Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Ampak jaz se ne dam

Ampak jaz se ne dam

Kakšne buče vam prodajajo, ve pa še plačujete za to???????????????? In od česa naj bi se pojavile te napake na zarodkih? Od posodic v katerih so? Saj ne morem verjet kakšne bedarije berem.

Ksantipa, saj sta še pridna ta mičkena, če vama pustita spati od 10-h do 6-h :). Imaš prav, 8 ur je več kot dovolj.

Škoda, ker se ne javi nobena punca in pove, kdaj zamrzujejo v Pragi.

V Reprogenesisu so mi rekli, da vse moderne klinike, ki sledijo trendom, zamrzujejo na 5. dan. Oz. na 6. Midva sva imela zdajle hatching blastocisto zamrznjeno.

Pri nas, da tudi morule zamrznejo? Mislim, da ne, da čakajo do 5. dne, takrat naj bi pa že nastale blastocistke.

Sem videla, ja, da so Fertility friend tako angležinje kot američanke. Potem pa jaz jamram, ko je treba tja se 6 ur vozit. Kaj je to v primerjavi s tem, da se moraš na letalo spravit :)?

Veš, da se na Živa forumu sploh ne morem registrirati :((. Ali pa le ne znam??

Odsotnost, upam, da te malčka že kaj špikata :).

Marmelate, se strinjam, da so to buče, da je potem več dednih napak. To je mogoče edino opravičilo za to, da si ne upajo čakati do petega dne, da ne bi ostalo premalo zarodkov na razpolago.

Buče ali ne, jaz sem se kljub vsemu že na začetku odločila, da bom zaupala zdravnici. In sem ji tudi povedala, da še nikoli nisva prišla do blastociste in da bi rajši čakala, pa je rekla da bo videla kaj in kako se bodo razvijali in da bo javila. Sem se prepustila. So mi pa tudi že v Grazu povedali da je za zarodke čimboljše, da čimprej pridejo v naravno okolje.

Eeeej, itak, da ti zaupaj zdravnici!!! Tvoja dva pikeca sta zdaj super močna in si iščeta najbolj varno mesto v tvoji maternici!! Bomo po plusku razglabljale o tem, kaj bi lahko še bolje naredili.

New Report

Close