Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Življenje, ah to življenje BB-kaj pametnega dogaja?In vse ostale teme o BB

BB-kaj pametnega dogaja?In vse ostale teme o BB

Smem vprašat kaj je naredil Andrej?

mamico suzano pogreša : )

meni so tile tipi vsi papki, ki jih skrbi samo to kdo jim bo kuhal in serviral. otroci jedni. moj favorit je pero, že odkar je v bajto stopil.

sonja mi ni ravno oh in sploh, ampak mi je všeč ker misli s svojo glavo in nima črednega nagona. vse ostalo je pa brez jajc.

Kakšni Afriki?? Sonja je bila na “Đamejki”in v španiji. Pa na Hrvaškem ;-)))))))))))

V glavnem res so čudaki. Če se bere filipinske forume bodo začeli nehali gledati našo BB, ker pravijo, da se nič ne dogaja in da nočejo gledati Bruca, ki je skoz sam in se nobeden noče z njim meniti. Toliko o našem BB. To pravijo Filipinci. Filipinkam je najbolj simpatičen Pero;-). Drugače pa Tina se ima izredno lepo. Skoz se ji nekaj dogaja, zabave imajo vsak dan. Sprašujejo jo kako je pri nas. V glavnem vse hočejo vedeti.

V našem BB pa utihnejo, ko je konec upravljanja. Da bi Bruca kakešen kaj vpršal kako je tam itd……Nič sramota.

HM………..

Punco osebno poznam in je čist fajn… je pač taka kakršna je… Mi gre pa povsem na živce že to pametovanje… punca je ravnokar prišla z jamajke, kjer je bila na počitnicah… prej je bila le v španiji..
Ne vem od kje njej ideja da veliko potuje?
Za Afriko pa iskreno dvomim, da jo najde na zemljevidu… it is all in the game…

To je tipična nevoščljivost in zavidanje od ostalih sotekmovalcev.

Naši stanovalci Big braderja so res nezanimivi in konfliktni.Za vsako malenkost se prepirajo in vsak posameznik hoče,da je vse po njegovo,tako pa pač ne gre.Vsak bi se moral malo prilagoditi.več atraktivnih in zanimivih nalog bi jim moral dati Big B,da bi bili bolj zaposleni.No pa tudi izbor tekmovalcev je bil malo zgrešenzgrešen.Večina je ustvarjena za negativo in prepire.Za to so res pravi mojstri.Le kaj si misli Bruce?

Po moje jih tudi premalo zaposlijo.
Bi jim dali vsaj glino pa kakšne barvice ali pa lego kocke.

To ne moreš verjet!
Tale Sonja, ki je bila zagrizena vegetarijanka in oh in sploh posebna punca, se je danes, ko je Bruce skuhal filipinsko narodno jed iz piščanca in svinjine, enostavno premislila in po tanovem ni več vegetarijanka ter veselo golta tako svinjino kot piščanca brez zelenjave, ker je to pač skuhal Bruce. Dvoličnost, da ne moreš dojeti.

Mene je sram,ko gledam bb ob 8h.Bogi Bruce!Dejansko pa tole naše vodstvo od bb,eno samo sra……Ene dobre naloge jim še niso dali!

Mogoče je tolk open minded, da je pripravljena poskusit tradicionalno filipinsko jed. A si mogoče tko pomislila? Naši so pa tko narrow minded, Tina je ves čas o sadju govorila, pa se ves čas pritoževala…..tka da ….

1. Poskusiti ali pa z užitkom se napokati sta dve različni stvari 😉
2. Sonja pred leti itak ni bila vegetarijanka – me spominja na enega kolega, ki je bil eno leto zaprisežen vegetarijanec, smo na piknikih vedno posebkali za njega, potem pa se ga je enkrat pošteno nacedil in požrl orjaško porcijo čevapov :))) In se je njegovo vegetarijanstvo končalo.
3. Vegetarijanci so “open-minded”, ampak ne na način, da bi zaradi tega jedli meso, verjemi. Moja prijateljica je vegetarijanka, ki je zelo “open-minded” – nikoli mi ne teži, kadar jem meso. Ampak ona ga pač ne.

Pozdrav.Kako kaj gonijo kilometre?Amislijo samo moški delat,ženske pa zabušavat in se smilit sami sebi?

Nič ne gonijo, so prekoračili že št. km. In ženske ne zabušavajo.
Trenutno Bruca učijo BB himno. V slovenščini. In mu gre dobro.

Mah, res je vse skupaj en velik dolgčas in kup nezanimivih ljudi. Le kako se bo to končalo, če bo šlo tako naprej. POP TV bo moral nekaj bhitro ukrenit, če ne bodo zgubili licenco.
Sicer je pa Tina moralna zmagovalka.

Hvala.Kako kaj nominiranki prenašata ta pritisk,katera pač bo šla ven?
Verjetno bo Sonja tista.Kdo bo potem kuhal?

Ali mogoče kdo lahko pove kakšne naloge na primer so imeli v drugih BB-jih? Sama še nisem nikol gledala drugih BB,pa me zanima…

Jaz zdele prvič gledam BB tako,da ne vem kakšne naloge imajo.Samo zanima pa me ali res ni bilo boljšega izbora, izmed tistih 1500,k jih je bilo????Pri nas samo kreg in zamere pa jok,tam vsaj dobra volja in ples!Tudi od tekmovalcev se mi zdi grdo,da se ne ukvarjajo z Brucom.Kje je gostoljubnost?Če tkole pogledam, kako se promovira Slovenija mi rata slabo!!!!!!!!!!!!!!!

tudi jaz mal gledam ta teden BB in mi res ni jasno kje so našli tako bebave modele za sodelovanje :((((( ma kaj je s tem folkom? a res v celi mali SLO ne premoremo 12 al kolk normalnih ljudi, ki bi lahko normalno sodelovali med sabo in dostojno zastopal … če že ne slovenijo pa vsaj sebe in svojo družino?? ma men res ni nič jasno 🙂

Ma, sem včeraj gledala BB in sem se močno premaknila na Sonjino stran. Prej mi ni bila ravno simpatična, ampak takole, ko so se pa včeraj moški spravili nanjo (Miha, Alen), je pa čist tu mač. Toliko pa že spremljam, da vem, da se ni po nikomer metala.

Pa Miha, da jo je drgnil s tičem ali kaj, pa Alen, da se je samozadovoljeval tako, da se podrgnil ob Sonjo?!? Mislim res svašta. Ali ima Alen rekordno hiter izliv, da ne Sonja ne BB ne nihče od gledalcev ni nič opazil,ali pa svinjsko laže. da o Mihi ne zgubljam besed. Odkar ni bil nominiran, mu je čisto zrasel njegov ego in se je pokazal v pravi luči. Na Sonjo se je pa spravil, ker so jo ostali čisto sterali v kot in jo je jo še on malo “pobrcal, ko je bila že na tleh”. Totalna reva. Pa na Jasmino si je tudi upal revskati zdaj, ko je nominirana ona in ne on.

Sonja pa je Bruceu dejansko povedala zelo malo od tistega, kar so ji zares zmatali v faco, pa še tisto je precej omilila.

New Report

Close