Najdi forum

A ste že s kom?

ne bom.

prav zanimivo to, ja … kak ene in eni menjavajo nicke.
Jaz se strinjam s tabo… ne bom razlagal po imenih, pa ne zato, ker bi bilo meni neprijetno, temveč zato, ker ne bom o tem tu gor svašta razlagal. Lahko bi se temu reklo tudi tako, da ščitim drugo osebo. Nekateri za kako stvar itak vejo oz. so skapirali, to je pa tudi vse.
Vsekakor se mi pa zdi neumno pisat o nečem pod drugiom nickom… pol sploh raje nič ne napišem. Sicer me pa tu gor itak samo dve osebi poznata, tak da ni neke potrebe, da bi se moral dodatno skrivat.

..auva..tole mora pa bolet..

Spider si ti dons siten??? Ker si nekje spregledal smejčke na koncu vprašanja! 🙂

kaj te veš… mogoče je pa 11 nick.

ma sej, sva si vse povedala v živo…

daj no

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

morda, ampak ni njen stil…

..namesto da bi po malem žagal, ti kar usekaš.. v živo
no ja, je vsaj vse, vsem takoj jasen

Nisem repliciral tebi.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

ko bi vsaj blo…,

sicer sem ti pa že povedu, da se ne lažem…

…tut vse kar sm napisu v svojih postih in mailih je res…

…dvigovat si ego tko da nekom ne poveš, kaj si v resnici misliš o njej je bedn…jst si ego raj dvigujem s sexom…

Preberi si moj odgovor majklu

mavrični, to se ne počne…

…ni fer do vpletenih.

Eh 🙂

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Imaš prav. če bi jaz s katero s foruma, tud ne bi povedal, katera je.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

prvo….

sicer pa itak ne bi bilo lepo šimfat tu gor, ko pol veš, da bodo brale…

(:-P)

Vidiš to je to, nov si še in nimaš pojma. 😉 Tudi se dost ljudi pozna tud osebno…no zdaj ne vem kak je, ker zadnje cajte bolj tak forum spremljam, tistih starih forumovcev in forumovk je pa tud vedno manj…ampak za nekaj časa nazaj se bi pa dalo naštet slabih 10 parčkov, če me spomin ne vara. 🙂

hehe saj ni zmešan.

lp ajs

Poglej, poglej…

Če sem že zate bila super fenomenalna (kar itak vem, da sem več kot to!), lahko slišim tudi kakšno kritiko. Samo mislim, da mi glede seksa nimaš kaj očitat, sploh pa me kritizirat!

Tukaj sprašujejo o seksu, ne pa o značajskih lastnostih.

Svašta! Oglaša se mister perfekcionizma!

aja… te pa povej, na katerem…

… morda se kaj še za nas najde, ko tu ne bo nič več…. (:-)))))

kaj praviš majkl????

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close