Najdi forum

A ste že s kom?

Hej, kje pa se ti skrivaš?
Verjetno imam pot v Ljubljano prvi teden v decembru, s Hop Cefizelj, če nama bo usojeno, imava zmenek, a se nama pridružiš? Ženske čenče, pa to…

Oh … saj se ne skrivam … sam v ozadju berem (ta teden je branje še posebej zanimivo) in kar cepam od smeha … :))))))))))))))))))))))))

Uh … fajn bi bilo, ja … Kdaj bi se pa vidve zmenile? Jaz bi bila bolj za kako varjanto čez vikend popoldne … dokler je še kolikor toliko dneva … ker zadnje čase zelo nerada vozim zvečer (mi full hitro koncentracija pade) …

Ko se bosta zmenile dejta posredovat … pa bomo videli … :)))

lp, Bgv

da bom jaz imel kaj sreče mi ni prišlo na misel, samo firbec me matra

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj
nova
Uredništvo priporoča

Zmenjeno! Se bomo že kako zmenile, lahko tudi čez vikend. V ponedeljek se javi Hop, pa bomo vidle kako in kaj in kdaj!

Super … :)))))

Hm … mogoče bom jaz 6. decembra v Postojni na pregledu (definitivno bo ena sobota), tako da lahko izkoristim gužvo … pa še Miško bi me pripeljal … :)))

Lp, Bgv

Super, pa slikico prinesi s sabo!

Čakaj, zakaj pa hodiš na preglede v Postojno?

…. ker bo rodila v vodi… (je tak al ni?)

mater, sm že na pol ginekolog… te pa še naj kdo kaj reče…

Dal se je dol z dvema, ne 20-imi!

Jaz samo z enim!

Jst mislim, da tist ki se tukej najbl širokousti s posteljnimi vragolijami in izpade kao najbolj erotičen in nevem kaj še je v resnici ravno obraten :)))

men se zdi bedno kdor se hvali s temi stvarmi in kdor na veliko govori okrog koliko jih je in kako so se odrezale :((

_____________________________________ življenje ni orehova potica

Ne in tudi ne mislim.

Sicer glede na povprečna leta formurašev tu gor, sem starejša kar od večine….ampak ne glede na to, na forum ne hodim zato, da bom butala ven svoje spolne fantazije.:))))

LP

Kadar si nečesa res želiš, stremi vse stvarstvo k temu, da bi se ti želje uresničile.

a si že slišal(a) kdaj o zarečenem kruhu?

Že, ampak probala ga pa še nisem 😉

A pol to zate velja ;-)).

V Postojno bom šla, da me pregleda bolj natančno en naš prijatelj ginekolog ki dela gor … …

Drugače pa bom verjetno rodila kar v Šempetru ..

Lp, Bgv

Prav res, ti ki si ginekolog in pol, preberi si odgovor Bgv! ha ha

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) He he … bravo HOJČI … ;)))

Lp, Bgv

kaj bos pa naredu, ce bojo vse hojli podobne?

*Dir je kamjeje mjeto? Dir je biu?*

I don’t kiss and tell 🙂 (ali pa kaj drugega … ;-))).

Banshee.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close