Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Življenje, ah to življenje BB-kaj pametnega dogaja?In vse ostale teme o BB

BB-kaj pametnega dogaja?In vse ostale teme o BB

Tudi jaz nisem glasovala, tudi gledala ne zadnje čase, ampak Andrej je bil od začetka moj favorit in sem vesela, da je zmagal. Sicer sta mi oba finalista bila v redu. Tudi če bi Miha zmagal, bi bilo kar v redu, ampak da je zmagal Andrej je pa popolno.

Andrej je iz drugega sveta; sveta, kjer so ljudje drugače vzgojeni. Kjer se znajo obnašati, kjer znajo sproščeno reči hvala, prosim, imajo razumevanje za drugega, skratka iz sveta kjer se znajo tudi razne Tine in razni Mihi in razni Robiji, drugače obnašati! Kjer bi Bruca sprejeli s spodobnimi manirami, ne pa da so sebe in tako tudi ostale Slovence prikazali v najslabši luči.
Nihče drug, razen Andreja, ni bil vreden zmage. Upam, da se je mladina, ki zanj ni glasovala, kaj naučila iz njegove zmage: vsaj najosnovnejšega bontona. Z njihovimi starši vred. In z voditelji takih šovov vred. In z njihovimi komentatorji vred. Ki nimajo pravzaprav pojma, kaj je tisto, kar je večino ljudi na Slovenskem, ki so zanj glasovali, prepričalo, da je bil vreden njihove podpore.Vreden je bil zmage zaradi dobre vzgoje!

Vsekakor pa je bil dobitnik Mitshubisija pravo ogledalo primitivnega slovenskega mladca. Saj se še zahvaliti ni znal ampak v svoji sreči samo preklinjati…

Žal se moram s tabo strinjat, da je velika večina ljudi v Sloveniji nevzgojena, ne pozna najosnovnejših pravil, minimalnih socialnih veščin in še česa. Žal, žal… Vsi imamo seveda radi, da so drugi do nas pozorni, vljudni, prijazni, sami pa pač ne znamo, ali pa ne želimo biti.

Odraz stanja v Sloveniji je (tudi)na forumu BB na 24 ur. Toliko gnojnice kot se je tam prelilo…, pa na slovenskih cestah…

Ja, in tale ki je dobil avto ni sploh nič posebnega. Pač še en nevzgojenec razvajeni več.

Seveda se ni zahvalil, če sploh ni verjel, da je res novi lastnik avtomobila. Je danes preveč takšnih in podobnih for, kjer te pokličejo, da si dobitnik nagrade, potem te pa po radijskih postajah rolajo :-))) Gospod, gospodič ali karkoli že je, se očitno prej prepriča ali je temu res tako. Pametno 🙂
Kaj pa je zate preklinjanje??? A tisto, ko je venomer ponavljal … ne, nooo, ne me zajebavat ….

Če je kdo tukaj primitiven, si to edino ti. Očitno mu zavidaš – tipično slovensko 🙂

V primerjavi s Tino, katere oboževalka si bila, je tale “nevzgojenec” proti njej svetnik. Matr, kako ste nekatere hinavske in dvolične. Fuj.

Ja, očitno je velik greh zagovarjati Tino in ostale, po katerih ste samo pljuvali in zlivali gnojnico. Vse je bila, samo človek ne. In zaradi takega načina žaljenja sem odreagirala in jo zagovarjala. Zgleda da je prav samo tisto, kar ti misliš. Vsi ostali pa pač nimamo pravo glasanja in je narobe in je fuj in je dvolično in hinavsko. Važno je, da imaš ti prav.

Aja, pozabila sem reči, da je tudi razlika, ali nekoga poslušaš 3 mesece in pač v tem času tudi grdo govori, ali pa v 30 sekundah 8 x reče jebenti, jebeš…

ajajaj…
sej je bil sam šov pa čeprov resničnostni

vi pa tkole, ajajaj

lp,k

Kljub vsem negativcem in negativizmu tukaj, je zmagal pozitivizem (Andrej) in samo to je važno. Jaz sem fuuuuul veeeeesela zmage Andreja in da je bil drugi finalist Miha in ne Marina.

Andreju vse čestitke, prepričana sem, da je pravi za zmago, saj ima tudi kakšno slabo lastnost – le kdo je nima. Meni se zdi prva klasa!
Pri nas smo šov prav radi pogledali!
Bravo, Andrej, super moški si!

Ja ja pravi moški. Hahahahhaa.

New Report

Close