Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Življenje, ah to življenje BB-kaj pametnega dogaja?In vse ostale teme o BB

BB-kaj pametnega dogaja?In vse ostale teme o BB

Zadeva se končuje.
Ni ravno bilo vse po mojem okusu, vendar upam,da bo velik zmagovalec MIHA.
Pa privoščim mu,saj je najbolj psihično trpel od staroselcev.
Samo zamislite si,koliko nominacij je preživel.

In zmagal je ANDREJ….

Samo da ni zmagala Marina, pa sem vesela.

No, sedaj je konec BB-ja in zapira se tudi da tema.. he he he 🙂

Beda. Še en dokaz, da folka nič ne izuči, pa bi zdaj že lahko prepoznali manipulanta. Tako je lepo dopolnil četico potuhnjenih prilizovalcev. Andrej, Emil in Avstralko. Res lepo.
No, saj zaslužil si je, Puranodavitelju bi keš itak spodnesel tla pod nogami, tako pa bo se moral še malo potruditi.

sem malo pozna, ker sem šla vmes bruhat.

Mi Miha ni všeč, a še bolj sem si želela zbrisati nagravžen, zaigran in hinavski nasmeh iz frisa tega p.e.d….

Že ko so predstavljali kandidate, se mi je zdelo, da bo zmagal Andrej, pa nimam nekih jasnovidnih sposobnosti.

Joj, da ne bo nesporazumov, nimam NIČ PROTI geyem.
Sem v prvem Baru “padla” na Uroša, v drugem pa na Borisa. Ampak tale nedonošen, jamrajoči, “kaj si rekla” rad bi bil “igralček”….

Slovenija, razočarala si me. Le kako lahko privoščite nekomu, ki je že itak poln keša in ne svojemu človeku? Haaaaaaaallllllloooooooooo?

Kar je je.
Slovenci smo čudni.

Raje porinemo svoj keš enemu Avstralcu v roke kot pa Mihi, ki je domač. Se mi je kar zdelo. Beda.

BB-jevci, pozdravljeni!

No, pa se je tema izpela. Eni zadovoljni, eni razočarani.

Kaj pravite zdaj,a se boste še kaj menili o BB ali lahko temo “odlepimo”?

I Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I

Big sister, Boris je bil v prvem BARu. 🙂

Moja komentar na BB – samo, da je konec. Skrajni čas je že bil.

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Zmagal je torej fant, o katerem vemo, da mu je ime Andrej, da je iz Avstralije in da ima korenine na Dolenjskem.

Cel čas je bil prvi favorit, po priljubljenosti.

Mislim, da ga je rešilo to, da je iz tujine in da slabo govori slovensko.Gledalkam je to očitno seksi.Če bi bil to en običajen Slovenec, bi najbrž kr hitro letel ven.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Super. Sem zadovoljna z izidom. Bil je od začetka moj favorit in res dobro, da je zmagal on in ne purandavitelj. Še večja groza pa bi bila, da bi zmagala Marina. Suuuuuuuuper.

Kaj menite, je Andrej gej?

Jaz mislim, da je.Pa tista scena v kuhinji, skoz se je nekaj Staneta dotikal in ga božal, Stanetu je bilo že nelagodno.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

V kuhinji je Andrej igral Miha, Stane pa Marino. Zato se ga je skoz dotikal. Je pa res blo Stanetu že nerodno……

Res skrajni čas, da je konec vsega!

Zdaj pa čakamo na farmo….)))))))))))))))

A kdo ve, koliko glasov je dobil vsak. Skupno so prejeli rekordnih 200 tisoč in nekaj.
Torej, koliko glasov je dobil zmagovalec?

Madonca, si ti pametna. Čisto vsi, ki so se prijavili v BB, so le tega spremljali na tujih programih že davno preden se je sploh pojavil pri nas. So ga imeli že davno prej ” naštudiranega” kot Marina. In ne potrebuješ nobenega študija, da veš kaj ljudem ugaja in kaj ne. Lepše kot se obnašaš, raje te imajo ljudje, to je vsakemu jasno. Pa kljub vsej svoji prijaznosti, dobroti, itd. ne boš vsem ugajal. Sploh staroselcem ne, ki avtomatsko zavračajo vse nove. In zakaj jo obtožuješ, da je igrala? A to po sebi sodiš?
A misliš, da so vse ženske tako podle kot je bila npr. Tina? Če se nekdo ne krega in ne ogovarja, že kar avtomatsko glumi? In zakaj bi se morala opredeljevati in izbirati strani? Lahko si nevtralen in skušaš razumeti obe strani.

Je pa Marina o sebi vseeno povedala več kot Andrej. Še Andrejevi sostanovalci so rekli, da je on edini, o katerem ne vedo praktično nič.

Žal, se je letos ponovila zgodba iz Bara2. Ljudje očitno palijo na bedne in pomilovanja vredne osebke, ki se smilijo samemu sebi.

Po moje jo lahko še kakšen dan pustite…sploh jutri se bodo najbrž še fino kresala mnenja, ko pridejo ljudje v službe…

**************************************** (__/) (='.'=) (")_(")

sem ful vesela da je zmagal Andrej,pa še ful luštkan je.Če je kdo gledal ko sta bla z Mihom v klepetalnici,so ga vprašali če je homo…
reku je da ne,da ima preveč punce rad.Upam da je res kar je reku in da si najde eno pošteno slovenko.

sicer nisem glasovala ampak tudi meni je bil vizualno najbolj všeč andrej.
tak simpatičen nasmeh. Pa kaj pol če je igralec. je dober igralec in veliko jih je prepričal.

New Report

Close