Najdi forum

Ime za fantka

Berem spodnje teme in ker sem danes zelo optimistično razpoložena sem si upala sama odpreti temo glede imen.
Za punčko imava že dolgo izbrano ime. Ampak ker ne vemo kaj bo je mogoče treba pomislit tudi na kakšno fantovsko ime:-) Da ne bo pisalo fantek v rojstnem listu.

Ker pa sem jaz slovenka on italijan želiva ime katero se bo enako pisalo v vseh jezikih. Da žlahti malo olajšamo ha ha

Torej ime za fantka, ki ne vsebuje č,š,ž,x,y,k,c,j
Ima katera kakšen predlog.

Jaz vse kar sem sestavila je Samo, Gregor, Peter in Martin. Samo je moj dober prijatelj in me to malo moti, Gregor pa dragemu ni všeč.
Še kakšna ideja?

Peter je zelo lepo ime. pa Bor, Tibor, Luka, Erazem (moj favorit, pa možu ni všeč)

lp

Meni je zeloooooooo všeč Leon 🙂

Pa Martin je tudi lepo ime, no če bi bil najin fantek bi bil Žan-Martin.

– Tristan
– … hm ne vem več

POzdravčka, uh še dobro, da imamo tale forum – pa čas na bolniški vsaj majčkeno hitreje mine kajne 🙂

LP.
S.34t. juhu še malo !

Ja Leon je tudi meni všeč samo je tko podoben priimku, da smešno zgleda 🙂

Ti si si izbrala pa ime za pravo borko he he

Samuel, Daniel, Manuel, Natan, Filip, Rene

lp, Kristi*

**************************************** Prijatelji ne živijo samo v harmoniji, kot pravijo nekateri, temveč v melodiji. (Henry David Thoreau)

Domen, Tilen

Vedno sem bila prepričana, da bo Luka. Samo v drugih jezikih se piše Luca zato sva ga črtala. Drugače mi je pa zelo všeč.

Se pa dragi uči slovensko in ko sva se učila dneve je moj dragi ponosno naštel vse in sicer ponedeljek, torek…..četrtek, petrček….
Tako, da se jaz še zdej smejim, on pa malo uažljen pravi, da otroku ne more biti zdej tko ime :-)))
No to sem čisto tko malo dodala, da še katero nasmejem.

David

Mark

Jaz imam dva fanta:Tin,Timotej in sta mi te dve imeni daleč najlepši.

LP

oj…
mogoče ti bom pomagala..
Če bomo dobili fantka bo zagotovo DION

Naš je Adam.

Angelo, Manuel, Tarik, Timon, Janis, Tobi, Robin,

drugače si pa oglej tole

http://www.otroska-imena.si/moska-imena-a.php

katja

Tristan

no, meni so všeč:
miha, gašper, martin, luka, jaka, žiha, blaž,…

Vito, Vid, Simon, Teo

Tian?

Mi pa navijamo za:
Miha, Vili ali Filip

Mogoče ti kaj pomagamo.

Nočko vsem,

S.

A ne dajo Italijani na konec vsake besede samoglasnik? Bodo znali poklicati ime brez samoglasnika na koncu?

Npr. pri nas Robert, tam Roberto. Lahko je Robi, Toni, Tomi,…

Kaj pa Tilen? :):)

srečno!

New Report

Close