Najdi forum

A ste že s kom?

A nisi ti tista,ki je tu gor 1x pisala,kak se majkl fajn poljubla? Hmmm…zakaj ti meni deluješ kot jezna,zapuščena ženska? Najprej ga hvališ,zdaj pa mu take pišeš? Aja,še nekaj ti povem iz lastnih izkušenj.Praviš,da si slišala,da je majkl katastrofalen:) No,vidiš velikokrat se zgodi,da punce najboljšega ljubimca označijo za najslabšega,kr ga hočejo met samo zase in mislijo,da če mu bodo dale oznako katastrofalen,da se ostale punce ne bodo zanimale pol zanj.Tak da draga katarina,življenje te bo slej al prej izučilo,da ne morš verjet vsemu kar slišiš.In čist možno,da je majkl najboljši ljubimec in pač tebi govorijo,da je katastrofalen,kr če bi ti punce rekle,da je najboljši pol bi ga ti mogoče takoj naskočla (torej,se punce bojijo tebe).Lp

P.S.Aja,predn začneš razpredat,zakaj majkla branim…kot prvo,ga niti ne,kr samo pravim,da ne moreš vsem verjet kar ti govorijo,kot drugo,ti s svojim pisanjem deluješ kot nepotešena.Sori,to je pač moje mnenje glede na to,kar pišeš.

poljublja se pa dobro ja.., tega ne zanikam; sploh pa je od tega že kar dolgo in se niti ne spomnim več podrobnosti…

s slabim sexom s forumašico je pa on začel, tako da bi lahko to, kar si rekla meni, veljalo prav zanj..

??

Po pravici povedano nism čist vsega brala,tak da možno,da se motim,ampak se mi zdi,da majkl ni nič povedal,kera forumašica slabo sexa.No,ti pa si v bistvu povedala,da je majkl katastrofalen.V tem je razlika med njim pa tabo.Razumeš? Kr če bi ti napisala samo to,da pač en forumaš slabo sexa,pol ok.Amapak ti si povedala vsem,da je to majkl.Če pa je on povedal kera forumašica slabo sexa oz.jo je imenoval,pol pa se ti že vnaprej opravičujem.Lp

dovolj je povedal, da se je dalo razbrati, kdor je sledil. Toliko.

Sicer mi je pa ful ful grozno, da je iz naijnega kar dobrega prijateljstva postalo to kar je, da se na forumu piše o tako osebnih rečeh, ki se drugih ne tičejo in da je najin odnos prerasel skorajda v sovraštvo.

sicer pa tistega posta nisem napisala jaz, čeprav je bil pod imenom Katarina.

…najvisja stopnja lazi je, ko se sam verjames svojim lazem…

…v nedeljo bom objavil svoje slovo od teg foruma…kjer bo razlozeno vse…

pa mene ne vpletaj!!!

in zakaj ga ne bi že danes objavil?

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri!

Bwahaha…zakaj pa moraš objavit svoje slovo? Ki te smo? Da bodo jokali za tabo…”ne majkl, ostani”. 😉 Greš pa te ni…big deal…nekateri še vedno preveč resno razne forume jemljete. 😉

majkl napisal:

> …najvisja stopnja lazi je, ko se sam verjames svojim
> lazem…

mislim majkl- ne vem, kaj hočeš s tem reči; morda to, da še vedno misliš, da si naj ljubimec?

katarinca, kaj si pa ti tako sovražno nastrojena na našga majkla

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Auuuuuč!:)
Prvič odkrijem tale forum in prav zanimivo je tle.:)
Pa kaj potem, če je tle kdo seksal s kom! Čisto njegova odločitev!
Za seks sta pa vedno potrebna dva in brezveze so kakšna kasnejša podjebavanja (kakor berem zgoraj).:)))

_______________________________________ Včasih molčati je znamenje modrosti. zmeraj molčati je znamenje neumnosti.

Ja,glej,saj ne rabi bit človek ne vem kak smart,da skapira,da mata neke osebne stvari za razčistit pa da so neke zamere med vama oz.vami (med ne vem kolk katarinami in majklom)…tak al tak pa ne morm nič rečt oz.podat svojga mnenja,kr pojma nimam za kaj gre.Tak da pač probajte rešit zadeve,ne? Al se ne da? Vse se da,če človek hoče!:) Tak jaz mislim.Kr ne vidim smisla,da se zdaj tu nekaj kurcate na forumu pa si neke stvari naprej mečete.Ok,veš kaj ti bom povedla.Ne vem,zakaj sovražiš majkla (al maš kak dober razlog al ne).Pa tud če maš kak dober razlog,se nauči v lajfu odpuščat. Kr živet z neko jezo v sebi…samo sebe uničuješ s tem! Karkoli je blo,pač glej na to kot na neko izkušnjo več v tvojem lajfu,iz katere si se morda nekaj naučila (ugibam zdaj).Pa nadaljuj z življenjem brez sovraštva.Pa ne zato,da bo majkl srečn,ampak kr boš ti bolj srečna.Ne vem no,ko sm jaz sovražla kako osebo,sm bla ful zagrenjena,to se je tud ful odražalo navzven…:) Tak da pol prideš do spoznanja,da moraš pozabit pa it naprej,če hočeš bit srečen.Ni tak?:) Lp

Pa daj majkl,ne mi rečt,da te je katarina tak daleč pripravla,da se boš poslovil?:) Eh,jaz bi jo na tvojem mestu ignorirala.Boli te ku…:) Naj piše kar hoče,saj to je forum! Zapomni si,da je pomembno samo to,kak je v real lajfu! Tu gor lahk ne vem kaj pišejo o tebi…pa kaj pol?:) Ne sekiraj se!:) Lp

Ja jaz imam zelo resnično izkušnjo, jaz sem na enem forumov, kjer odgovarjajo dohtarji povedal svoj problem, dohtarca je odgovorila, kasneje pa je neka oseba napisala, da bi me rada spoznala, ker da ima enake probleme kot jaz. Čez dolgo sem ji odgovoril na mail. Po nekaj dopisovanjih sem ugotovu, da je to tista dohtarca, ki tam odgovarja. Dobila sva se, sex je bil prav božanski, zdej jo porivam skori tedensko, čeprav ni glih mlada je v sexu tak nora, da ne morem verjet. Ta je hujša kot bi šel z 20 kot neki piše. Res fukotožna bejba.

tanka je linija med domišljijo in real lajfom..če pa v določenem trenutku, napačnem trenutku oboje postane real life…

pol pa verjetno dobiš občutek da moraš čimprej zgint, ker se lahko počutiš, da si bil del natege

,,katarina je besna, morda upravičeno ali pa tud ne..
..kaj pa majkl razmišlja, pa samo on ve…

..po moje on ni ravno nedožen pri vsem tem besu tukaj gor…malo preveč je lagal, malo preveč si je privoščil in morda mu je kar naenkrat postalo jasno, da pač to ni ravno lepo..

sicer je pa včeraj zvečer tako razmišljal, lahko da se je danes zbudil rahlo mačkast ampak z bolj pozitivnim razmišljanjem..

Samo nekaj bom pripomnila, Katarina.
Ti s temi besedami izpadeš budalo, ker Majkl vseeno nič ni takega komentiral, ti pa kr naprej zdaj mečeš nekaj naprej. Ok, mogoče si jezna, užaljena,… sej vseeno, ampak Majkl deluje še zmeraj samozavestno,ker zaj bi lahko on daval kontra, da kak si pa ti bla slaba, pa take otročarije. Pa ne! Ti pa kot neka obupana kura, ki jo je tip nategno, pol pa odjebal in ker se s tem ne more sprijaznit, ga bo zašimfala celemu svetu, da ne bo ona izpadla budalo,temveč on.

Nočem te užalit, tak da brez zamere, ker kaj mata, mata vidva med sabo, kdo je bil tisti “slabi”, jaz itak niti ne vem, zakaj se gre, pa mi čist prisrčno dol visi, to morta vidva razčistit, gre se samo za to, da ti noro zdaj deluješ, glede na to, kaj mu zdaj naprej mečeš, ker mislim, da nikogar ne briga, ti pa to delaš itak samo iz jeze in maščevanja, kar pa ne zgleda glih pametno.

Pač samo moje mnenje…

Se strinjam z Alexio!

ja, saj ni ona kriva, če njen srček sam na takšne moške pali, ki jo potem izkoristijo…
če bi šla z mano na tisto večerjo se pač to ne bi zgodilo in bi se še vedno imela fajn…

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close