Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Vrtičkarstvo, zelišča in urejanje okolice iščemo nekoga za košnjo trave in ostala (ob)hišna opravila

iščemo nekoga za košnjo trave in ostala (ob)hišna opravila

Iščem osebi, ki bi mi prekopala vrt cca 100 m2 in izkopala jame za živo mejo. Sem v Sežani.
Potrebujem tudi nekoga, ki bi mi poravnal in premazal s hidroizolacijo 3 betonske ploskve skupno cca 100 m2 (bom na to položila ploščice). Dobro bi bilo, da bi znal tudi zazidat 2 niska zidka.
Perla55

Iščem osebo, ki bi mi prekopala vrt cca 100 m2 in izkopala jame za živo mejo. Sem v Sežani.
Potrebujem tudi nekoga, ki bi mi poravnal in premazal s hidroizolacijo 3 betonske ploskve skupno cca 100 m2 (bom na to položila ploščice). Dobro bi bilo, da bi znal tudi zazidat 2 niska zidka.
Perla55

Pozdravljeni sem iz Celja ter opravljam košnjo trave.dobre cene za majhne innvelike kvadrature ,delo opravljam z veseljem in srm zanesljiv.
blaž 031 864 029 lp

Poudravljeni,

sem mlad podjetnik iz Maribora, ki vam hitro, kvalitetno in ugodno uredim okolico.

Opravljem vse, kar se tiče okolja (košnje, obrezovanje, dela na vrtu, vzdrževanje, čiščenje…), kakor tudi domača popravila in čiščenje objektov.

Ogled in svetovanje brezplačno.

041/299-391
Vejica, Goran Jurič s.p.

Nudim vsa vrtnarska dela ,kot so-košnja trave- obrezovanje sadnega drevja , grmovnic,čiščenje okolice,manjša hišna opravila ..itd lp Vido 041 545-336

NUDIMO-KOSNJU TRAVE ,UREJANJE OKOLICE, CISCENJA, FIZICNA DELA. NA OBMOCJU, KOROSKE IN AVSTRIJE. TEL. 070 -479-080.

Pozdravljeni,sem Matjaz in me zanima če že mate koga za urejanje okolice ce ne mi lahko posljete sms na tel 031787109 sem resen in pošten. lp Matjaž

Izvajam košnjo, rezanje žive meje in manjša vzdrževanja. Celje in okolica…
tel 031 590 711 Aleksander

Meni so rihtajo vse, košnjo trave, dvakrat na leto generalno čiščenje bajte, premaze na talne površine pa kdaj pa kdaj še šipe, pa nimam pripomb, jih priporočam. http://www.haramija.si

Spostovani! Potrebujem nekoga, ki bi mi prelopatal nekaj m2 vrta, pokosil travo in postrigel zivo mejo. Vesela bom vase pomoci. Placilo po dogovoru. Tel.: 041 253 870.

Pozdrav,

Jaz sem bil zadovoljen, ko mi je pomagal naslednji izvajalec. Lepo mi je postrigel živo mejo ter uredil tudi druge težave na vrtu ter drobna popravila v domu. Naredi tudi hiško za paradižnik.
http://www.urejanjedomainvrta.eu/strizenje.html

V Ljubljani ali bližji okolici Vam uredim dom in vrt.

http://www.urejanjedomainvrta.eu/index.html

Zelo je dobro če napišete približno lokacijo. Kje ste doma?
lp

Pozdravljeni.
Za vse ki potrebujete vzdrzevanje zelenih povrsin in okolice hise, razno ciscenje, pospravljanje, odvoz odpadnega materiala, barvanje dotrajane ograje, razna hisna opravila, spremstvo po opravkih ali nakup v trgovini sem tukaj jaz.
Sem iz okolice celja.
Poklicite 040/682-533
JAGO
Nejc Jagic s.p.

Pohvalila bi poštenjaka, Tomaža iz Slov. Bistrice, ker je resnično pošten, priden in zanesljiv pri svojem delu. Pride, uredi in nanj se lahko zanesem.

Zadovoljna stranka iz Maribora

Tudi jaz se pridružujem zadovoljni stranki. Z g. Tomažem iz Slov. Bistrice imam zelo dobre izkušnje in ga priporočam še ostalim, ki potrebujejo pomoč pri urejanju okolice. Meni je brez težav pokosil strmejši teren vinograda, pa še drag ni bil. Mi je v veliko pomoč, kadar ga potrebujem.

Micika iz Šmarja pri Jelšah

Nudim košnje trave! Lahko so tudi zelo poraščeni travniki ali v bolj strmih terenih! Sem iz gorenjske!

031 641 643

ni pametno takšne natančne info dajat v javnost, inšpektorji se spravijo na vsakega reveža, ki bi rad preživel, le na velike utajevalce davkov ne…

V našem podjetju nudimo ugodne usluge, poleg košnje trave še ostala storitvena dela, ki vam polepšajo dom in okolico. Več si preberite na : http://www.inca-servis.si

Matjaž obala
14.03.13 12:06
POMOČ NA DOMU PO PREDHODNEM DOGOVORU !!!
OPRAVLJAM RAZNOVRSTNE STORITVE, TAKO ZUNAJ KOT ZNOTRAJ VAŠEGA DOMA.
ZA VAS OPRAVIM:
-MANJŠA GOSPODINJSKA OPRAVILA
-NAKUP V TRGOVINI
-MANJŠA PLESKARSKA DELA
-RAZNA ELEKTRO POPRAVILA (instalacije, aparati)
-OSNOVNO ČIŠČENJE BIVALNEGA PROSTORA
-POSPRAVLJANJE PODSTREŠJA
-SPRAVLJANJE DRV
-KOŠNJA TRAVE
-ČIŠČENJE OKOLICE
-SPRAVLJANJE DRV
– ODVOZ RAZNEGA ODPADA
-…
TEL.: 068146841

New Report

Close