Najdi forum

Iščem prijateljico

Sem osamljena 27-letnica z Gorenjske. Lahko mi pišete, bom vesela 😉

Živjo,

tudi jaz bi z veseljem spoznala prijateljico za klepet, žuranje, šport in vzajemno podporo ipd
sem iz LJ_VIČ, srečno ločena 🙂 imam enega otroka, stara sem 50.
LP

Je mogoce katera iz maribora, okrog 40. No, pa saj leta niso pomembna:) Vesela bi bila druzbe, klepet, kofi, aktivnosti. [email protected]

Jaz bi tudi kdaj šla žurat v Maribor, pa so vse moje kolegice v vezah in to menda ne gre skupaj 🙂 Rada pa grem tudi v kino, na kakšen koncert itd…Tako da če je kakšna za, bom vesela. Stara sem 32 in iz Štajerskega konca.

[email protected]

Stara 30, iščem kakšno iskreno prijateljico 🙂 Maribor 🙂

Mail: [email protected]

Pozdravljene,

še ena razočarana in osamljena 35-letnica iz mb išče družbo za čvek in druženje. Če si iskrena in poštena, ter resnično iščeš prijateljico za dlje časa in prav tako ne preneseš hinavščine in zahrbtnosti mi piši: [email protected]

ziujo:-) je katera iz lj? sem 30letna iz lj. za cvek,kavo,sprehod,soping,druzenje:-)

hej:) iščem prijateljico,družbo za sprehode,pijačke,obiskovanje kakih eventov.kino,kak izlet itd.

Rada imam poletje,sonce,živali,sladoled,iskrenost, modo,umetnost,knjige,musko(elektronika,rock,pop,kpop,hiphop),

Stara sem 30let.zasedena.

LJ 😉

pište mi na [email protected] :ja:

zdravo

tudi jaz si želim družbo za na kolo

lp

Iščem dobro prijateljico ki mi bo delala družbo .
Vendar če mi bo prijateljica vseč jo bom cenil .
Če me bo imela dekle za fanta se bova fulj močno poljubljala .
Kadar bova ob vikindih prosta bova skupaj hodila na ples .
Če se bo hotela dekle z menoj poročiti ji bom kupil zaročni prstan ljubezni .
Ko bo prisel cas za poroko se bova skupaj vzela ter drug drugemu poročni prstan podarila .

totalno neresne se pošlje mejl nit a niti b .ah dejte no in pol iščete kolegice.

Evo, ker mi je bivši ob ločitvi pobral tako živce kot prijatelje ( ki jih pravzaprav ne pogrešam, da ne bo pomote ) iščem kakšno družbo za čvek, kolo, bazen, šoping… Sem iz okolice Ljubljane, v poznih tridestih, zelo komunikativna in nič zatežena.
Mail: [email protected].

Pozdravljene,
Dejansko nimam vec nobene prijateljice, ker smo se z vsemi oddaljile in sle vsaka svojo pot…iscem osebo za druzenje, skupno prezivljanje prostega casa, krajsanje dolgocasnih dni 🙂 Stara sem 26let in iz Lj. [email protected]

Punce iz Lj.

Stara sem 36 let iščem družbo za kavice, izlete, žuranje…., sem komunikativna, vesele narave,
je katera zainteresirana za druženje in da ni preveč zapečkarska da visi samo doma???

5ra36 lahko pišeš na [email protected]

Jaz želim spoznati kako preprosto prijateljico za kavo in pogovor,.
Sem upokojenka.
moj naslov [email protected]

Sem 28 letnica, iščem družbo za kakšno kavico ali sprehod.

Rada imam poletje, morje, glasbo in živali – predvsem pse 😉
Sem bolj mirne narave.

Pišite mi na mail: [email protected]

Lp

Sem JOŽE OBLAK iščem kakšno kolegico ki se bova lahko zavbavala .
Upam da bo prijateljica frej da nima fanta ali moža .
Zelo bom vesel če bova plesala ter se poljubljala mogoče bova postala par ljubezni .

Hej! Se tudi jaz pridružujem tej temi.. Stara sem 22 let in študiram v Ljubljani, bi pa zelo rada spoznala kakšno prijateljico za pirčkanje, kavice in druženje, ko se je treba malo sprostiti od faksa 🙂
Moj mail: [email protected]

Živjo!
Podobna zgodba, 31 let in priseljena v Kranj. Pogrešam žensko družbo za pogovor, izlete, sprehode in rekreacijo, kavice, žuranje, koncerte, šoping, kino … [email protected]

New Report

Close