Najdi forum

Tema od Johansona je še ena “dobra” tolažba za vse tiste, ki v življenju niso dosegli tistega kar bi želeli. Tega “zavedanja” potujočih duš se poslužujejo skoraj vse ženske okoli 35 in naprej, ko se jim biološka ura izteka in so ostale same. In te ženske vedo dosti več o tem kot je napisal Johanson in skrbno “popravljajo” napake iz prejšnjih življenj…:)
Keč v tej Johansovi razlagi je pa ravno tam kjer piše, da nam o tem ni treba razmišljat, pa bi morali, če bi hoteli verjeti z razumom. Že na samo vprašanje o izhodišču tega verovanja bi bilo treba odgovorit, namreč če vse duše pozabijo prejšnja življenja, kako je po tem sploh prišlo do tega, da nekdo ve in to razpečuje po internetu?

Sicer pa, kot so vedno rekli; “vsako tele ima svoje vesele”. Sam pa ne vidim nobene razlike med tem in ostalimi verovanji ter obsesijami in dokler posameznik s tovrstnimi prepričanji ne dela škode drugemu niti ni potrebe po kaki preverjeni veji kot je npr. psihiatrija.

Aha, še to. O strahu človeka, ki ga tako obširno omenjaš boš pa definitivno dosti več izvedel na kakem predavanju iz etike kot iz lastne razlage, saj ti bo prav vse lepo pojasnjeno, kdaj in zakaj je človek postal oseba in in v kaki povezavi je strah z zavedanjem o minljivosti…

Vedno sem za dodatno izobraževanje, nimam problema s tem.Ti bom hvaležen, če mi sporočiš kje in kdaj bo ta tema.
Sicer pa sem želel poudariti predvsem to, naj se ljudje ne bojijo Boga, ker Bog ljudi ne pošilja v pekel, Bog ima ljudi rad in njihove duše vedno znova in znova vrača (vedno v druga telesa) v ta materialni svet, dokler ne spoznajo dodobra vse pasti materialnega sveta.
Vsem želim prijeten, srečen in predvsem brez strahu doživet vikend!!!

se strinjam sarah 17,s to sem bila tudi sama zadovoljna

Ta predavanja so vseskozi od osnovne šole naprej in zelo obširno na nekaterih dodiplomskih in podiplomskih študijih, tako da če si tako odprt za nova znanja bi se s s poznavanjem ljudi, razvoja in zgodovine zagotovo že srečal in najverjetneje sam pri sebi zavrgel kontradiktorne teorije.

Samo pomisli, koliko ljudi hodi v katoliško cerkev pri nas samo zato, ker se bojijo pekla, ker jih pač s tem strašijo.Ljudi je torej STRAH-strah pa je znotraj votel, okoli ga pa nič ni !
Samo ljudje tega ne vedo.
Glede na to, kar si napisal (Ta predavanja so vseskozi od osnovne šole naprej in zelo obširno na nekaterih dodiplomskih in podiplomskih študijih)…..sem jaz potem hodil v neke čudne šole.
Vsem ljudem pa še enkrat, ne bojte se Boga-Bog vas ima rad.

Ljudje to vedo ker je to že vsak velikokrat slišal kot otrok in ta razlaga je bedasta celo za otroke. Kar pa zadeva pekla, dvomim da celo verniki v današnjem času (v zahodnem svetu) v to verjamejo, kaj šele, da bi jih bilo tega strah…tako da , ja najbrž si hodil v napačne šole, oziroma po pisanju sodeč bi rekel, da mimo njih.:)

Saj pravim, naj veruje vsak pri sebi v karkoli hoče, če se pač ni sposoben zanesti zgolj na svojo pamet in sposobnosti, le da ne dela s tem škode drugim in posiljevanje povsod s kakršnokoli vero in govoriti o sposobnosti razumevanja ljudi na splošno in označevanju sposobnosti neprivrženih je nekako kar na meji…

ne bom žalil nazaj.
Nikjer nisem omenjal nobene religije-nisem delal propagande.
Ljudem sem samo sporočil, da jih ima Bog rad in naj se ga ne bojijo.
Bog bo vedno poskrbel za njih.
Kako mu je pravzaprav ime pa sploh ni važno, napisal sem Bog, ker ga ljudje tukaj pod tem imenom najbolj poznajo, lahko pa bi bil tudi Alah, Buda, On, Um……
Lepo se imej !

Vcasih v te zadeve nisem verjela, ko pa me je ena astrologinja prebrala, povedala nekaj, kar sem le jaz vedla in ko so se njene napovedi zacele uresnicevati, pa verjamem.Ce gres k taki, ki zadeve obvlada, ti lahko veliko pomaga. Meni je ta veliko pomagala in marsikaj sem izvedela, kar se je pozneje potrdilo. Tako da verjamem, le k pravim je treba iti.

Katy123,imaš kak kontakt?

DijanaD evo mail: [email protected]

Pri tej sem bila tudi sama pred letom dni in zapisano kljukam. Ena boljših astrologinj.

Moje izkušnje so pa takšne… V življenju sem imela velike prelomnice (nesreča, izguba službe, družinske težave,…). Vse te stvari so me psihično zelo zdelale. In takrat, ko si tako na tleh potrebuješ slišat nekaj pozitivnega. In to vedeževalci znajo povedat. Negativnih stvari ponavadi ne povejo. V tistem trenutku preusmeriš misli in začneš mislit na prihodnost. Enostavno motivira te. Ko zdaj gledam izjave za nazaj, moram reči, da skoraj nobeden ni napovedal točnih stvari. Vse kar so napovedali so splošne zadeve in da se bodo realizirale v roku dveh let. Hja, v dveh letih se lahko življenje zelo spremeni:).

Večkrat sem že zasledila pisanje o tem poskusu s študenti, ki naj bi dokazoval neuporabnost astrologije, pa še vedno ne razumem zakaj. Ni težko napisati teksta v katerem se bo zaradi precej ohlapnih, splošnih in verjetno tudi nejasnih in dvoumnih opisov marsikdo prepoznal, strokovna analiza in predvsem sinteza dejavnikov iz natalne karte v kombinaciji z uporabo dodatnih prognostičnih in/ali drugih tehnik, je pa zagotovo nekaj povsem drugega. Če torej hočeš zavajati, to ni težko in na tak način izdelane napovedi astrologom, ki tej čudoviti vedi posvetijo svoja življenja, močno škodijo. Veliko je ljudi, ki z očitnim odporom do nečesa, v kar se niso poglobili niti toliko, da bi bili sploh kompetentni za pogovor o tej temi, zaradi pomanjkanja znanja in pozitivnih izkušenj oporekajo uporabni vrednosti astrologije. Seveda pa se strinjam, da to najbolje počnejo predvsem samo oklicani “astrologi”, ki služijo denar s podobno manipulativnimi pristopi, kot je že omenjen poskus s študenti.

To je, mislim da, ena prvih ur Psihologije na Harwardski univerzi. Profesor zagovarja astrologijo, horoskope. na koncu ure zaprosi študente, da podajo svoje rojstne podatke.. češ, da jim bodo do naslednje ure izdelali specializirane horoskope, zgolj za njih.

Naslednjo uro jim dejansko horoskope izroči. Zapečatene, osebno naslonljene. Domača naloga je prebrati jih in oceniti.
Na tretji uri nato študentje zagovarjajo svoje ocene.. običajno padejo v Gaussovo krivuljo, kjer cca 17% pravi, da jih je zadel v piko, 64% kot dober prikaz njihove osebnosti in 17% kot čisto mimo.
Potem profesor zaprosi, da vsak študent svoj osebni horoskop da sošolcu poleg (vsi si torej zamenjajo osebne horoskope). Nato jih prosi, da preberejo tekst.
Vsi so dobili identičen tekst.

Tako delujejo besede, pogojniki, zaporedje besed itd. Na podoben način delujejo manipulatorji in karizmatični ljudje..

Zato potem popolnoma zdrži tole:
[img]http://2damnfunny.com/wp-content/uploads/2013/01/Penny-Believes-In-Astrology-The-Big-Bang-Theory.jpg[/img]

De omnibus disputandum..

Iz moje debate z eno izmed astrologinj, zapisanim pred desetletjem (klikni na citat za polno vsebino – Ne se ustrašit! 🙂
Takle gre:

De omnibus disputandum..

Seveda pri astrologu ne boste dobila konkretnega odgovora, kajti astrolog vas lahko poduči kakšne dobre in kakšne slabe energije vas obkrožajo v danem času, od vaše osebne volje pa je odvisno, kaj boste naredila z danimi energijami. Vsako sugeriranje k določenim dogodkom ni dobro ne za vas, ne za astrologa. Kaj pa vedeževalci, ti odgovarjajo, kot bi bili res poslani od samega Boga in večkrat kot ne, sugerirajo slabe dogodke, ki se jih vi vnaprej bojite in zato take slabe energije precej prej pritegnete k vam.

Vse New Age teorije, “znanja” in vere prihajajo iz nevarnih obmocij in so povezane s carovnistvom. Ko se igrate z usodo, se igrate z demoni. Nas namen zivljenja je znan in enostaven. Ni nam potrebno zmetati denar za nekega prerokovalca , da se bolje pocutimo in da nam pove nekaj kar prihaja iz demonskih razseznosti. Lucifer nas pozna tako kot Bog in je zelo inteligenten, zeli vplivati na nase situacije, nas zavesti v grehe in pri tem okriviti usodo ali karmo v katero verjamejo naivni ljudje. Potrebno je imeti oci vedno odprte, da mu ne dovolimo vpliva, kajti prezi se posebno na dobre ljudi, ki imajo integracijo in dobro voljo. Astrologija pa ni nic drugega kot se eno programiranje cloveka s strani ki nas oddaljuje od nasega Boga. Potrebno je prevzeti odgovornost za svoja delovanja in svoje zivljenje in to vem, je za marsikoga situacija, kjer se pocuti nemocnega, ampak z vero v Boga in Jezusa se vse doseze. Pa srecno…

V zadnjih letih sem izkusila več različnih astroloških svetovanj. Osebno in preko spleta. Najbolj me je prepričal natalni opis, ki je celo v slovenščini. Našla sem ga na https://horoskop.si/kategorija/astrologija/natalna-karta/. Sicer je opis plačljiv, ampak je cena zelo nizka v primerjavi z ostalimi ponudniki astrološke interpretacije. Skratka priporočam!

V prejšnjem priporočilu sem prilepila napačno povezavo do Astrološke razlage.
https://horoskop.si/natalna-karta/

New Report

Close