Najdi forum

Adaptacija kopalnice

Vsem bi odsvetovala podjetje Sanitar d.o.o. za adaptacijo kopalnic. Narejeno izredno nekvalitetno, ogromno napak.

Lp

In kako se imenuje ta salon v Grosupljem?

Imate mogoce tudi kaksno e-posto, kamor lahko poslem svoje povprasevanje?

Imate mogoce tudi kaksno e-posto, kamor lahko poslem svoje povprasevanje?

A ta mojster dela tudi v Ljubljani?

[email protected] evo to je moj mail

Me zanimajo ti mojstri,kaj so ti šteli v komplet in če so vredni zaupanja.
Drugo leto nas čaka prenova,pa iščem zanesljive mojstre za cel komplet sanacije.

v grosupljem salon se imenuje pilremag

Eni pisejo pazi na keramicarja to me je dvignilo do moje grlo ne morem verjeti zakaj naj bi pazili naj ne da vec kot 11,12 euro na m2??? v cem je problem?jaz delam kvalitetno in moja cena je 13 euro na m2 za tla imam 14 euro manj ne delam zaradi kolen. dodatno jo dam brezplacno nizke stene ki drugi racunajo posebej pol so druge zadeve vsak posebej racuna in rece pazi na keramicarja???bolje je dobro pogledati na moj spletno stran kaj vas lahko nudim skoraj vse in taki je malo mojstrov. ne bom se hvalil a sami se prepricate in sem naglusen delam natancno ter kvalitetno po zelji stranke ugodim vse…lp http://robertmarolt.weebly.com/

Smo konec s prenovo in je prislo malo vec kot 5000 EUR, od tega dobrih 2000 EUR za opremo (ploscice, umivalnik, bide, WC s kotlickom, banja, omarica). Izdelano je bilo na kljuc, velikost kopalnice cca 5 m2. Delal je 3D Jože Vranešič s.p. iz NM in smo zadovoljni. Cena je bila konkurencna ostalim ponudnikom (predracunom), narejeno je bilo prej kot v dogovorjenem roku in zaenkrat (po mesecu dni) ne kaze, da bi bilo slabo narejeno. Prav tako ni bilo problemov pri komunikaciji (nekatere obrtnike vedno klices in klices in ne priklices …).

Če nebi poznal podjetje bi vse verjel,žal mislim da ni vse tako,pa da ne ispade da pluvam po konkurenci ki to ni.

Ne vem, zakaj niste tega potem prej povedali, ko sem izbirala mojstra. Upam, da se motite in da se ne bodo napake pokazale kasneje, vsekakor pa je vse res, kar sem napisala. Nimam motiva, da bi se nekaj zmisljevala.

V Celju prenavlja kopalnice podjetje Kopalnice Štelcer.Ima pravo ekipo,pa tudi cenovno je ugoden.

Se odločate kako in kdo Vam bo adaptiral vašo kopalnico?

Vse na enem mestu.

http://notranjedekoriranje.com/

V Celju adaptira kopalnice mojster Borut,telefonska ševilka 041826594.Ima dobro ekipo in prevzame kompletno adaptacijo kopalnice. GA PRIPOROČAM.

Če imate radi kvaliteto priporočam:

http://notranjedekoriranje.com/index.html

Branko Koren s.p. 030/694-667
Na Straški vrh 21, Ljubljana

POKLIČITE DOM SERVIS, KI REŠI VAŠE TEŽAVE OD A DO Ž !

OSTALA DELA, KI JIH NUDIMO:
– BARVANJE NAPUŠČEV
– BARVANJE FASAD
– BARVANJE STANOVANJ
– NAREDIMO PREGRADNE STENE
– ČIŠČENJE IN POPRAVILO BOJLERJEV
– RAZNA DRUGA HIŠNA DELA…

ZA VSA NAŠA DELA NUDIMO GARANCIJO

Mi imamo že kar dolgoletne izkušnje s komplet prenovo kopalnic. Nudimo vam kvalitetno izvedbo in svetovanje, ter seveda tudi ugodno ceno 🙂
Naš potek:
– kontakt,
– izmera in svetovanje,
– izbor opreme, keramike – svetovanje in izris v salonu,
– izvedba (odvisno od zahtevnosti, 7-14 dni)

Delamo vse s svojimi mojstri: vodovodar, centralist, zidar, keramičar, električar, slikopleskar – zato dela potekajo brezhibno in ni potrebno dodatnih usklajevanj raznih mojstrov.

Nudimo tudi: vse vrste slikoplekarskih del, suhomontažnih del, polagamo vse vrste oblog, elektroinštalacije, vse kar potrebujete v vaši hiši.
Naš dejavnost je tudi svetovanje in izvedba vseh vrst ogrevanja, izvedba strojnih inštalacij.

Na področju strojnih inštalacij imamo že kar več desetlet izkušenj.
Kopalnice pa prenavljamo že kar deset let.

Naš kontakt:
http://www.termoting.si, 031 577 151, Marko

Lep pozdrav,
zanima me, če prebira to stran tudi kakšen mojster, ki bi mi namesto kopalne bane, naredi tuš.Rada bi imela sezidan tuš-tla ( ne kupljen), z odtokom v sredini, ali kaj podobnega. Kanaleta je pregrešno draga!! Odprtina je široka samo 70 cm, dolžino bi pa rada nekje do 100-110 cm.
Upam, da mi boste pomagali…. hvala.

Ponujam odlično polaganje keramike ter zaključna gradbena dela(Ometi, knauf).
Za ceno se pozanimajte na tel. štev. 070-743-376(Srečko)
Trenutno se nahajam na območju Južne Primorske ter možnost Lj in Mb.
Cene so ugodne..

Keramičarstvo Domnin..

[email protected]

New Report

Close