Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Bolečine pri globokem vdihu

Bolečine pri globokem vdihu

Pozdravljeni, sicer gre za čisto ugibanje, a opis bolj spominja na mišične bolečine, kot na težave s prebavo.
Lp

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Pozdravljeni !
Sem stara 16 let in že prejšnjo leto se mi je zgodilo enako, kot sedaj. Naenkrat sem začutila bolečino pri hrbtenici, ko sem globoko vdihnila. Nemorem se zasukati ne v levo in ne v desno stran, da me nebi zabolelo v zgornjem delu trupa. Prav tako bolečino občutim v ležečem položaju. Lansko leto je ta bolečina izginila po enem tednu.

Zanima me kakšen je vzrok za to bolečino.

Običajno gre za tisto znano mišič o bolečino v prsnem košu, ki kdaj doleti vsakega izmed nas in običajno mine tako kot je pri vas, vmes pa težavo olajšajo zdravila proti bolečinam, če je zelo moteče. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Pozdravljeni, pred nekaj dnevi me je zacelo nenadoma boleti v desnem delu prstnega kosa in v hrbtu na desni strani ki so bile redne bolecine in se ob vdihu da skoraj nism mogem mogel dihati , ko sem sel spat se nism mogel niti premikat in niti ne spati na desni strani.. ko sem se premikal ali prepognil dol sem cutil bolecine in kot da bi se mi nekj zlomilo na desni strani ampak je na drugi dan ze minilo to, in pred kratkim ob teden dni sei je spet ponavljalo ..??

Opis najbolj spominja na bolečino iz stene prsnega koša oz skeletno mišično bolečino. Kljub vsemu bi bilo smiselno na pregled, če se vam težava ponavlja. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev

New Report

Close