Najdi forum

Julij 2009

Pozdravljene!
Pred približno eno uro sem naredila test, ki je pokazal dve črtici. Po mojih izračunih naj bi bil PDP 4.7.2009. Je pa to moja druga nosečnost. Sem vesela ker je tako hitro uspelo, po svoje pa tudi zeloo prestrašena, saj imam doma 14 mesečnega nadobudneža.
Je še kakšna da se mi pridruži med julijkami?

Lep dan vsem!

Jaz sem tudi julijka, sem ravo zagledala plusek.

No končno ena, da ne bom sama:)). A že veš kdaj imaš rok? In počutje, kaj slabosti? LP

Tudi jaz sem pretekli teden imela dve črtici!!!!!! Juhuuu! To bo tudi moj drugi otrok in nikar mi ne omenjaj, kako bo julija 2009, saj imam sedaj mojo punčko staro le 10 mesecev.. :)) ma bo že, sem vsa iz sebe in skorajda sploh ne dojemam, da sem spet noseča, da bom šla ponovno čez določeno fazo v življenju in da bom ponovno čutila brcike!! 🙂 Komaj čakam, zares.. Slabo mi ni še nič, le dosti jem..:) Ma bom sedaj pazila, ne smem se dosti zredit, prvikrat sem se za 22 kg! Skratka, zaenkrat še nič sprememb, razen trebuščka, ki se mi zdi, da se že kaže, no, ali pa se še dobro polegel ni.. :))
Skratka, FUUUUULL sem vesela!!!! Jupiiiiiiiiiiiiiiiiii!!

Nina

Oj Nina si me prov pomirila, ko vidim da boš imela podobno situacijo kot jaz! Bo pestro, ni kaj! Drugače pa meni tudi še ni nič slabo, no tega sicer tudi ne pričakujem saj mi tudi v prvo ni bilo nič slabo, ravno nasprotno – vse mi je pasalo:)). Zredila sem se za 18 kg. Sicer sem jih tudi hitro izgubila, ampak zdaj imam na žalost spet kakšne 3 več, no in namesto da bi malo shujšala sem zanosila:). Joj, komaj čakam prvi pregled da vidim če je vse ok! A že veš kdaj imaš PDP?
Lep dan ob misli na svojo pikico želim!!

Dobro jutro punci.

No meni ni šenič slabo s eful super počutim in ves. PDP po mojih izračunih naj bi bil okoli 13.7 na prvi pregled pa smse danes naročila in čakam da mi sporočijo datum.
Bo pa to najin prvi otroček in bo zame vse na novo in komaj že čakam, da vidim kako izgledajo te brcike:)

Joj te brce boš vidla še sita jih boš, vsaj jaz sem jih bila. Trebuh mi je kar cel skakal:), ni čudno saj je mali še zdaj noro živahen in je ves čas akcija:), tako da jaz nevem če se brcik glih veselim! Sem se pa pravkar naročila na pregled in ga imam šele 3.12., ko bom v 10. tednu:(, nevem kako bom zdržala do takrat. Je pa zanimivo, ko v drugo izveš za nosečnost se mi zdi da ful kasneje dojameš da je res, ker se nimaš časa tako zelo ukvarjat s tem ker te prvi otrok tako zaposli. V prvo sem veliko ležala in razmišljala o njem seveda z rokami na trebuhu:), sedaj pa za to ni časa:(, tako da je drugi precej prikrajšan:(. Me je kar strah kaj bo ko se bo rodil…
No lepo se mejte pa napište kej…

Živ!
Moj PDP je po mojih izračunih okoli 6.7. Prvi pregled pa imam 25.11. Komaj čakam, da vidim, da je vse ok… Ja, tudi jaz nimam časa se dosti ukvarjat s trebuščkom, ko je pa moja punči multi hiper aktivna.. :)) Pa pazim, da je dosti ne dvigujem, čeprav je to res težko, ko pa še ne stopi sama. Skratka, težko dojemama vso situacijo, vesela sem pa noro!!
Se slišmo!!

Nina

OJ!
Ja tudi jaz imam težave kar se tiče dvigovanja – mali je pred enim tednom sicer shodil, ampak je še zelo nestabilen in v bistvu naredi samo nekaj korakcev ko se mu glih zapaše, drugače ga moram pa tudi če kam gremo ipd. veliko dvigovat, ker se večinoma še vedno raje plazi kot pa da bi hodil:( No ja, bo že, upam da bo v parih tednih že šibal.
Si pa srečnica ko imaš že tako kmalu pregled. A na nuhalno boš šla? Jaz sigurno grem, ker se mi zdi res lepo doživetje in kot pravi mali izlet:)-imamo malo več vožnje, ampak meni prou paše:).
Čao

Aja, pa res lepo da so nas dali na lepljivo, ane:)))

Juhuhu, pdp 5.7.2009! Prvi pregled šele 1.12. Komaj čakam nosečniške simptome, do zdaj nobenega od nikoder ….

Uživajte, punce!

No fino da nas je zmeraj več:))). Drugače mam pa jaz tudi pregled šele 3.12.:(, pdp pa 4.7., no bomo že zdržale, saj bo hitro šlo, še prehitro potem kasneje. Lep dan vsem julijkam!

Pozdravljene! Jaz pa sem bila na OBMP pri dr. Resu in sem prvic v zivljenju zagledala plus!! Po mojih izracunih bi imela rok 01.07., vendar me mocno skrbi ali bo vse vredu. Ker nimam nobenega izrazitega znaka, ki bi potrjeval nosecnost, me je kar malo strah, da ni kaj narobe. Edini znak, za katerega se mi zdi, da ga imam, je lakota, ful veliko pojem. Danes sem 6t+1d, skrbi pa me to, ker me ne bolijo prsi. Na teh forumih zelo veliko berem, da naj bi bil prvi znak bolece prsi. Prvi pregled imam v ponedeljek 10.11. in kar molim, da se bi videl srcek, ter, da bi bilo vse vredu….
Ajda

Kdaj boste povedale sorodnikom in prijateljem? Jaz bi še počakala do božiča, tako želi tudi mož …

Tudi midva sva se odlocila, da poveva veselo novico sele za Bozic, ce bo le vse vredu..to bo pomoje najlepse darilo…

Moj prvi pregled je 24.11 že komaj čakam. Sem bila pa danes na kontroli in se vidi že gastacijska vrečka, kaj več pa žal še ne bom mogla še malo počakati. Rok okoli 14.7
Tudi jaz nimam nič nosečniških znakov.

Glede znakov se ne sekirajte – jaz prvič nisem imela nobenega, razen malo večja utrujenost. Vsaka nosečnost drugače doživlja, ene bruhajo in jih bolijo prsi, drugim je samo slabo, tretjim nič od tega…
Midva bova sorodnikom in prijateljem verjetno povedala kmalu po novem letu, ko bo tri mesece mimo. Nočem prehitro razglašati, raje počakam da je kritično obdobje mimo. Prvič sva povedala ravno tako po slabih treh mesecih pa se mi je zdel kar vredu čas za to.

Punce kaj naj jaz naredimi glede službe…po eni strani se bojim povedat,ker je res še zelo zgodaj in nočem, da bi bilo kaj narobe…po drugi strani pa sm že v bolovanju, ker sm bolj rizičen primer…kaj naj sploh rečem v službici, da mam gripo al naj povem direkt…res pojma nimam.Hvala za nasvet

Jaz ti na žalost iz izkušenj nevem svetovat, ker sama še nisem zaposlena, sem pa trenutno tudi sama v dilemi ker bom verjetno šla na en razgovor za pripravništvo pa nevem kaj rečt… Če bi pa bila na tvojem mestu bi pa verjetno povedala direkt, da bi vsaj vedla pri čem sem, ker bi se sicer stalno sekirala, kar pa ni dobro…

Pozdravljene, tudi jaz se vam pridružujem. Predvidoma je moj PDP 15.7.08. Imam že enega srčka in sem prav tako malo šokirana, saj sem zdaj bila spet leto dni v službi in me kar skrbi kako bodo sprejeli to novico. Saj vem, obremenjujem se z najmanj pomembno stvarjo ….

Kako se kaj počutite?

New Report

Close