Najdi forum

KATANEC vs ZAHOVIČ

Na čigavi strani ste? Kdo ima po vašem prav?

ne vem kdo ima prav, vem pa KAJ je prav. Prav je da selektor vodi igor kakor on hoce ne da bi se mu igralci vtikal v vodenje in mu solili pamet, bli uzaljeni itd… sploh pa katanec, ki je pokazal da je dober selektor.

lp ajs

Za Katanca.

Se strinjam…

Točno tako.

Zaho je sesuval koncept igre v 1 polčasu s preveč odprto igro, s tem je dajal prostor Špancem in igralcu kova Raul, ni bilo težko doseč v prvi priliki gol.

Drugi polčas pa je Zlatko igral mlačno in je bil zamenjan. Pika.

Igralec svetovnega formata, ni osebnostno dorasel svoji vlogi, da bi bil zvezdnik in hkrati profesionalec. Le z enim, pa je težko. Če so to dirke, ti nič ne pomaga bit najhitrejši, če obenem zletaš s ceste.

Koncept igre pa je VEDNO selektorjev, pa tudi če je ta napačen.

za Katanca

za Katanca absolutno

ZZ, je… si mater, k***c samovšečni egoistični!

Nekje sem prebral, da ostali igralci nocejo, da bi Zaho odsel in so potem zaradi miru v mostvu sklenili nekaksen “kompromis” …drugace bi pa brcnili Zahota nazaj na portugalsko tolk da bi se kar kadilo.

lp ajs

ZahovIČ nima pojma.
Madona, a smo zato za njih navijali, da se zdaj kregajo kot eni otroci.
Kregali bi se lahko tudi doma,tiste miljone pa bi razdelili ubogim in brezposelnim.
Nastopu na SP nismo dorasli niti 1 %, upam da bodo zgubili še vse ostale tekme, da bo katenc še in potem bo mir pred nogometom, ki nikdar ni bil Slovenski šport.

Na Katančevi absolutno..

Timska igra, vodi jo šef, nato pa hierarhija navzdol brez debate!

Ko je Katanec vzel Zahovica iz igre, mu je posteno zbil ceno na nogometnem trgu. Ze itak ne blesti in se pomika iz enega kluba v drugega in povsod se nekaj krega in negoduje. Katancu dam abolutno prav, samo skoda, da bo sedaj po tem sranju odstopil.

100% za Katanca

brezkompromisno za katanca

Končno eno zelo pametno mneneje.

Mislim enako !

Več kot 100% za Katanca. Ste ga slišal na radiu Val 202 danes zjutraj, alora saj je na pol jokal.
Drugače pa, kakšna evforija okrog tega SP, na koncu se bodo pa še totalka skregal in bo šel nogomet slovenski po gobe.

LP

Kot večina tukaj sem tudi jaz za Katanca.

Najbolj se mi je ZZ zameril, ko je začel Katncu naprej metat, da daje not samo svoje ljubljenčke, pa da ma on tolk dnarja, da lahko kupi njega, njegovo hišo in celo Šmarno goro. Pa kaj hudiča ma to veze s tem, da je moral iz igre? Presranec. Kamorkoli pride samo neko zdraho dela.
Sploh pa; kako so pa naši lahko dve tekme odigrali brez njega in prav krasno so igrali. Sicer pa, vemo zakaj je tudi ostal izven igrišča takrat, kajne?

Matr, kot da se ne zavedamo, da smo čisto mikroskopska državica in že to je glomazn uspeh, da smo na SP, zdaj pa še neke osebne “kvazi” zvezdniške zdrahe v teamu. Slabo, slabo! Sicer pa “Kdor ni foušn ni Slovenc!” 🙂

Po vsem kar sem prebrala in zadje par ur spremljla…absolutno za Katanca. Zahovič se vede kot otrok.

Ikzakli!!!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close