Najdi forum

Adaptacija kopalnice

Lep pozdrav,
zanima me, če prebira to stran tudi kakšen mojster, ki bi mi namesto kopalne bane, naredi tuš.Rada bi imela sezidan tuš-tla ( ne kupljen), z odtokom v sredini, ali kaj podobnega. Kanaleta je pregrešno draga!! Odprtina je široka samo 70 cm, dolžino bi pa rada nekje do 100-110 cm.
Upam, da mi boste pomagali…. hvala.

Lahko vam samo svetujem,ali pomagam z navodili kako narediti ,za kaj več pa ni časa!

Lep pozdrav !

Imam že kar dolgoletne izkušnje s kompletno prenovo kopalnic. Nudim Vam kvalitetno izvedbo in svetovanje, ter seveda tudi konkurenčno ceno.
Za reference Vam lahko ponudim fotografije že izdelanih adaptacij ali pa vas povabim na ogled le teh.

Za dodatne informacije sem vam dosegljiv na gsm. 041 709653

Lp Miro

Hvala za ponujene info… Pozabila sem pripisat, da bi bilo to potrebno izvest v bloku, in da je potrebno za to pridobit garancijo in seveda račun. Sem iz Mb, stanovanje ni v moji lasti, ampak lastnik dovoli renovirat, seveda na moje stroške, in pa z garancijo, da spodnji sosed nima poplave.

našla sem podjetje ACO in na takšen način bi imela…., da bi bil v sredini tuša požiralnik za vodo.
Kaj pravite?

ACO je kanaleta;ki se vgradi v tuš,ki ga sam izdelaš.Imam podjetje,.ki izvaja celovite prenove kopalnic in vam z veseljem izdelam predračun za vašo kopalnico.070300525,BORUT,ARTIAL DOO.

Sem iz Domžal. Imamo obnovljeno kompletno kopalnico in smo sedaj po opravljenem delu in temeljitem čiščenju zelo veseli, da je ta adaptacija mimo. Obnovil nam jo je Stane iz Radomelj, priporočila pa nam ga je prijateljica iz Kamnika, ki ga je našla na spletni strani www:stanko.juracic.si. Ni najcenejši, ampak z njegovimi nasveti, rutinskim delom, računom in garancijo smo zadovoljni in ga priporočam.

Prenova kompletnega stanovanja po ugodni ceni…
Vse na enem mestu.

sanacija kopalnic
kitanje,beljenje
montaža mavčnih plošč
vodovodne inštalacije

ugodne cene!
Za dodatne informacije sem vam dosegljiv na gsm:051739704
[email protected]

Pozdravljeni, ker nameravam prenoviti kopalnico me zanima če ima kdo izkušnje z HALOMOJSTRI?

Namreč oni so edini, ki zagotovijo PRENOVO kopalnice v 7 DNEH ?
Pa še cenovno so najugodnejši!

http://www.halomojstri.com/storitve/prenova-kopalnice.html

Sem že napisal potek adaptacije kopalnice “Pod svojo streho”.Če hočeš vse zamenjati,
in narediti kvaltetno se ne da v 7 dneh narediti.To govorim iz izkušnje in ne napamet.Temeljita prenova zahteva vsaj osem dni trdega dela in dobro koordinacijo.
Bistvo prenove kopalnice je zamenjava dotrajale inštalacije in prenovitev ometov in tlaku.To so temelji kopalnice za dolgotrajno obstojnost, a ne samo zamenjava keramičnih ploščic in sanitarne opreme.
Polde1976 poglej kaj je vse zajeto v ponudbi,ali zahtevaj dodatno pojasnilo.Mogoče se res da,meni še ni uspelo.

Samohvala ima ponavadi nasproten učinek.

To bo pa pomota, kar se tiče samohvale!

Hvala in LP

ugodbe cene adaptacije kopalnic. hitro in kvalitetno.
kontakt: 041 528 018

PROSIM POMOČ
zanima me, če je spodaj napisani predračun objektiven? jutri grem z izvajalcem v trgovino, obljublja dodatne popuste in še na davku naj bi nekaj prišparala.
Na internetni strani ( [www.makso.si] ) ima napisano ceno od 1400 eur.
nekaj več naj bi prišlo zaradi dodatnega dela v kuhinji in debelejših cevi zaradi velike tuš glave

Prosim za nasvete o ceni (za tristo evrov gremo lahko v toplice za par dni), če imate kake
argument, da se probamo še malo spogajat.
Pri sodelovki so bili zadovoljni z njegovim delom.

Prosim za komentarje, če jih poznate:
Makso d.o.o. (gledala sem na Bizi-ju imeli je 70.000 eur
prometa in presenetljivo neblokiran račun)

PREDRAČUN DRAVLJE

strošek dela z materialom
opis cena

rušenje (zaščita, demontaža stare opreme, ploščic, 200
starih cevi v steni in tleh, iznos)

vodovodar 700
(nove odvodne in dovodne cevi do glavnih vodov, podometni ventili,
fina montaža)

dodatek za pripravo novih cevi v kuhinji, ki bodo vezane na bojler v 200
kopalnicin in izbora tuša za katerega je potrebn večji pretok vode
(18 colski aluplast)
zidarska dela (zametavanje cevi, ravnanje stene) 100

električarska dela 50

keramičarska dela (z lepilom, maso, kitom, pvc letvice) 350

dodatek za burduro iz mozaika 50

odvoz smeti, grobo čiščenje 70

skupaj: 1720 eur

“Prosim za nasvete o ceni (za tristo evrov gremo lahko v toplice za par dni), če imate kake
argument, da se probamo še malo spogajat.
Pri sodelovki so bili zadovoljni z njegovim delom. “

Ne vem kakšen argument je tukaj potreben,predračun je itak več kot ugoden,edino je odvisno kakšne materiale vgrajuje in ali so v ceni povsod všteti materiali.

pozdravljena,ta predračun ni popoln,in skoraj zagotovo bo na koncu prišlo veliko dražje,tako da mislim da je treba bit previden,nam je mojster naredo popolni obračun,in se tud tega držal kar je tud podpisal ,naredil pa je super,če ga mogoče potrebuješ maš tu njegovo cifro 051 845 401

jaz vam nudim za adaptacije kopalnic od 1200 do 1500 euro.vendar moram prvo videti kaj moram narediti in vam lahko pokazem referat dela kopalnic kjer boste sami videli lep pozdrav vsem in sem vam na uslugo narediti vse ..http://robertmarolt.weebly.com/

Preveri še pri HALOMOJSTRIH… Z ženo sva zadovoljna z prenovo kopalnice.

http://www.halomojstri.com/storitve/prenova-kopalnice.html

Preveri še pri HALOMOJSTRIH… Z ženo sva zadovoljna z prenovo kopalnice.

http://www.halomojstri.com/storitve/prenova-kopalnice.html%5B/quote%5D

Sami sebi ste prenavljali?

Pozdravljeni,
v Celju želim adaptirat oz. prenovit kopalnico in wc, pa me zanima ali kdo mogoče pozna kakšnega mojstra, ki to opravi na ključ kvalitetno.

pogledal sem tudi slike preko halomojstri niso tako slabo naredili a lepo koplanice so in cena je taka in odvisno katere keramike….ter koliko časa dela in želje stranke…naj sami odločijo katere mojstre želijo imeti.sam sem tudi mojster in povosod jih je…..slika ne laže in vse pove…ostale slike imam a ne morem vsega dati ker nekatere stranke ne želijo da jo objavim…zato tudi tega upoštevam…naredim tudi unikatno mozaike po vaše želje…ostalo imam še druge ideje ki še nobeden ni naredil narezan školjke jo damo na steni a na koncu …..se vidi prekrasno…..do zdaj se nisem naredil a bi lahko tudi naredil…lep pozdrav vsem
http://robertmarolt.weebly.com/

New Report

Close