Najdi forum

A ste že s kom?

Na-a.. in brez zamere David, sam men se tale cifra ne zdi ravno hvale vredna.

Bodi zvest samemu sebi ter hodi na soncu in ne v senci druzgih!

Joj, ta Aaleš je pa res firbčen gospodič! Po moje ga bo vsak čas razgnalo.

Hmm.. prebrala sm post od AAleš-a in sm sklepala da si se z 20imi dol dal.. sm pa pol tvoj post prebrala sm vidla da si se z 20imi dobil na pijački in sta ble za stvar zgleda da samo 2.. tko da my bad… i opologize.

Bodi zvest samemu sebi ter hodi na soncu in ne v senci druzgih!

Točno tako! Mnogi, ki pa povejo, pogosto lažejo.

Da, sem bila s tremi; en je bil dober, en srednje dober, en pa slab; kdo pa so bili, pa je seveda skrivnost.

točno, iz lastnih izkušenj!

:))) res je!

Fjuuuu..

Ta tema me preseneča. Nisem si mislil, da forumaši toliko fukajo med sabo, res ne.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Majkl, alko fukfehtar. Si se morda vprasal, kako je bilo njima s teboj? Sem slisala, da si bil katastrofalen. Najprej si se ga moral nazgat, da si imel pogum sploh kej potipat. No, potlej je pa tvoj kos pocsanga mesa dezertiral.
Ti pa povem, da sploh nisi privlacen, da si izgubljeni Stajerc sredi Ljubljane, ki mu niso jasne osnove fuka.
Ne se hvalisat s st. 35. Pomojem si ga tokrat na roko vrzes, nepoteseni borznik.

…res skoda, da nisi vzdrzala…pa sej nikol ne…

…velik srece,

majkl.

časti???
po moje si ti jebač sam tle na forumu….v resnici pa…..

ma kaj te briga kateri sta bili….ne bit firbčen…pač se je z dvema dol dal…. basta

vauuuuuuuuuu…..tole pa boli….sam ne mene:)

:)))) No, zdaj se je očitno že kar sama javila ena izmed dveh, ki sta se dol dali z majklom:)))

Aleš, mislim, da je stvar vsakega posameznika, če sploh je sexal in s kom je, ne pa tvoja. Vsak, ki vsaj malo ceni zasebnost, ki ceni sebe in tiste, s katerimi je delil svojo intimno življenje, definitivno tega ne bo razlagal okoli, sploh pa ne na nekem forumu.

"Srce se ne prodaja, ne kupuje...se daruje!"

Majkl =juda iskariot.

a ti tud Carja poznaš?

…se podpišem pod tvoj post…saj se lahko, a ne:-)))

LP Esy

Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuch

loooool
ah ja .. 😀

katarina, ne se sekirat, ker je brez veze
boš videla, saj bo bolje

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close