Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Vrtičkarstvo, zelišča in urejanje okolice iščemo nekoga za košnjo trave in ostala (ob)hišna opravila

iščemo nekoga za košnjo trave in ostala (ob)hišna opravila

Pozdravljeni.

Nudim košnjo trave in ostala hišna opravila v okolici Ljubljane.

Aleš Jelnikar 031 556 508

ojla škoda da nisi v lj ali v okolici bi ti z veseljem priskočil na pomoč namreč vsa ta manjša in večje hišna opravila opravljam dobro in strokovno če pa kdo rabi v ljubljani ali okolici me lahko kontaktira na 041 662 858 kosim belim popravljam pucam montaže in demontaže voda elektrika itd itd tudi v trgovino vam gremo lp

vsa manjša hišna opravila na enem mestu pokličite na 041 662 858 ljubljana okolica

če rabite pomoč pri urejanju ali pa sploh nimate časa za hišna popravila in urejanje okolice vam alhko pomaga Hišnik Gašper – 040642309, več na http://www.hisnikgasper.si. Mi smo z njim zelo zadovojni, nam je tlakoval dvorišče in opravil mnogo drobnih opravil.

nudim delo hišna opravila zunanja dela vse dobite me na 041 752 202 damjan

V prostem času vam lahko pomagamo pri košnji trave, obrezovanju žive meje, in tudi gospodinjskih opravilih – pospravljanju, likanju, občasnem varovanju otrok.
Mlajši par.

V Ljubljani in bližnji okolici.

Kontakt: [email protected]

Dela osluge za košnje trave, zelenice, obrezovanje živih mej itd.
Dela se okolica Celja, na tel. 041 847 169 lp

Pozdravljeni!

Nudim storitev urejanja okolja, ki vkljuičuje (košnjo trave, zelenic, strmih bregov,…vse vrste terenov), Zasaditev in ureditev okolice, predhodno pridem pogledat lokacijo in se dogovorimo za termin in ceno storitve na področju Štajerske, podravske regije.

Kontakt: 031-605-262
Igor

Če potrebujete pomoč pri košnji trave ali drugih opravil pok. 031-244-502 (mb.)

Pozdravljeni.

Nudim vse vrste hišniških opravil v in okoli hiše ali pa zgolj pomoč in svetovanje pri nakupu in montaži.

Dela opravljam na območju Ljubljane, Grosuplja in širše okolice, na telefon 051/418-862

Lep pozdrav VAŠ mojster MIHA

iscem nekoga za urejanje okolice hise (ca.800qm) Najraje nekoga blizu celja ali velenja.

Prosim za hisno tel stevilko ! hvala in lp

Lahko vam pokosim travo, pomagam pri manjših opravilih, grem tudi v trgovino,….Sem zaposlen, vendar vsak euro prav pride. Sem iz okolice Celja.

Aleksander, 041410412

lp

RONJA…javite se mi prosim na ta mail:

[email protected]

Iščemo pomoč pri košnji vrta in urejanju okolice hiše v Cerkljah na Gorenjskem.

Če bi nam lahko priskočili na pomoč ali poznate koga, ki bi nam lahko pomagal, prosim javite na [email protected]

evo mene samo za tebe vsa dela opravljena hitro in ucinkovito se pravi profesional.

Merlyn, v kolikor mislite resno, vas vljudno prosim, da se slišiva prek [email protected].

Kaj pa Dolenjska, okolica Trebnjega. Je kdo pripravljen pokosit trava v okolici hiše.

Košnja trave, pospravljanje listja, vej ter ostala lažja obhišna opravila v Ljubljani, pogojno okolica.
[email protected]

Pozdravljeni.

Podjetje DOM SERVIS PLUS vam nudimo storitve kot so:

– vzdrževnje objektov in hišni servis
– kombi prevozi in selitve
– urejanje zelenih površin in okolice
– montaža pohištva in bele tehnike
– oblaganje tal in sten
– pleskarska dela
– barvanje in obnova ograj,vrat,oken,nadstreškov,napuščev,..
– izposoja prireditvenih šotorov
– izposoja lahkih gradbenih strojev (vibro nabijač,vibro plošča,motorna rezalka betona,el.agregat,gradbeni oder)

Naj vaše udobno bivanje postane naša skrb.

Za vse informacije smo vam na voljo na telefonski številki 041743618 ali pa email: [email protected].

Pokrivamo širše območje Celja, Šentjur pri Celju, Šmarje pri Jelšah,Rogaška Slatina, Rogatec.

New Report

Close