen pošten način in kvalitetno opravljeno storitev mi bo uspelo nadaljevati posel in z tem preživljati družino.
Eden izmed pogojev za dolgotrajno uspešnost je seveda tudi zmerna cena, poštenost, nealkoholik itd itd….predvsem pa medsebojno zaupanje.

V nekaj besedah bi vam rad pojasnil, zakaj sem trenutno sam v tem pokicu, oziroma mi občasno pomaga prijatelj in moja žena.
V vseh teh letih (od hiše do hiše) sem žal moral zamenjati vsaj 8 pomočnikov oz. mojstrov zaradi različnih razlogov, kot naprimer :
Neresnost
Nepoštenje
Alkohol
Nedelavnost
Kvantiteta
Žal tudi zaradi kraje stranki 🙁
Lahko bi še in obširneje razlagal, a naj bo to zaenkrat dovolj.

Skratka želim vas opozoriti na to, da “vsakega” pač ni za najeti in ga s tem spustiti v svoj osebni dom, zato priporočam previdnost. (V svoji karieri sem doživel in slišal marsikaj…)

Seveda s tem ne želim ustvarjati splošnega strahu, ali nekoga obsojat, le previdnost pri izbiri priporočam, seveda pa je odločitev Vaša.

Mogoče bo nekomu moj prispevek deloval ,kot samohvala, a iskreno upam , da bodo tudi ponudniki storitev razumeli poanto mojega posta !
Vsekakor želim ponudnikom veliko uspešnega dela in predvsem veliko zadovoljnih strank.
Saj veste : Dober glas se sliši v deveto vas !

Lepo Pozdravljeni.

SREČNO.

Mail : [email protected]
Tel : 051-832-858 Ivan

P.S. : Žal vsega ne znam opraviti.

Tudi jaz nudim košnjo trave,obrezovanje drevja ter druga manjša hišna opravila na področju Celja.Več info na 031 864 029 Blaž

P O M O Č S T A R E J Š I M
Maribor z okolico

Nudim pomoč pri hišnih opravilih (delo v in okolici hiše, vrtu, hlevu,) itd.
Nudim pomoč pri nakupih, plačevanju položnic, prevoz po uradnih opravkih, zdravniku, itd.
Tel. 051/ 691520

dolenska in ljubljanska kotlina:

Nudim košnjo trave, obrezovanje dreves in sadnega drevja, vzdrżevanje okolice hišniška dejavnost v okolici ljubljane ter dolenske.

ostale informacije na 041295536 ali [email protected]

lep pozdrav

PONUDBA DEL      UNSERE DIENSTLEISTUNGEN

 

 

Redno, generalno čiščenje, zaključna dela, prevozi in selitve.

Zunanja dela : košnja trave, pletje, obrezovanje, urejanje okolice, ipd…

Notranja dela : zaključna dela, keramičarstvo, pleskanje, talne obloge, ipd…

Notranja dela : čiščenje, gospodinjska dela, kuhanje, ipd…

Nudimo tudi : raznovrstni prevozi, selitve

FRUOR 8, D.O.O.:  041 / 278 – 094,  email:  [email protected]

Smo kot nekateri, ampak vseeno drugačni.

 

Regelmäßige Reinigungsdienstleistungen, Endarbeiten, Transport und Umzugsdienstleistungen

Außendienstleistungen: Rasenmähen, Grünflächen und  Gartenarbeiten, Baum und Heckenschneiden, usw.

Innendienstleistungen: Hauswirtschaftliche Leistungen, Koch und Spüldienste, usw.

Innendienstleistungen: Fliesenverlegung, Malerarbeiten, Bodensbelagsarbeiten, usw.

Wir bieten: Transport und Umzugsdienstleistungen, usw.

FRUOR 8, D.O.O.: 00386(0)41 287-094, email: [email protected]

Wir machen nicht anders als die anderen- Aber wir machen alles anders!!!!

če še rabite pomoč pridem na razgovor 040 333 180 sem iz mb

pozdravljeni! sem iz žalca in nudim pomoc pri čiščenju hiše,likanje,vzdrzevanje okolice,čiščenje oken itd.za informacije poklicite tel.št. 068 132 377

Pozdravljeni!

Nudim razna vzdrževanja objektov in okolice, za več informacij poklicite na 041-331-684
Sem iz okolice Ptuja.

LP!

seved sem z dolenskega in nudim tudi košnjo trave, hišniške storitve, delo z minim bagrom, skratka vsa manjša opravila.

ostale info na 041295536 ali [email protected]

sem z dolenskega in nudim vse storitve katere potrebujete, ter še ostale, sm resen in pošten do strank saj zaupanje in kvaliteta je pravi naziv.
vse ostale informacije na 041295536 ali [email protected]

Pozdravljeni,

profesionalno se okvarjam z urejanjem okolja. Po stroki sem agronom, tako da bodo vaše rastline dobile dovolj ljubezni in znanja da bodo lepe.
Urejamo veliko vrtov, kjer se srečujemo s storitvami kot ste jih našteli v vaših željah.

Lahko me pokličete na: 040 813 065

ali si ogledate internetno stran: http://www.pojocatravica.si ali preko FB

Lep pozdrav

V okolici Ljubljane sva vam na voljo za opravljanje vrtnih opravil. Sva zanesljive, natančne in poštene za nizko ceno.

kontakt: 031 769 113
031 536 612

Lep pozdrav!

Pozdravljeni!

Sem iz Ljubljane in nudim:
– košnjo trave
– urejanje vrta in okolice
– čiščenje hiše

Vsa našteta dela opravljam za 3€/uro. V kolikor je delo obsežno in traja več dni, se lahko dogovorimo za dodaten popust.

Sem izredno zanesljiv z dolgoletnimi izkušnjami. Za dodatne informacije sem vedno dosegljiv na 041 975 217.

Aleš

Pozdravljeni! Izvajam vsa hisniska dela- kosnja,pleskanje,vzdrzevanje stanovanj,his,poslovnih prostorov,montiranje,itd. Poklicite na 040323895. Bogdan Stefanic s.p,ZAGRAS storitve,gsm 040323895

Pozdravljeni!

Sem Tomaž in prihajam iz Slov. Bistrice. Nudim pomoč pri urejanju okolice- košnja trave, obrezovanje žive meje… po ugodni ceni in v bližnji okolici. Name se lahko zanesete, sem pošten, deloven.

Tel. 031 735 339

Pozdrav!

Sem iz Prebolda pri Celju in sem vešč vseh vrtnih opravil. Tudi sam imam lep vrt in me takšno delo veseli. Če bi bili zaintresirani me pokličite na telefon 040 515 088 ali na mail [email protected]
Lep pozdrav!

Podjetje Urejanje okolja, Marko Kirbiš s.p. se ukvarja s košnjo trave okrog hiš, sadovnjakov, vinogradov, strmih in težje dostopnih pobočij, prezračevanjem travne ruše, dognojevanjem rastlin in travne ruše, obrezovanjem okrasnih rastlin in žive meje, obrezovanjem sadnega drevja, čiščenjem okolice in druga majhna hišna opravila, brezplačen ogled in svetovanje…

Vse to in še več za vas po najugodnejših cenah na celotnem območju štajerske.

Pokličite: 031 530 067

New Report

Close