Najdi forum

Iščem prijateljico

Živjo

Ker so za mano slabe izkušnje z mojimi “prijateljicami” sem se odločila da si poiščem nove 🙂
Sem 26letna mamica ki bi rada spoznala prijateljico za klepet,druženje,sprehode,…iz okolice Ljubljane,Kranja,Kamnika,…Sem zelo komunikativna,odprta,zabavna ter vredna zaupanja.
Če je kje oseba ki ji ravno tako manjka prijateljstva naj se mi javi

čav čav

Živijo!

Zakaj pa ravno prijateljico?

Lep pozdrav.

Zato, da ti vprašaš.

babygirl26

Škoda, da si predaleč, tudi jaz imam zelo slabo izkušnjo s prijateljico, niti verjeti nisem mogla, kar je storila…

Lepo sem jo vprašal.

Ne bodi pametna.

Prav?

iz kod pa si?

Sandi ja iščem prijateljico in ne prijatelja, …
za prijatelja imam moža dovolj ;-))))

Prav.

O nas je pa zgleda vec takih! Na splosno se mi zdijo moski kot prijatelji veliko bolj uredu! …ampak samo s tipi se pa spet ne morem druzit! Imam tri prijateljice, vsako na svojem koncu Slovenije, predalec, da bi se lahko videle vsak teden. In eno, ki je blizu, a vedno leteca 🙂

Sem za razmisljala, da bi prijateljico poiskala preko kakega foruma…. Vsekakor bo potrebnih kar nekaj uric cveka, da clovek sploh vidi, ali se s to osebo ujameta…

Stara 29 let, Ljubljana-Vic. Babygirl26 sem predalec?

Če mene sprašuješ iz kje sem, sem iz severne primorske.

Sandi1987

Nisem hotela biti niti nesramna in niti pametna, ampak ponavadi saj v mojih primerih redko kateri fant/moški išče prijateljstvo nasprotnega spola.

V redu je. Hvala za pojasnilo.

ne za mene nisi predaleč :-)))pusti me e-mail in ti pišem

Če mene sprašuješ iz kje sem, sem iz severne primorske.

škoda ker si tako daleč,…no ja za klepet sem še vedno 🙂

Tudi jaz sem ena izmed tistih, ki išče prijateljico nekje iz Kamnika ali okolice. Rabim družbo predvsem pri kolesarjenju (rekreativno) in sprehodih (tudi z otroci). V jeseni želim tudi 2 krat tedensko hoditi na plavanje ali pa na plesni tečaj salse.:) Sem mamica, poročena in stara 31 let. Želim pa si predvsem iskrenosti in poštenja.

Če želiš piši za ZS in se pomeniva kaj več

pozdravček

Lp

Sem mamica 7 letnega fantka ,porocena .Si pa zelim nova poznanstva ,predvsem za pogovor ,sportanje .Ce si mamica ,ni nujno ,in ce si zelis spoznat koga za druzenje z otroci ,ali brez se javi ..Sem pa iz Kranja.Pusti email ..by

Punce, vidim da nas je več s podobnimi “težavami”…:)
Tudi sama bom vesela kakšne prijateljice…za sprehod, kavico, športanje…

Stara sem 26 in sem iz okolice LJ-proti gorenjski. Moj email pa je [email protected]
Lepo bodite!:)

še ena takšna… razočarana nad dobro prijateljico…

in tudi jaz bi kakšno prijateljico, tako “ta pravo” (ja, saj vem, da se to ne “dobi” čez noč)…
sem mami 5 letnika, lokacija lj.- vič
vesela, temperamentna, polna energije… še kje katera takšna?…bi je bila zelo vesela…

moj mail: [email protected]

imam malce drugačen “problemček”, saj prijateljic praktično nimam. Razlog za to pa je sledeč- sedaj imam 24 in 4 letnega sinčka. Use prijateljice pa so se nekam razgubile oz. enostavno nisem se več počutila da spadam mednje…. naenkrat je moj in njihov svet postal popolnoma drugačen. Da za primer dam npr. smo se 4 dobile na kavi, jaz seveda nisem več hodila tako vestno na razno razne žure (razen kak rojstni dan,parkrat na leto) in seveda prišla je debata o razno raznih “parčkanjih” na tej in oni zabavi, kako je ona užaljena ker je fant zamujal s službe 5 min in podobne…. meni pa se je vsa ta zadeva zdela malce smešna, nepomembna in priznam da sem se počutila kot da ne spadam zdravn.
Pa daleč od tega da je use kar premorem, samo pogovor na temo otrok, moža, službe in preurejanja stanovanja… vendar enostavno me je očitno po mišljenju sovrstnikov pri 24-ih “povozil čas”.

Še kdo s podobno izkušnjo?

ne podobno ampak te razumem

Ojla,

tiste k ste zgoraj napisale da iščete kako prijateljstvo se mi lahko javite na mail [email protected]

Sem pa z gorenjske stara 33 let.

živjo.tudi jaz sem iz ljubljane in bi si želela kakšne družbe za sprehode, pohode,potovanja kavico ali pa za kakšen šport,badminton, tek..karkoli.
če je kdo iz lj in podobno rabi družbo naj se javi:)
tudi jaz sem stara 26let.
papa

Živjo 🙂
Jaz tudi imam podobne tezave….Stara sem 28 let živim pa v Ljubljani …Rada bi našla kakšno prijateljico za druženje ob kavici , izlete , žuranje … Sem pozitivna , nasmejana…rada plešem , športam , kuham 😀 …. punce pišite 🙂 …ZS ali mail [email protected]

New Report

Close