Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija ABC ginekologije in porodništva hitrost, ki psihično ubija tudi v postelji

hitrost, ki psihično ubija tudi v postelji

Oj,

no star sem 21 let. Imam punco z katero imava redne spolne odnose. Problem je v tem, da jaz zelo hitro doživim orgazem. Po orgazmu pa nisem več tako za stvar, kot sem bil pred njim, zato bi rad, da orgazem doživim kasneje! A je kako možno, da bi ˝ nadzoroval ˝ orgazem in ga doživel ko se meni zazdi? A so za to kaksne tablete, kakšne vaje, itd?

Hvala za odgovor!

MIHA

Dragi Miha,

Tvoj problem ni tako redek vendar nisem najboljši strokovnjak za seksualne težave pri moškem. Torej, obstajajo predvsem vaje samonadzora, pri katerih gre za kontrolo vzburjenja. Verjetno si se že naučil, kdaj prideš do “točke brez povratka”??? Torej, poskusi te točke ne doseči prezgodaj. Načinov je več in vsak mora najti svojega. Prepuščaj se alternativnim načinom ljubljenja brez koitusa, naredi nevsiljivo pavzo s spreminjanjem položaja, uporabljaj kondom, izogibaj se vsaj v začetku položajem, ki te najbolj vzburjajo ali poskusi misliti na to, da bo tvojemu dekletu lepo in za nekaj minut pozabi na sebe. Verjetno se tudi samozadovoljuješ? To je idealen način spoznavanja tehnike nadzora vzburjenja. Eksperimentiraj, ni druge…..so seveda tudi zdravila oziroma bolje, razna mazila za zmanjšanje dražljajev ipd.ampak pozabi nanje, ker so nepotrebna. Seks se dogaja v glavi!!! Ko boš uredil misli, bo tudi kontrola nad ejakulacijo boljša.

New Report

Close