Najdi forum

S vzpodbudami ni nič narobe in nagovarjanjem pozitivnega v tebi, skupno iskanje raznih opcij, torej da deluje kot nekakšen osebni svetovalec, priajtelj, da potem odideš s “seanse” boljše volje in pomirjena, pri čemer se seveda to ne sme prevreči v odvisnost, da so obiski zelo pogosti, ker potem je motiv vedeževalca koristoljubne narave. Se pravi, če ti napoveduje negativno, te drži v šahu, ker te prestraši, pušča te v nekakšni odvisnosti in globoki negotovosti, saj tvoj STRAH vedeževalcu daje garant, da se boš vračala nazaj k njemu, ker on “drži tvojo usodo v svojih rokah”, kar je lahko njemu v osebno zadoščenje, potrdilo o njegovih “sposobnostih”, češ, saj si prišla nazaj, zato mora biti “dober” – taki so domišljavi narcisi, tako kot razni guruji, ki prihajajo predvsem iz tujine, npr. Indije. Ali pa druga opcija, strah v svojih klientih zlorabi, da se okoristi materialno, lahko pa oboje, da si postaneš psihično odvisna od njega in tudi materialno podložna. Skratka takšno ravnanje je neetično, manipulativno, ker tvoja šibkost njemu pomeni imeti moč nad tabo.

Pri tebi je sedaj tako, kot da si se samohipnotizirala strmeč v ogledalo s posebnim strahom, kot če verjameš v črno magijo, da ti nekdo recimo želi slabo, se ti bo to dejansko začelo dogajalo, čeprav sprva v svoji glavi, se bo to vendarle poskušalo realizirati tudi nazven, ker STRAH je tisti, ki nas prepogosto vodi k izpolnjevanju (negativnih) pričakovanj. Če pa se zbereš in to odmisliš, zavržeš kot nesmiselno, da od zunaj ne more imeti nihče vpliva nate, da ti nagaja zgolj vraževerje, negotovost in strah v tebi, da je tvoja lastna psihologija, ki te žene v “norost”, ti bo tudi precej odleglo, saj boš spet imela vajeti usode v svojih rokah, katero usmerjaš s svobodno voljo in odločitvami, saj ni nič določenega v naprej. Torej ta vedeževalec te je prestrašil z nepoštenim namenom, od tega se bo nič uresničilo, če ne boš dajala prevelikega pomena vsemu temu.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Na takšni ideji temelji tudi knjiga The Secret, samo da je smisel knjige v pozitivnem razmišljanju, ne negativnem. In verjetno se res veliko stvari zgodi v glavi, da je treba pazit na to, kaj si želimo. Kdor stalno misli, da bo imel nesrečo, da bo umrl za rakom, zna to privabit v svoje življenje.

Jaz verjamem samo eni in ta zivi in dela v Postojni.

Pozdravljeni

Na kratko, vendar res na kratko moja zgodba…bil poročen, otrok, vse ok, zakon, odnosi, spolnost…vse, ženo je zaneslo v duhovnost, odšla na regresijo, djotiš, duhovne delavnice…ugotovila s pomočjo vedeževalk, da nisva kompatibilna…zaključek, mesec dni sva ločena, njen odgovor, da je prišla v to življenje delati na sebi, da potrebuje preizkušnje, ki jih ji jaz ne morem dati, da se v najinem zakonu počuti kot da je na plaži in uživa, da je vse popolno…želi preizkušnje, da lahko osebnostno raste kot so ji navedle “vedeževavke”. Zadeva je žal resnična…žal

Lep pozdrav

Verjamem. Žal je možno.
Ti pa se lahko tolažiš z mislijo, da če je to naredila, že ni bila tako popolna (in zakon enako), kot je izgledala. Nekje je imela en globok notranji primanjkljaj, ki ga nihče drug ne more zapolniti.

Ne verjet takšnim neumnostim.

Prej sem to že v eni drugi temi vprašala, ampak bom še tukaj. Razmišljam, da bi poklicala na http://www.rubikon-vedezevanje.si/, ker jim na spletni strani piše, da imaš prvo vedeževanje zastonj. No in sem potem bi si mogoče pripravila nekaj vprašanj, na katera sama vem odgovor, in bi jih zastavila vedeževalki. Je kdo to že poskusil? No, jaz bom in poročam … Samo moram se psihično pripravit, če bo dala prave odgovore in da jo potem povprašam še kaj drugega 🙂

Morda pozna kdo astrologinjo Ireno Stopar?
Vredna zaupanja, na kak način dela?
In koliko računa za posvet?

Hvala

Pred kratkim sem bila pri vedeževalki Maši in moram povedati, da jo priporočam. Pri njej sem tudi naročila numerološki izračun, s katerim sem zelo zadovoljna.

Njen kontakt :http://www.vedezevalka-masa.si/

Če ne znate nič pametnejšega počet v življenju kot vedeževat, moje sožalje. Reklamo pa se običajno plača.

Meni se smilijo tisti, ki obiskujejo vedeževalke.

V preteklosti sm obiskala veliko vedeževalk, ampak mi nobena ni nč zadela, zato tud nism verjela v astrologijo. Potem pa mi je prijatelca priporočila eno astrologinjo, s katero je bla zelo zadovoljna. No in sm šla tud sama do nje in ženska mi je govorila neverjetne stvari. Mene je prebrala, pa tud veliko stvari ki jih je napovedala za prihodnje, se je uresničilo. Tako da se vsekakor veliko stvari vidi v astrologiji

Seveda. Predvsem to, da tudi slepa kura zrno najde.

sarah17:imas kak kontakt od te tvoje?

Karina,njen mail [email protected]

Tole, ko omenjate, da vas je čisto prebrala. Imaš kar nekaj programov v katerega lepo vtipkaš datum in uro rojstva in ti ven vrže od tega kako se ti bo godilo v življenju in kaj naj bi počel. Tako, da malo premislite, kdo vas je “prebral”. Poznam konkreten primer, pa ne gre za vedeževanju ampak tradicionalno kitajsko medicino, ko fletno plačaš 150€ in ti sprintajo nekaj strani iz točno takšnega programa in knjige, ki jo je napisal Joey Yap. Potem pa vidiš, da so tole naredili popolnoma zastonj, ubistvu je tudi nezakonito in so kršene avtorske pravice. Mi pa mislimo, vav kako me je prebral, on je pa res super, da ti vse to o tebi pove.

Pa tudi če “vedeževalka” nima računalnika pred seboj, že samo iz tega kdaj si rojen, lahko dobite ogromno podatkov, kakšen je človek po karakterju in kaj se mu bo ali se mu je že zgodilo! In za čisto popolnega tujca je zelo lahko ugotoviti datum rojstva, sej veste, fb, samo internet je treba znati uporabljati.

Vedno več je takih, ki takole “nategujejo” ljudi, sploh ženske smo preveč zaupljive, takih primerov kot je napisal “prizadeti” je ogromno! Ima pa vsak človek intuicijo samo ne znamo jo vsi dobro poslušati. Pa tega ne mešati z astrologijo.

Meni se smilijo tisti, ki obiskujejo vedeževalke.[/quote]

Meni se smili Stvarnik, Tvorec , resnično…

Ljudje moji, zavedajte se vsi tisti, ki obiskujete vedeževalke,astrologe,šlogarce in kar je še tega, zavedajte seda vas je STRAH.
Vprašajte se zakaj vas je strah, česa vas je strah???
Strah vas je smrti, strah vas je bolezni, strah vas je da ne boste imeli dovolj denarja za preživetje sebe in družine, strah vas je da vas drugi ljudje ne bodo sprejeli, strah vas je da vas že ne marajo, ker ste predebeli, presuhi, ker imate malček kriv nos…………………………………………………………….
STRAH VAS JE !!!!!
Vse ki verujejte v Boga vas je strah, da boste šli v pekel, ves čas vas je strah da boste nekaj zagrešili, ampak ker Bog vse vidi-vas je strah kaj bo naredil…..vsi tisti, ki sicer ne verjamete v Boga pa imate Boga v podzavesti in imate vedno neko slabo vest in bolj ko se starate bolj vas je strah Boga, smrti,bolezni….
Katološka cerkev-vse kar vanjo spada verjame zlagano posmrtno življenje pekel ali nebesa in še nekaj vmes, ampak to ne drži.
Vse ki vas je strah vam lahko povem, (preberite in imate vso pravico tega ne verjeti) da Bog ali univerzalna energija-univerzalni UM res obstaja-lahko mu rećemo tudi BOG.
Ta Bog vas ima vse rad in vam pomaga kolikor vam lahko in vam vsem želi samo dobro.Vsi mi živimo v materialnem svetu, v katerem se eni bolj drugi manj grebemo samo za več in več in več -ko tega več ne dosežemo smo nesrečni.Če se nam obrne navzdol smo nesrečni še bolj.Če se naš partner spremeni (to mi mislimo da se je spremenil, v resnici pa samo prej nismo vsega videli zaradi kemije) zahtevamo od partnerja daj mi toliko kemije kot sem je bil deležen v začetku, ko tega ne dobimo smo zopet nesrečni, nesrečni smo v službi,poslu,posledica so stresi, pride bolezen………takrat ali pa še prej iščemo zadnje bilke in nekako butasto naletimo (oprostite butasto) na vedeževlace in kar je njim podobnega…….Naj vas ne bo strah mi vsi imamo dušo ki je VEČNA (če verjamete ali ne-nekoč Bog ve kdaj boste vsi prišli do tega spoznanja) torej nikoli ne umre.Naša duša trenutno živi v tem telesu-telo je samo avto-mi pa smo šofer v njem.Mi kot šofer se samo preselimo v drugo telo telo nismo mi- ko boste prišli do tega spoznanja vas ne bo več strah ničesar in boste srečni. Nekateri umrejo kot otroci, drugi živijo zelo dolgo, ampak to ni odvisno od Boga, to tako je in o tem ne razmišljajte preveč.Vaša duša je preživela že nevem koliko različnih teles, samo da mi tega ne vemo, se ne zavedamo. Vedno ko naše telo umre se nam trdi disk izbriše (tako nekako-ne morem vsega napisati, sicer boste brali 3 dni skupaj ali še več) in disk se nalaga ponovno z novimi izkušnjami in vse se hrani v podzavesti.Vaša zavest-zavestni del možganov je namenjena čustvom,misli in fokusu-na kaj se trenutno fokusirate (npr. na probleme, na veselje poroko itd) podzavest pa je namenjana shranjevanju podatkov.Vse kar se naučite gre tja notri, ampak žal gre tja notri tudi vse kar traumatičnega doživite-ker vse traume človek odriva stran od sebe, ker jih ne mara jasno da ne in gredo v podzavest.Ko naslednjič doživimo takšno ali podobno traumo, se v našem telesu zopet sproži enaka kombinacija kemikalij in zato mi to enako, ali podobno traumo zaznamo, ampat takrat se to sprevrže v strah-strah v bolezen……..tudi bolečine v sklepi izhajajo iz vsega tega in skoraj vse bolezni. se to se da tudi rešit-odpravit na zelo enostaven način.

Johanson, hvala ti za tole, sem se zelo zamislila !!!
Poljubček !

Tega pa katoliki nikoli ne bodo priznali.

New Report

Close