Najdi forum

Iščem prijateljico

oii

Ewo še ena k išče prjatlce sm pa z dolenskega konca stara 25 let:)

[email protected]

Pozdravljene,

tudi jaz bi rada spoznala kašno novo prijatelco za druženje, iz Gorice, 34let.
[email protected]

Če je katera s Štajerskega konca, si želi druženja in kak klepet, se naj oglasi za zasebno sporočilo. Sem malo čez 30 in si želim več družbe ljudi.

Pozdravljena,

sporoči mi, če še vedno iščeš prijateljico.
lp

Pozdravljena,

tudi sama iščem prijateljico.

lp,Simy

Pozdravček,

tudi sama iščem prijateljico. Tudi štajerka…:)

Pozdravljenii, stara sem 23 let iz okolice maribora, vse stare prijateljice so se malo odtujije , zato želim navezat nove stike, sem v zvezi, iščem ženske prijateljice sploh pa take ko si znajo vzet čas za prijateljstvo, zato mi pišite na [email protected] . LP

SIMY, koliko let imaš ? piši mi 😉

Jst tudi iscem prijateljice za dopisovanje,klepet.sem iskrena,zaupna,znam poslusat in pomagat
ce se le da.zato ce se je katera nasla v teh besedah,naj pise na [email protected].z veseljem bom odpisala,tako da le pogumno!!!

Sem 28 letnica z gorenjskega konca. Če je katera za kakšno kavico, sprehod, … mi lahko pišete na ZS.

Tudi jaz iščem prijateljico za druženje, za kakšne sprehode, kofetkanje, izlete,rekreacijo …
Sem iz Mb , 39 [email protected]

Živijo!

Sem 28 letnica iz okolice Kranja. Če se najde katera/-i za dopisovanje, kakšno kavico ali sprehod mi lahko kar pišete na mail 😉

[email protected]

Če je tvoj tekst še aktualen, sem za. Tudi jaz sem iz Ljubljane, stara 38, samska-ločena 5 let. Sem živahna, navihana, utrgana, lahko pa tudi zelo resna in odgovorna. Pogrešam babji čvek, izlete, kolo, al pa sam pijača in tko…si še za?


Petra, jaz se strinjam s tabo..vse bi ble doma, pol pa jamrajo, da se nič ne dogaja! Jaz sem iz Lj. , stara 39 let.
Odpiši mi, če si še za.

Hej … tudi jaz imam podobno situacijo.. stara sem 22 let in imam 4 let starega sinčka … tudi jas se počitim kot da ne spadam med sovrstnice … … če hočeš me lahko kontaktiraš na mail : [email protected] lahko me tudi drugi…
Lp

Tudi jas sem iz celja … če še ni prepozno mi piši … [email protected]

Iscem prijateljico za druzenje. Stara sem 22let. Sem iz koroske 🙂 😀 . Rada grem na sprehod, kavico kaksen martini 😀 , shoping. Upam da se najde kaksna. Rada imam iskrenost,pozitivo.. sama sem na zacetk bl zadrzana, ampak k spoznam ljudi se sprostim. No se tipkamo 😛 040899914

Živjo, jaz tudi iščem prijateljico. Sem iz gorenjske, stara malo čez 40. Pišite mi, bom vesela. Pozdravček vsem prisotnim.

Hellou 🙂

Sem 24 letno dekle iz Maribora. Študiram, delam preko študenta in imam fanta; žal pa nimam nobene prijateljice, ki bi ji lahko zaupala in se družila z njo in se nasmejala do solz.
Rada grem na Piramido, v park, uživam tudi v športu (čeprav sem bolj med lesenimi), branju, občasnem filozofiranju, dolgih pogovorih in seveda sladoledu 😀

Kakorkoli, če si podobnega karakterja in misliš da bi se ujeli ali pa te preprosto še kaj zanima o meni, mi prosim piši na mail [email protected] 😀

Ps. naj te moj opis ne zavede, delujem mirno ampak, ko me enkrat spoznaš ugotoviš, da sem to le redkokdaj 🙂

Sem 29 letnica z gorenjskega konca. Če je katera za kakšno kavico, sprehod, … mi lahko pišete na ZS.

Živjo,

moje ime je Alenka in sem stara 27 let 🙂 moja veza z fantom, ki traja že skoraj 4 leta je prinesla ogromno lepega ( naraščaja se nimava ) je pa odnesla prijateljstva. In ravno zato sem, enostavno šla kar na net in sem si rekla, probat ni greh. Enostavno v teh casih res potrebuje clovek osebico kataera je iskrena zaupanje vredna prijateljica. Sama sem odprta in zaupanja vredna, iskrena in sem rada ob nasmejanih veselih ljudeh. Sem preprosta in obožujem naravo in živali. Doma sem iz cca 35km iz Lj Dolenjska.
Želim si spoznati sorodno dušo prijateljico.
Se že veselim novih spoznanj. ;))

New Report

Close