Najdi forum

Mojca, bi se dalo zmeniti kaj s tabo?…

Seveda, razen če te moti, da nisem še uradno končala tega študija…:))))

Da se popravim: NI bil moj namen, da oglašujem tu gor.

Lep dan vsem,

Mojca

Sem redna obiskovalka vedezevalk. Do mojega zadnjega obiska sem jemala te obiske bolj kot popestritev zivljenja. Vzela sem tiste dobre stvari ven, slabih pa niti slisala nisem.

Zadnji obisk pa me je vrgel iz tira. Vedezevalka mi je med drugim povedala, da bom imela se enega otroka. ~Super, sem si mislila, tega si tudi zelo zelim. ~Potem pa je rekla, ~ampak veste jaz ga na vasem mestu raje ne bi imela, raje bi se posvetila karieri.~

Od tega je minilo dobro leto. Dobila sem kar nekaj sivih las na ta racun. Res me je zbegala. Pa zakaj ne bi imela se enega, bo kaj narobe z otrokom….? Veliko sem premisljevala o tem …. in zdaj se poigravam z usodo. Noseca sem!

Velikokrat gremo k vedezevalkam samo po potrditev, saj na koncu naredimo vedno tisto kar si sami zelimo.

P.S.
Pa se en primer moje znanke. Pred petimi leti ji je bilo napovedano da bo izgubila moza v letalski nesreci. Moz veliko potuje in sedaj se vsakic poslovi od njega kot da ga zadnjic vidi. Prakticno ga je ze odpisala. Seveda pa moz ne pozna te zgodbe.

Najbolje, da za vse “kure”, ki lazimo okrog teh žensk, naredimo seznam profesionalnih in neprofesionalnih. Katera vama s prijateljico je to rekla?

Nekatere so čudovite osebe, ki te razumejo in so tako modre, da ti ne dajo negativnih dvomov.

Nekatere pa, da bi bilo v njihovem govorjenju vsaj kaj spektakularnega, navržejo kakšno takšno bolno, kot jo je tebi ta. Seveda bo z otrokom VSE v redu, zato je tudi pregled z UZ, pregled za nuhalno svetlino in vse, saj sama veš. Bodi samozavestna in vse uredi, kar je v tvoji moči, na trk kometa na zemljo pa tako in tako ne moreš vplivati.

Če je kolegica rekla, da mož veliko potuje, jo je samo za jezik prijela in potegnila do letala in nesreče(ki jo lahko vsi mi doživimo), kot papagaj, ki ponavlja in izpeljuje.

Zame edina sonček in srček, ne pohlepna in notranja lepota ji kar na ven sije: Anita z Viča, kamor greš na pogovor, ko ti je težko, pa še srčno po telefonu zastonj kaj pove, če si v stiski.

Pozna kdo Liljano iz Bolgarske 30 v Lj.? Me zanima, če je tako dobra, ker je precej drago?

Ne Bolgarska, Velebitska 30 je prav.

Mojca a nam lahko zaupate, kje študirate astrologijo, namreč jaz tudi.

Ja pa ti kljub temu lahko zaupamo:))?

Pri Liljani sem pa jaz bla,čeprav sem iz dolenjske,jo kr poznajo.
Za nazaj mi je trofla.Za naprej pa moram počakat do febuarja al pa še…..
lp

tudi jaz bi bila interesent za vaš e-mail?
hvala,

Astrologija je znanstvena veda in pravi astrolog nasplošno zadane bistvo, ki se nam dogaja. Tudi sama sem bila pri astrologinji in mi je praktično zadela vse, samo ti si moraš znati razložiti pomen teh besed. Praktično takrat, ko prideš do določenega trenutka, šele veš, kaj ti je astrolog želel povedati. Z vedeževalkami pa je po moje tako ali tako. Imaš tiste, ki imajo resnično nek dar in tiste, ki imajo samo dar puljenja denarja. Žal.

Navihanka!Kaj pa puliš ti?
Puliš,puliš že deset let,samo spuliti se ne da.

v nobeno tako kramo, ker potem samo čakaš, kdaj se ti bo zgodilo in niti živet ne moreš normalno…

človek je sam svoje sreče ( in nesreče ) kovač
lp

vsi imamo stvari, ki jih želimo “spuliti”, pa jih ne moremo draga moja Kiara. Jaz poskušam vsakega razumeti in ne obsojati.Ko pa je človek v stiski, se tako ali tako poslužuje stvari, ki se jih drugače ne bi. Imam prav?

se strinjam, da je vsak svoje sreče kovač ali nekovač. Samo povej mi nekoga, ki se je naučil tako kovati, da mu je šlo vse v srečo. Življenje nas kar naprej uči, pa nas nikoli ne izuči. Kajne?

Navihanka,recimo,da imaš prav.Kaj si se naučila v 10 letih?

Si še vedno tam,ko si bila prvi dan!To je tisto,ni napredka.
Zakaj ga ni?
Ker so “ovire”!
Si srečna?
V celoti ne moreš biti,ker je del tebe tam,del doma.
Nimaš dobrega odnosa do sebe.Sama sebe delaš sužnjo in drobtinice kompenziraš za srečo.

Sem mnenja,da je vsak odnos treba razpucat.Pa če gre štala,pa naj še gre krava.

mene tudi zanima mnenje o liljani, sem jo obiskala in se je uresnicilo nekaj zadev

Lepo pozdravljena Qia!

Gorenc je praktično povedal že vse kar je potrebno. Glede ostalih pa sledeče: ali si delajo reklamo; ali so sami odvisniki od napovedi za jutrišnji dan in jih je sram priznati svojo zmoto.
Veliko jih začne s tem, ker nekdo iz njihove družbe že hodi in nato to nastane velika bratovščina. Kar nenadoma se ženske več družijo in ne vidijo da za vsemi temi njhovimi dvomi v ozadju ravno iz teh razlogov zgubljajo zvezo v kateri so in podobno.
Namesto, da bi porabljeni čas namenili problemu za katerega sprašujejo in seveda na prvem mestu, začeli reševati pri sebi.
Dobra veza lahko temelji samo na brezpogojni:iskrenosti, komunikaciji, kompromisih in delenju opravil v domačem okolju.
In vem, da jih bo kar nekaj napisalo, da eni pa tega ne morejo, ne znajo, nimajo časa in bla bla bla. Vedno je čas, vendar ga veliko namenimo za bedarije, ki nam kvečjemu uničujejo zdravje, družino, jemljejo kvaliteten čas itn. Vprašanje je samo kaj je bolj pomembno: VI ali DRUGI.

Verjemite vase, v bližnjega (in s tem ne mislim nič verskega) in v to kar vidite, primete, okusite. To je realnost.

Strokovna diagnoza: Ljudje, ki se težko sprijaznijo z realnostjo iščejo drug svet – svet iluzij.

Ko vam nekdo napove nekaj, ste s tem nehote pahnjeni k temu, da vse kar se vam bo zgodilo, vam prišlo naproti, boste v vsaki zadevi, pa čeprav samo košček včasih, povezali s tistim, kar vam je rečeno, da vam sledi.

Verjemite vase.

Peace and Love

SOS-ED

Buča! Razmišljanje o destruktivnih napovedih so garancija za njihov samouresničitev. To je cela štorija. Bolj kot so osebe labilne – in tisti, ki se zatekajo po nasvete k vračem so po defaultu takšni – prej bo prišlo do uresničitve. Ti si recimo sedem let čisto lepo furala odnos s partnerjem, zdaj so ti pa nekaj naplozali in boš začela delati na tem, da se bosta razšla. In še plačala si za to. To je za moje pojme kriminal.

New Report

Close